Jump to content
Dogomania

Obie siostry mają DS. Malutka Niusia jedzie do Jaagi. Jej siostra jedzie do Anecik. Obie szukają sponsorów.


Jo37

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Wczoraj zrobiłam Milusi ogłoszenie, ale dopiero w nocy było aktywne: https://www.olx.pl/oferta/puchata-kuleczka-milusia-szuka-domu-CID103-IDyZwLT.html

Ogłoszenie jest na Katowice. Jaaga, jeżeli chcesz, to zmienię na Kraków.

Myślę ,że jak już masz Elu to zmień a jak ma być na Katowice to ja zrobię jak od lekarza wrócę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Myślę ,że jak już masz Elu to zmień a jak ma być na Katowice to ja zrobię jak od lekarza wrócę :)

Boguniu na Katowicach jest juz 6 obserwatorów.Teraz troche mi szkoda przenosic. Proszę zrob na Krakow.Kilka godzin różnicy chyba nie bedzie miało znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Dzięki za ogłoszenia. Na Katowice może byc, tylko ktoś sam musiałby sobie przyjechać. Na razie jeszcze nie było ani jednego telefonu o nią. Dziwne, bo myślałam, że ludzie od razu będą ją chcieli.

Nie zawsze tak jest jak nam się wydaje. 

Poczekajmy. Może ktoś kto ją zobaczył musi się z tym przespać ;)

Mam nadzieje,że telefony się rozdzwonią :)

Od wczorajszego późnego popołudnia trochę ludzi na ogłoszenie weszło.

Szału nie ma ale...poczekajmy:)

Trzymam kciuki!

 

 Wyświetleń: 80
 Tel: 1
 Obserwuje: 4
 
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Jo37 napisał:

Wizyta PA w Warszawie odbędzie się w niedzielę przed południem.

O mamo!!

ale ekspresowo!

Trzymam kciuki za maleńką i oby domek okazał się właściwym dla tej maleńkiej istotki:D

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Tola napisał:

Czy to wizyta u pani, która dzwoniła do mnie w sprawie Bezy?

To pani, która dzwoniła do Ciebie.

8 minut temu, b-b napisał:

O mamo!!

ale ekspresowo!

Trzymam kciuki za maleńką i oby domek okazał się właściwym dla tej maleńkiej istotki:D

Przy tej suni to będę bardzo wybrzydzać. Jeszcze jedna osoba dostała zdjęcia. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Jo37 napisał:

To pani, która dzwoniła do Ciebie.

Przy tej suni to będę bardzo wybrzydzać. Jeszcze jedna osoba dostała zdjęcia. Zobaczymy.

A ja nic nie wiem. Jeśli to ta pani, którą na rozmowę do mnie skierowała Tola, to zrobiła na mnie sympatyczne wrażenie. W takim razie trzymam kciuki i prosiłabym tylko o info po wizycie, bo ta pani prosiła o możliwość dowiezienia Niusi do Katowic, więc musiałabym wcześniej wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

A ja nic nie wiem. Jeśli to ta pani, którą na rozmowę do mnie skierowała Tola, to zrobiła na mnie sympatyczne wrażenie. W takim razie trzymam kciuki i prosiłabym tylko o info po wizycie, bo ta pani prosiła o możliwość dowiezienia Niusi do Katowic, więc musiałabym wcześniej wiedzieć.

Wizyta będzie u pani, która do Ciebie dzwoniła, zdjęcia wysłałam do rodziny, która pytała o Mysię, ale pani już nie odezwała się.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Widzę, ze Jo37 nie była na dogo  i nie przekazała wspaniałej informacji, ze Niusia ma domek w Warszawietaniec-emotikon-ruchomy-obrazek-0055

Pani dzwoniła w sprawie naszej Bezy, ale sunia musi jeszcze przejść naukę chodzenia na smyczy, więc zaproponowałam pani Niusię:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Jaaga prosiła o wstawienie rachunku, bo sama ma zepsuty laptop

20190308_130108.jpg

Nie było mnie bo stary laptop się zepsuł  a nowy był u informatyka. 

Bardzo dziękuję za wstawienie. Rachunek dotyczy Migotki. 

Potwierdzam - Niusia na dom. Zamieszka na Mokotowie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...