Jump to content
Dogomania

Obie siostry mają DS. Malutka Niusia jedzie do Jaagi. Jej siostra jedzie do Anecik. Obie szukają sponsorów.


Jo37

Recommended Posts

Dnia 27.02.2019 o 08:45, Bogusik napisał:

Fajnie,że już jeden wątek założony :) Niusia i jej siostrzyczka są bardzo ładne i myślę,że nie długo posiedzą w dt.

Oj, ja też mam taką nadzieję, że malenka szybciutko kogoś zauroczy. Druga sunia ma oczko do zabiegu, piesek, jak wiesz to już ogólnie dramat, więc liczę na to, że choć Niusię szybciutko wyprawimy w świat.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Onaa napisał:

Zapisuję wątek. A to jest wątek Niusi czy obydwu siostrzyczek ?

To będzie wątek Niusi. Jak wyjadą to zmienię tytuł.  W momencie zakładania wątku siostra nic nie miała.

45 minut temu, Olena84 napisał:

Zapisuję, przeczytałam, że siostra jedzie do bdt do Anecik tak?

Tak. Anecik zaproponowała suni BDT.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, DT-Karmelki napisał:

Ha!

Ha!

W poniedziałek kupiłam im chrumkającą gumową świnkę. Po kwadransie musiałam zabrac bo Mini była w trakcie odgryzania nogi.. Hitem jest też gryzienie misek i prętów od klatki.

NIe tylko maluszek. Już kiedyś wytrząsałam takie oczko z 50kilowej psicy mojej kuzynki... Dlatego moim psom nie daję nawet zabawek wypełnionych groszkiem.

Miałam rano zrobić zdjecia maluchom ( obie urosły :)))  a Mini zarosła ), ale pomiędzy olejowaniem blatów, dezynfekcją transporterek i sprzątaniem ogrodu zwyczajnie nie zdążyłam.

Tola - Widziałam dziś kotkę, o której myślę, że jest mamą Adasia i tej kotki z listopada. Nie chcę krakać, ale chyba niedługo poznamy ich młodsze rodzeństwo...

Wetkę chyba odwiedzimy jutro, bo w sobotę nie damy rady. Ja pracuję od 9, a mój ojciec ma szkolenie.

 

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Wspaniale. Każda złotówka się liczy.

Super, to ogromna pomoc!

Dziękujemy piękniedziekuje-ruchomy-obrazek-0030

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2019 o 09:14, Jo37 napisał:

To będzie wątek Niusi. Jak wyjadą to zmienię tytuł.  W momencie zakładania wątku siostra nic nie miała.

Tak. Anecik zaproponowała suni BDT.

Super, Anecik, kochana jesteś! Oby takich bdt więcej było!....

U mnie niestety zakotwiczył Pikus,  w kojcu małym sunia i jej dzieci, w dużym Koleś zabrany z gminnego kojca, w gminnym śliczna jasna mała suczka :( Co z tym wszystkim robić?.............

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę. Na drugim zdjęciu chociaż nosek widać.

Bardzo dziękuję za zorganizowanie wyjazdu i za leki.

Simparica  jest bardzo dobra na kleszcze. Hana  drugi rok dostaje i nie znalazłam na niej ani jednego kleszcza.

Link to comment
Share on other sites

Niusia, czyli w schronisku Iza, jest boska. po prostu. Śliczna, milusia o niesamowicie mięciusim futerku. Nie wiem, jak ktos mógł pozbyć się takiego cuda. przecież minimum wysiłku i znalazłaby bez problemu nowy dom. Troche kojarzy mi się z cavisiem, ale jest ładniejsza. Domy beda się o nią bic. Dostała juz środek na robale. Wg ksiazeczki w schronisku nie została odrobaczona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Jaaga napisał:

Niusia, czyli w schronisku Iza, jest boska. po prostu. Śliczna, milusia o niesamowicie mięciusim futerku. Nie wiem, jak ktos mógł pozbyć się takiego cuda. przecież minimum wysiłku i znalazłaby bez problemu nowy dom. Troche kojarzy mi się z cavisiem, ale jest ładniejsza. Domy beda się o nią bic. Dostała juz środek na robale. Wg ksiazeczki w schronisku nie została odrobaczona.

Bardzo się cieszę.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Jaaga napisał:

Niusia, czyli w schronisku Iza, jest boska. po prostu. Śliczna, milusia o niesamowicie mięciusim futerku. Nie wiem, jak ktos mógł pozbyć się takiego cuda. przecież minimum wysiłku i znalazłaby bez problemu nowy dom. Troche kojarzy mi się z cavisiem, ale jest ładniejsza. Domy beda się o nią bic. Dostała juz środek na robale. Wg ksiazeczki w schronisku nie została odrobaczona.

Nie ma na razie zdjęć Niusi, to wstawię jej siostrzyczkę Loczkę, która jest u anecik:)

Mała na razie nie je, jest przestraszona, siedzi w kąciku, ale jutro na pewno będzie lepiej...

Loczka :)

933e2eccabec1386med.jpg

8540a180056c3446med.jpg

aa094037211032e9med.jpg

f22f1580959c3989med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...