Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

5 godzin temu, Murka napisał:

Jak się obrobię z rozliczeniami psiaków to usiądę do filmiku z Polą.

Sunia bardzo się ożywiła. W boksie była spokojna, cicha, mało kiedy się odzywała. W domu czuje się świetnie, skacze, cieszy się, popiskuje z radości, na ogrodzie jest aktywna i czujna. Raz nawet zobaczyłam jak leży do góry kołami i bawi się zabawką szmacianą jak szczeniak:)

Musi nadrobić stracone dzieciństwo :).

Link to comment
Share on other sites

Wyróżniłam wszystkie ogłoszenia Poli z tym że ogłoszenie   Pani Marzenki Lublin i  moje na  gratce na Warszawe - opłaciłam od siebie -  nie uwzględnie w rozliczeniach.

Natomiast do wydatków będzie wpisane wyróżnienie na  Kraków i Reszów :

 2x 12,72 i wyróznienie na Wrocław 17,81 zl. 

image.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jankamałpa napisał:

Czy ogłoszenia z OLX można udostępniać na FB? Jeśli tak, to może ktoś udostępni, ja nie mogę bo nie mam FB. 

 

Można udostępnić, w wolnej chwili postaram się na nowo pokazać Polcię na FB. Na razie pochłonęło mnie ogłoszeniowo kocio od jaguski.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Można udostępnić, w wolnej chwili postaram się na nowo pokazać Polcię na FB. Na razie pochłonęło mnie ogłoszeniowo kocio od jaguski.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

Udostępniłam na fb to z Gratki.

 

58 minut temu, Nesiowata napisał:

Ja również

Dziękuję bardzo. Oby był odzew. Na razie cisza.

Link to comment
Share on other sites

Trzymam mocno kciuki za domek:)

 

Pierwsze rozliczenie suni:

-300 zł hotelowanie 04.06-03.07 (zniżka ze względu na karmę zakupioną przez Fundację ZEA)

-107 zł transport z Tomaszowa Lub. do Janowa Lub. (wet) i potem do hotelu (jest to połowa kosztów na trasie do Zamościa + trasa Zamość-Tomaszów Lubelski)

-7,50 zł drugie odrobaczenie

Stan konta na 3 lipiec wynosi -414,50 zł.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Trzymam mocno kciuki za domek:)

 

Pierwsze rozliczenie suni:

-300 zł hotelowanie 04.06-03.07 (zniżka ze względu na karmę zakupioną przez Fundację ZEA)

-107 zł transport z Tomaszowa Lub. do Janowa Lub. (wet) i potem do hotelu (jest to połowa kosztów na trasie do Zamościa + trasa Zamość-Tomaszów Lubelski)

-7,50 zł drugie odrobaczenie

Stan konta na 3 lipiec wynosi -414,50 zł.

 

 

Ja dziś i jutro w pracy po 12 godzin. Prześlę pieniądze dopiero w poniedziałek - no chyba że dziś po 19 będę miała siłę to zrobić :).

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Gabi79 napisał:

Poproszę o nr konta, rozliczam bazarek w połowie dla Polci. Czekam na jeszcze jedną wpłatę

Podam po 19 - bo tera jestem w pracy. 

Miałam pierwszy telefon o Pole . Pan z Krakowa Witkowice z domem ogrodzonym, miesiac temu odeszła mu sunia. Pan ok. lat 60 może 60 + głupio mi było pytac o wiek. jeszcze pracuje na pół etatu ale od 18. Obok domu park. jutro che pojechać do Murki zobaczyć sunie.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, jankamałpa napisał:

Podam po 19 - bo tera jestem w pracy. 

Miałam pierwszy telefon o Pole . Pan z Krakowa Witkowice z domem ogrodzonym, miesiac temu odeszła mu sunia. Pan ok. lat 60 może 60 + głupio mi było pytac o wiek. jeszcze pracuje na pół etatu ale od 18. Obok domu park. jutro che pojechać do Murki zobaczyć sunie.

