Jump to content
Dogomania

b-d

Members
 • Content Count

  462
 • Joined

 • Last visited

About b-d

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Malagos, a jak się pozostawi jakiś przedmiot na Jego drodze? Tylko taki, żeby się nie uderzył jakby faktycznie nie widział. Albo jakby gdzieś obok rzucić coś bardziej neutralnego zapachowo np. piłeczkę lub jakiś przedmiot? Będzie gonił lub przynajmniej podąży wzrokiem?
 2. Nadziejko, poproszę cegiełkę za 30zł (i tak jak prosiłaś wysyłem od razu do agat21 z dopiskiem, że z bazarku Nadziejki).
 3. o, dziękuję pięknie! Proszę o nr konta do przelewu - tylko proszę o niewielkie odroczenie płatności, bo chciałbym już pójść spać ( i nie wiem też jak jutro będę miał czas i w nocy siłę:-( )
 4. Rozi, ciężżżżko mi się myśli, w dodatku ta dyskalkulia, czy jak jej tam... - proszę, wybierz w moim imieniu za 3 dyszki, ok? Dziękuję:-)
 5. o kurczę, jutro koniec:-( to ja coś poproszę teraz tak na wszelki wypadek, ale jeszcze nie wiem co - jakby mi jutro coś wypadło i jakbym jutro nie zdążył - ewentualnie jakby jutro coś tam mi wypadło... to zawsze jeszcze późnej doprecyzuję(emy).
 6. Bo to chyba tak jest, że przy "galopie" nie będzie widać - to chyba dlatego, że przy galopie łapy pracują symetrycznie (obciążenie rozkłada się na dwie łapy), natomiast kulawizna ujawni się przy ķłusie i przy chodzeniu. Jeśli coś pomyliłem to przepraszam i proszę - poprawcie mnie.
 7. Witam! Dziękuję za zaproszenie i przepraszam, że dopiero teraz się pojawiam. Bardzo żal Pelikanka. Bardzo przykro :-( Poproszę 4 cegiełki. Poproszę też nr konta.
 8. Livka, dziękuję za zaproszenie! Poproszę o cegiełkę za 40zł Poproszę też o nr konta.
 9. Moja cicha propozycja, z podkreśleniem "cicha": Rex - skoro się już tu pojawił. W ogóle to nie jestem pewien, czy i tak wszystko nie powinno trafić do Figuni , ew. też do anica (anica, nie ponosilas żadnych kosztów?) , bo przecież Lakuś był u Niej prawie 6 miesięcy. I aby było najłatwiej :licząc jakby był na suchej karmię (a przecież jadł gotowane mięsko z kurczaka) - licząc najtaniej, co najwyżej przyzwoita karma (tak oględnie mówiąc) to ok 10zl/kg, zalecana dzienna dawka ok 0,5kg, czyli wychodzi 15 kg/mc (moim zdaniem i tak takie koszty są nie do zrealizowania). Czyli na 6 miesięcy wychodzi prawie 100kg samej karmy. Do tego smaczki, inne akcesoria itd. Ale tak jak napisałem - zarówno moja propozycja jak i wyliczenie to zaledwie cichutko wyrażone uwagi.
 10. Tysiu... :-( Wyślij te linki do schroniska w Piotrkowie, to zaczną Ci grozic prokuratorem te "hundehilfinie" z TOZ PT. Nawet nie będą chciały przez minutę się zastanowić, czy przypadkiem możesz nie mieć czy mieć racji albo choć pomyśleć, że wysyłają psy w nieznane - w żaden sposób nie są w stanie sprawdzić, co się z nimi dzieje. :-( Propozycja hoteliku dobra, tym bardziej, że blisko.
 11. Tzn., że jakbyśmy zebrali to 5500 na zrzutce, to jeszcze nie będzie to kwota wystarczającą - oprócz tej kwoty 5500 jest jeszcze inna dodatkowa kwota?
×
×
 • Create New...