Jump to content
Dogomania

Fado już w hotelu potrzebna pomoc finansowa na hotel i weta. Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.


elik

Recommended Posts

Zaopatrzyłam się w środki higieny - ręczniki, mokre chusteczki, rękawiczki. Trzymajcie kciuki, żeby się nie przydały ;) 

I jeszcze, żeby nas szybko przyjęli. Byłoby super, gdyby udało się do 18 być po wizytach, wtedy powrót o ludzkiej porze ;) 

I jeszcze, żeby Fado nam choć w miarę zaufał... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kamma13 napisał:

Zaopatrzyłam się w środki higieny - ręczniki, mokre chusteczki, rękawiczki. Trzymajcie kciuki, żeby się nie przydały ;) 

I jeszcze, żeby nas szybko przyjęli. Byłoby super, gdyby udało się do 18 być po wizytach, wtedy powrót o ludzkiej porze ;) 

I jeszcze, żeby Fado nam choć w miarę zaufał... 

Mocno będziemy trzymać kciuki za wspaniałą akcję :)

Fado wyczuje dobrych ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Czytam!. Ależ organizacja. Miejmy nadzieję,że wszystko odbędzie się  bez przeszkód i przejazd i wizyta. Może się ulitują ludzie i przepuszczą Fado. Ja bym przepuściła! Kurcze ,jestem pod wielkim wrażeniem organizacji i odwagi!! Co innego widzieć psa i być odbiorcą jego zachowań ,a inaczej doświadczyć tego. Trzymam kciuki .Powodzenia!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

 

Wszystko organizacyjnie bardzo dobrze dograne i za to chylę czoło :)

Będę mocno trzymać kciuki w czwartek już od rana, aby wszystko udało się załatwić i przebiegło bez przeszkód!

Dzięki Bogusiu  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kamma13 napisał:

Zaopatrzyłam się w środki higieny - ręczniki, mokre chusteczki, rękawiczki. Trzymajcie kciuki, żeby się nie przydały ;) 

I jeszcze, żeby nas szybko przyjęli. Byłoby super, gdyby udało się do 18 być po wizytach, wtedy powrót o ludzkiej porze ;) 

I jeszcze, żeby Fado nam choć w miarę zaufał... 

Super, wielkie dzięki :) Jakby jakieś pytania, problemy, dzwoń bez względu na porę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Trzymam kciuki mocnoooo.

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

I ja trzymam kciuki - kolejny stres się szykuje, ale ufam że będzie dobrze.

 

1 godzinę temu, nulka07 napisał:

Czytam!. Ależ organizacja. Miejmy nadzieję,że wszystko odbędzie się  bez przeszkód i przejazd i wizyta. Może się ulitują ludzie i przepuszczą Fado. Ja bym przepuściła! Kurcze ,jestem pod wielkim wrażeniem organizacji i odwagi!! Co innego widzieć psa i być odbiorcą jego zachowań ,a inaczej doświadczyć tego. Trzymam kciuki .Powodzenia!

 

57 minut temu, b-b napisał:

Zaciskam mocno kciuki od dziś :)

Gorąco dziękujemy wszystkim kciukającym     172467085_dziekujserdecznie.png.c4487e4e5e30729c5efa1042387fe32f.png

Wasza obecność na wątku dodaje sił i daje nadzieję, że wspólnie damy radę!   Bo kto, jak nie MY  :)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

tez mysle ze moze sie ktos ulituje i przepusci Was w kolejce

a ja poprosze nr konta wplace grosik do skarbonki 

czy moze lepiej na zbiorce wplacic? ladna suma sie zbiera jak na tak krotki okres trwania

Wpłaty są dobrowolne, konto również :) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, rozi napisał:

Ja zamawiam przez DPD, przysyłają sms z numerem telefonu kuriera i mają mniejsze widełki. Do GLS musiałam dzwonić i prosić o kontakt do kuriera, żeby nie tkwić w domu godzinami, może teraz już lepiej działają.

Dokladnie tak jak piszesz: z dpd jest sms z kontaktem, a z gls to czekaj na zmiłowanie.

Ale w Zooplus niestety tak jest, że przy płatności przelewem można sobie wybrać DPD, natomiast przy pobraniu (gotówka przy odbiorze) dostępny jest tylko gls.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-d napisał:

Dokladnie tak jak piszesz: z dpd jest sms z kontaktem, a z gls to czekaj na zmiłowanie.

Ale w Zooplus niestety tak jest, że przy płatności przelewem można sobie wybrać DPD, natomiast przy pobraniu (gotówka przy odbiorze) dostępny jest tylko gls.

Nieprawda  :)   Zamawiałam tydzień temu przez DPD płatne przy odbiorze.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Nieprawda  :)   Zamawiałam tydzień temu przez DPD płatne przy odbiorze.

A no to sorka, może coś pomieszałem - dość dawno już u nich nie zamawiałem.

Dzięki za sprostowanie!

Link to comment
Share on other sites

Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty:

  •  30,00 zł  -  funia  -  10.03
  •  30,00 zł  -  Asia M.  FB  -  10.03.
  •  30,00 zł  -  Małgorzata B.  FB  -  11.03.
  •  30,00 zł  -  Małgorzata B.  FB   III  -  11.03.
  •  30,00 zł  -  Marta M..  FB  -  11.03.
  • 100,00 zł  -  madie  na diagnostykę  -  11.03.
  • 100,00 zł  -  Karolina H.  FB  -  11.03.
  • 100,00 zł  -  Katarzyna R.  FB  -  11.03.
  • 207,27 zł  -  Aleksandra S.  -  11.03.
  •  140,00 zł  -  Aldrumka  bazarek imienny  -  11.03.
  •    30,00 zł  -  Jolanta K. znajoma nulka07  -  12.03.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

408946997_kwiatki11.GIF.9f80fd4f708366c4a7f107e67f01fe68.GIF

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...