Nie ma pośpiechu, bo jeszcze czekam na ostatnią wpłatę

Link to comment
Share on other sites

Miałam pierwszy telefon o Pole . Pan z Krakowa Witkowice z domem ogrodzonym, miesiac temu odeszła mu sunia. Pan ok. lat 60 może 60 + głupio mi było pytac o wiek. jeszcze pracuje na pół etatu ale od 18. Obok domu park. jutro che pojechać do Murki zobaczyć sunie. Pan mieszka z żoną i dziećmi - dorosłymi. Swoją sunie leczył przy ul. Siewnej w Krakowie. Pan dużo mówił, a ja w pracy więc musiałam też szybko mówić. Pola przypomina mu z charakteru chyba tę sunie co odeszła, nic mu nie przeszkadza tzn. uszkodzona łapka. Tylko żona twierdzi, że to jeszcze za wcześnie na drugiego psa. Zobaczymy czy pojedzie. Kto zna Kraków - może jakieś uwagi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, jankamałpa napisał:

Miałam pierwszy telefon o Pole . Pan z Krakowa Witkowice z domem ogrodzonym, miesiac temu odeszła mu sunia. Pan ok. lat 60 może 60 + głupio mi było pytac o wiek. jeszcze pracuje na pół etatu ale od 18. Obok domu park. jutro che pojechać do Murki zobaczyć sunie. Pan mieszka z żoną i dziećmi - dorosłymi. Swoją sunie leczył przy ul. Siewnej w Krakowie. Pan dużo mówił, a ja w pracy więc musiałam też szybko mówić. Pola przypomina mu z charakteru chyba tę sunie co odeszła, nic mu nie przeszkadza tzn. uszkodzona łapka. Tylko żona twierdzi, że to jeszcze za wcześnie na drugiego psa. Zobaczymy czy pojedzie.

Może zrobić tam wizytę? Wtedy pan mógłby od razu sunię zabrać gdyby sobie przypadli do gustu. Kraków od nas 250 km.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Murka napisał:

Może zrobić tam wizytę? Wtedy pan mógłby od razu sunię zabrać gdyby sobie przypadli do gustu. Kraków od nas 250 km.

Ja wspomniałam o wizycie przed i po adopcyjnej, ale Pan jakoś puścił to że się tak wyrażę mimo uszu, a ja jestem w pracy i nie mogłam prowadzić jakiś długich rozmów i jeszcze to była moja pierwsza taka rozmowa :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jankamałpa napisał:

Miałam pierwszy telefon o Pole . Pan z Krakowa Witkowice z domem ogrodzonym, miesiac temu odeszła mu sunia. Pan ok. lat 60 może 60 + głupio mi było pytac o wiek. jeszcze pracuje na pół etatu ale od 18. Obok domu park. jutro che pojechać do Murki zobaczyć sunie. Pan mieszka z żoną i dziećmi - dorosłymi. Swoją sunie leczył przy ul. Siewnej w Krakowie. Pan dużo mówił, a ja w pracy więc musiałam też szybko mówić. Pola przypomina mu z charakteru chyba tę sunie co odeszła, nic mu nie przeszkadza tzn. uszkodzona łapka. Tylko żona twierdzi, że to jeszcze za wcześnie na drugiego psa. Zobaczymy czy pojedzie. Kto zna Kraków - może jakieś uwagi.

Przypuszczam, że Pan uważa, że on o wszystkim decyduje. Przyjedzie i jak sunia mu się spodoba, to weźmie. 

Z żony zdaniem się nie liczy, informację o wizytach przed i po adopcji "puścił mimo uszu". 

Może zadzwoń do Pana wieczorem i wytłumacz dokładnie, jak  - krok po kroku - wygląda adopcją psa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, omi napisał:

Przypuszczam, że Pan uważa, że on o wszystkim decyduje. Przyjedzie i jak sunia mu się spodoba, to weźmie. 

Z żony zdaniem się nie liczy, informację o wizytach przed i po adopcji "puścił mimo uszu". 

Może zadzwoń do Pana wieczorem i wytłumacz dokładnie, jak  - krok po kroku - wygląda adopcją psa. 

A czy jest ktoś z Krakowa, kto byłby w stanie np. jutro po południu albo rano zrobić wizytę PA? Bo bym zaproponowała że jakby wizyta PA przebiegła pomyślnie i wizyta w hoteliku również - to mógłby zabrać sunie od razu.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, jankamałpa napisał:

A czy jest ktoś z Krakowa, kto byłby w stanie np. jutro po południu albo rano zrobić wizytę PA? Bo bym zaproponowała że jakby wizyta PA przebiegła pomyślnie i wizyta w hoteliku również - to mógłby zabrać sunie od razu.

Z Krakowa jest elik, może ja zapytaj, nie wiem kto jeszcze 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...