Jump to content
Dogomania

b-d

Members
 • Posts

  663
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1290 profile views

b-d's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

248

Reputation

 1. iwna5702, przepraszam, bo nie miałem kiedy w trakcie, a chciałbym choć jakąś cegiełkę dorzucić za 30zł. Jeśli jeszcze mogę, to poproszę o konto do przelewu.
 2. Tianku, jakby były cegiełki, to ja poproszę za 30 zł.
 3. Sue, poproszę cegiełki za 30 zł i nr konta do przelewu, jeśli jeszcze pozwolisz.
 4. Gabi, dziękuję za potwierdzenie - nie, nie przeoczyłaś - wszystko ok - ja jestem w niedoczasie i dlatego chyba nawet na bazarku nic nie napisałem, tylko od razu przelałem za cegiełki - sorka za zamieszanie, jeśli je spowodowałem.
 5. A ja przepraszam najmocniej, bo mam deficyt czasu (od dłuższego czas), przez to odkładam wszystko na później i zapominam albo się spóźniam... Czy mogę jeszcze cegiełki za 30 zł poprosić? A tak przy okazji: DTmestudio i TZmestudio to są powiązane "studia" czy zupełnie odmienne? ;-) Sorka, że pytam, ale gubię się po prostu:-(
 6. Ja tam nie wiem co w tym złego. U mnie pod daszkiem kopciuszki mają od jakiegoś czasu gniazdko i zasuwają całymi dniami, bo karmią pewnie pisklęta, więc tak akurat spytałem.
 7. To wybrałem sobie już jakieś numerki za trzy dyszki i przelałem przed chwilką. Powiedz mi, co to za ptaszki są u Ciebie w tej... jak to nazwać ... stopce?
 8. Rozi, a czy mogę sobie jeszcze kupić jakiś nietrafiony numerek? :-) Wpłata na Twoje konto - jeśli tak?
 9. Czy mogę poprosić jeszcze cegiełkę i jeśli tak to również dane do przelewu?
 10. To tak jak ja :-) Chcę na emeryturę!!!!! ;-)
×
×
 • Create New...