Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

Nie mogę się otrząsnąć. To spadło tak nagle. Sarunia miała takie wahania, że raz było gorze, raz lepiej. Jak rozmawiałam z Kasią przed tą straszną wiadomością, to było lepiej, potem gorzej, ale potem znowu lepiej. Nawet powiedziałam, że teraz możemy się spodziewać takiej huśtawki, ale nie TEGO  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 00:36, Poker napisał:

A jednak. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że jeszcze trochę pożyje.

Dzięki wielu dobrym duszom była do końca zaopiekowana i umarła godnie.

Pamiętam jak po wyjeździe Milusia do mnie, jakby na jego miejsce w schronisku  pojawiła się Sarunia, jej ówczesne zdjęcia do dziś mam przed oczami. Dzięki Wam ponad 2 lata spędziła szczęśliwa, pod najlepszą opieką, być może były to najszczęśliwsze lata w jej życiu. Gdyby mogła - powiedziałaby Wam: DZIĘKUJĘ !!! ❤️

Saruniu [*] biegaj szczęśliwa, bez bólu i cierpienia po Tęczowej Krainie ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 12:51, limonka80 napisał:

Przyszłam pożegnać Sarunię .... 

Zawsze jest za wcześnie, ale dobrze że choć przez ostatnie lata zaznała domowego ciepła, miłości i opieki.

Śpij spokojnie maleńka. 

 

Tak, zawsze jest za wcześnie, nigdy nie możemy się z tym pogodzić   316990562_pacz1.gif.10d3b1bd875323a1327e1a7fd997912e.gif

Link to comment
Share on other sites

Na konto Saruni [*] wpłynęły poniższe kwoty:        

  10,00 od Radek  deklaracja  XII   -  3.12.
  10,00 od jaguska  deklaracja  XII   -  6.12.
 

Bardzo serdecznie dziękuję

  bukiet.jpg.c5e883000752c194a7eb0a84ff82e9ff.jpg

oraz

    25,00 zł  od elik   deklaracja  XII  -  6.12.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo serdecznie dziękuję Wam wszystkim, dzięki którym Sarunia przez ostatnie lata swojego życia mogła cieszyć się domowym zaciszem, ciepłem, dobrą karmą, troską o jej zdrowie. Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna.

Sarunia odeszła, ale w schroniskach jest ogrom psich nieszczęść. Byłoby wspaniale, gdybyśmy nadal wspólnie  wspierali jakiegoś bezdomnego biedaka, gdybyśmy podarowali mu ciepły, troskliwy dom.

Czy  pozostaniecie, by razem zmienić podły los jakiegoś psiaka?   

Byłaby to sunia i ma już zaklepane miejsce u kikou.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam pożegnać Sarunię w imieniu swoim, a szczególnie w imieniu mojej siostry. Siostra nie jest zarejestrowana na dogomanii ale była deklarowiczką Sary. I właśnie Sara [*] oraz Aureliusz [*] zapadły jej szczególnie w serce. 

Do zobaczenia Saruniu [*] po drugiej stronie Tęczowego Mostu...

       Nie płaczcie. Życie jest tylko chwilą,
      więc za chwilę znów się bez wątpienia spotkamy,
      zarezerwuję najlepsze miejsca
     i będę czekać na Was u Tęczowej Bramy.

Pamiętamy o zmarłych uczestnikach

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 22:42, elficzkowa napisał:

Przyszłam pożegnać Sarunię w imieniu swoim, a szczególnie w imieniu mojej siostry. Siostra nie jest zarejestrowana na dogomanii ale była deklarowiczką Sary. I własnie Sara [*] oraz Aureliusz [*] zapadły jej szczególnie w serce. 

Do zobaczenia Saruniu [*] po drugiej stronie Tęczowego Mostu...

       Nie płaczcie. Życie jest tylko chwilą,
      więc za chwilę znów się bez wątpienia spotkamy,
      zarezerwuję najlepsze miejsca
     i będę czekać na Was u Tęczowej Bramy.

