Jump to content
Dogomania

Stało się to, o czym wszyscy marzyli - 3 kg TYCIA ZAMIESZKAŁA U POKER:)Złamana łapka, porzucenie, ulica, schronisko - to wszystko jest już tylko złym wspomnieniem.


Tola

Recommended Posts

Bardzo cieszą takie wieści o Tyci,mała jak dotychczas dobrze sobie radzi i tak trzymać :) mam nadzieję ,że nie zacznie dobierać się do opatrunku. Już nie raz zadziwia mnie rekonwalescencja u psinek.Człowiek po takiej operacji jeszcze długo by jęczał i stękał a Tycia ,no proszę grzeje doopkę się w ogródku :)

Link to comment
Share on other sites

W końcu sama weszła do domu. Kilka razy robiła podchody , aż weszła na tyle głęboko , że wnuk zamknął drzwi na taras.   Sporo popiła  z czego bardzo się cieszyłam , bo na tarasie nie piła. Zjadła ciut , ale tym się nie martwię, bo może później zje mi z ręki.

Dziś oczki na zdjęciach ma raz przestraszone , raz spokojne albo senne od słońca.

Na kotkę w ogóle nie reaguje , nawet dziś ładnie się ponoskały. Obserwuje Sunię i czasem ją naśladuje tzn. biegała za nią na ogródku,.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Nie ma ograniczeń. 3 razy pytałam doktora. Nie biegała tez non stop. Więcej leżała

 na trawce i się opalała.

Niech korzysta ze słońca, to też przyspiesza zdrowienie:).

A jak jest ruchliwa, to znaczy,  że się dobrze czuje, że nic ją nie boli:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, rozi napisał:

To nie o przedłużonym. Co dalej? Zastrzyki codziennie?

Nie , tylko w razie  gdybym zauważyła ,że ma bóle.  Nic takiego się nie dzieje. Doktor uważał , że jak nie dostanie przeciw bólowych ,  to będzie chronić łapkę.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Nie , tylko w razie  gdybym zauważyła ,że ma bóle.  Nic takiego się nie dzieje. Doktor uważał , że jak nie dostanie przeciw bólowych ,  to będzie chronić łapkę.

Tak. Przeciwbólowe mogą doprowadzić do wtórnego urazu. Jeśli maleńka nie ma bólu w spoczynku, odpoczywa i śpi spokojnie, to nie należy podawać przeciwbólowych. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Nie , tylko w razie  gdybym zauważyła ,że ma bóle.  Nic takiego się nie dzieje. Doktor uważał , że jak nie dostanie przeciw bólowych ,  to będzie chronić łapkę.

To jest nieprawdopodobne (moim zdaniem), żeby po aż takiej operacji piesunia dostała przeciwbólowy, działający tylko dobę. No nic, wyjdzie w praniu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

To jest nieprawdopodobne (moim zdaniem), żeby po aż takiej operacji piesunia dostała przeciwbólowy, działający tylko dobę. No nic, wyjdzie w praniu.

Będzie dobrze,Rozi..i jest dobrze.Wszystkie p/bólaki mają działania uboczne,jeśli chodziła na połamanej łapce (używała jej),to na tej zagipsowanej i zgwodziowanej  - ma (prawie) luksus. A Poker na pewno zauważy objawy bólowe,nie martw się malizną.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na zdjęciu Sunia wygląda na jeszcze mniejszą od Tyci :))

 

Co do uczucia bólu- malutkie dzieci i zwierzaki lepiej znosżą/mniej odczuwają ból pooperacyjny niż duże dzieci i dorośli

może dlatego, że nie wiedzą "że powinno ich boleć".

A Tycia ma łapkę usztywnioną i zabezpieczoną na dodatek.

Nie martw się rozi, będzie dobrze.Oby się tylko zrosło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...