Jump to content
Dogomania

POLCIA ZNALAZŁA SWOJĄ RODZINĘ, DZIĘKUJĘ <3 Kaleka sunia trafiła na Ludzi, którzy chcą połatać jej pokaleczoną duszę - rozliczenie na s. 10


Recommended Posts

2 godziny temu, Murka napisał:

Wrzucam rachunek od weta za piątkową wizytę i szczepienia. Dla Poli koszty są takie: szczepienie przeciwko wirusówkom 28 zł + 1,90 zł dojazd weta (25 zł na 13 psiaków):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/cc85e775a4ec38d5

Przelew zrobię w piatek, a wpłata za hotelik dotarła ? A Pola jak się sprawuje w domu, czy u weta? 

Link to comment
Share on other sites

Pani Marzenka przed sekundą miała telefon w sprawie Poli z Krakowa. Pozwolę sobie zacytować panią Marzenkę:
"Pani bardzo sympatyczna, ciepła. Szuka pieska dla taty 73 lata, który mieszka w Bukownie pod Krakowem w domku z dużym ogrodem. Pani na córeczkę 6.5 roku i często tam przyjeżdża. Jest zachwycona Polą.". Pani Marzenka podała namiary do Murki.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Pani Marzenka przed sekundą miała telefon w sprawie Poli z Krakowa. Pozwolę sobie zacytować panią Marzenkę:
"Pani bardzo sympatyczna, ciepła. Szuka pieska dla taty 73 lata, który mieszka w Bukownie pod Krakowem w domku z dużym ogrodem. Pani na córeczkę 6.5 roku i często tam przyjeżdża. Jest zachwycona Polą.". Pani Marzenka podała namiary do Murki.

A tata mieszka z kimś, czy sam? Pola jest młodziudka i wymaga cierpliwości i pracy, i opieki weterynaryjnej. Nie wystarczy puścić do ogrodu i niech sobie piesek biega. A i to często przyjeżdża to znaczy ile razy w tygodniu ? Dwa, czy raz na tydzień? Czy dwa razy w miesiacu. Ja nikomu wieku nie wypominam, ale co będzie jak ten pan zachoruje ?  Dużo pytań, a jak na razie  bardzo mało dpowiedzi. Przepraszam za mój sceptycyzm.  Zobaczymy, czy  zadzwoni. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem, napisałam wszystko co mi przekazano :) Myślę, że jeśli Pani zadzwoni do Murki to się wyjaśni co i jak. 

 

Tysiu w ogłoszeniu Pani Marzenki jest takie sformułowanie:"Idealnie sprawdzi się u boku starszej osoby" . Ja sie z tym do końca nie zgadzam bo to młody psiak i nadrabia zaległości  chce się bawić, biegać, szaleć , a nie np. chodzić tylko 3 razy na spacerki na krótkiej smyczy.  Może podsuniesz sugstie,że to zdanie nie jest do końca dobre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, jankamałpa napisał:

A tata mieszka z kimś, czy sam? Pola jest młodziudka i wymaga cierpliwości i pracy, i opieki weterynaryjnej. Nie wystarczy puścić do ogrodu i niech sobie piesek biega. A i to często przyjeżdża to znaczy ile razy w tygodniu ? Dwa, czy raz na tydzień? Czy dwa razy w miesiacu. Ja nikomu wieku nie wypominam, ale co będzie jak ten pan zachoruje ?  Dużo pytań, a jak na razie  bardzo mało dpowiedzi. Przepraszam za mój sceptycyzm.  Zobaczymy, czy  zadzwoni. 

 

Też mnie ten wiek taty trochę zmartwił. W takich sytuacjach musi być jasne, co się stanie z psiakiem jak właściciel zaniemoże.

Zobaczymy czy pani w ogóle zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, jankamałpa napisał:

A tata mieszka z kimś, czy sam? Pola jest młodziudka i wymaga cierpliwości i pracy, i opieki weterynaryjnej. Nie wystarczy puścić do ogrodu i niech sobie piesek biega. A i to często przyjeżdża to znaczy ile razy w tygodniu ? Dwa, czy raz na tydzień? Czy dwa razy w miesiacu. Ja nikomu wieku nie wypominam, ale co będzie jak ten pan zachoruje ?  Dużo pytań, a jak na razie  bardzo mało dpowiedzi. Przepraszam za mój sceptycyzm.  Zobaczymy, czy  zadzwoni. 

 

Zgadzam się z Tobą w 100%ach. Pola absolutnie nie nadaje się do starszej osoby, nie wiem skąd taki pomysł.

Nawet jeśli pana córka tam przyjeżdża to niekoniecznie będzie miała czas i ochotę na zajmowanie się psem ojca.

A przez telefon każdy potrafi być miły i robić dobre wrażenie.

Przepraszam, że się wcinam.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zgadzam się z Tobą w 100%ach. Pola absolutnie nie nadaje się do starszej osoby, nie wiem skąd taki pomysł.

Nawet jeśli pana córka tam przyjeżdża to niekoniecznie będzie miała czas i ochotę na zajmowanie się psem ojca.

A przez telefon każdy potrafi być miły i robić dobre wrażenie.

Przepraszam, że się wcinam.

 

Nie przepraszaj, nic złego nie piszesz. Z tego co widze to ogłoszenie jest już zedytowane i usunięte jest to niefortunne zdanie. W przytulisku Pola była zupełnie innym psem niż teraz. Telefony nie dzwoią a 20 ma zdzwonić ten Pan z Krakowa, który już był u Murki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.07.2020 o 14:52, omi napisał:

Jeżeli się zdecydują mogę tam podjechać, ale uprzedzam, że będę to robić po raz pierwszy. Nie zawsze jestem dyspozycyjna po południu, więc termin do uzgodnienia. 

 

Czy Twoja propozycja jest nadal aktualna? Jeśli tak to napisz kiedy moglabyś w tym tygodniu tam podjechać. Zależy mi na tej informacji bo jeśli dziś wieczorem Pan zadzwoni tak jak obiecał  i powie, że tak to odrazu mu zaproponuje wizytę w konkretny dzień.  Najlepiej jak najszybciej tzn. jutro albo pojutrze. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Czy Twoja propozycja jest nadal aktualna? Jeśli tak to napisz kiedy moglabyś w tym tygodniu tam podjechać. Zależy mi na tej informacji bo jeśli dziś wieczorem Pan zadzwoni tak jak obiecał  i powie, że tak to odrazu mu zaproponuje wizytę w konkretny dzień.  Najlepiej jak najszybciej tzn. jutro albo pojutrze. 

Tak, jak odpisałam w sms-ie, gdy się zdecydują - termin do uzgodnienia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2020 o 21:41, jankamałpa napisał:

Nie przepraszaj, nic złego nie piszesz. Z tego co widze to ogłoszenie jest już zedytowane i usunięte jest to niefortunne zdanie.

Tak, pani Marzenka znalazła czas i zedytowała opis. Zgodzę się z Wami, że Polcia nie nadaje się do samotnej starszej osoby, to młoda sunia. Przyjdzie na nią pora, wierzę w to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...