Pamiętamy o zmarłych uczestnikach

 

elficzkowa, bardzo serdecznie dziękuję Wam, Tobie i Siostrze. Obie od początku pobytu w hotelu, Arusia, a potem i Saruni, byłyście przy nich regularnie pomagając w ich utrzymaniu. Bardzo gorąco dziękuję i proszę przekaż moje podziękowanie Siostrze.
Dziękuję Wam także serdecznie za piękne i bardzo wzruszające pożegnanie Saruni. Popłakałam się.
Jeśli możecie, to bardzo proszę zostańcie z nami, żeby zmienić życie kolejnemu psiaczkowi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2021 o 22:55, elik napisał:

 

elficzkowa, bardzo serdecznie dziękuję Wam, Tobie i Siostrze. Obie od początku pobytu w hotelu, Arusia, a potem i Saruni, byłyście przy nich regularnie pomagając w ich utrzymaniu. Bardzo gorąco dziękuję i proszę przekaż moje podziękowanie Siostrze.
Dziękuję Wam także serdecznie za piękne i bardzo wzruszające pożegnanie Saruni. Popłakałam się.
Jeśli możecie, to bardzo proszę zostańcie z nami, żeby zmienić życie kolejnemu psiaczkowi.

Siostra oczywiście przekaże swoją deklaracje na kolejnego psiaczka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 19:08, elficzkowa napisał:

Siostra oczywiście przekaże swoją deklaracje na kolejnego psiaczka.

Bardzo serdecznie dziękuję   pl09-bukiet-roz-kolorowych.jpg.830fbe688d73bab1d789ed5184429b32.jpg      i proszę przekaż Siostrze moje podziękowanie.

Już wkrótce będę mogła przedstawić naszą podopieczną.              

Link to comment
Share on other sites

Płacimy częściowo za pobyt Saruni [*] w hotelu w listopadzie 2021 r.

100,00 zł zapłaci Fundacja ZEA, za co bardzo serdecznie dziękuję.

Faktura

535840244_f-razaXI_2021.png.bb444c514aa40fba6015b0c951e0cac8.png

Przelew.   Pomyłka w tytule przelewu. Powinno być ...hotel 11-30.XI.2021 r, a nie 1-30.XI. 

630632318_przel_Sara.png.65b43255cd77233122567483e459199c.png

Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]

W sobotę 18.12. z zamojskiego schroniska wraz z dużym Misiem i małym czarnym psiaczkiem wyjedzie także malutka ruda sunia.

Na razie mam tylko takie zdjęcia

    IMG-20211212-WA0001.jpg.0ee2a05609d3cff44e6fafcee0ed78c6.jpg

IMG-20211212-WA0002.jpg.baafd547bb0d6f5802ac87ea2895dade.jpg

Sunia jest na wybiegu ogólnym wśród, jak widać, dużych suczek, co nie wróży nic dobrego. Stres, ból, zimno najłatwiej rozładować na słabszym  😞   Suni trudno byłoby przeżyć, o ile nie trafiłaby na łańcuch do budy w którejś z okolicznych wsi. 
Sunia miała jechać do kikou na miejsce Saruni [*]  ale okazało się, że jest stanowczo za młoda do całej tamtejszej ferajny   🙂   Pojedzie więc na DT w Bieszczady, gdzie pod moją opieką były już inne pieski: Kacperek, Albinek, Binio, Bingo, które są już we wspaniałych domach. Trzej w Krakowie i jeden we Wrocławiu. Był i nadal jest Lemonek, którego pani Kasia przyjęła na DS.
Psiaki maja tam wspaniałe warunki. Mieszkają w domu i maja do dyspozycji duży ogrodzony teren.  Może niektórzy bywali na wątkach tych piesków i znają te warunki.

Mam ogromną prośbę do darczyńców Saruni. Pozostańcie z sunią, wspólnie pomóżmy przeżyć kolejny etap w jej życiu - szukanie dobrego domu. Ta malizna nie zaznała jeszcze w życiu niczego dobrego. Wspólnie spróbujmy zmienić kiepskie życie tej suni.

Oczywiście założę suni wątek i już teraz bardzo serdecznie zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...