Jump to content
Dogomania

Kochana Sarunia odeszła od nas 6.12.2021 r. Żegnaj Saruniu [*] Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, kikou napisał:

Jeszcze starałam się teraz wyraźniejsze zdjęcie zrobić, guz jest nadal obecny ale taki jakby obkurczony 🙂

Odnoszę wrażenie, że sporo mniejszy jest, jakby, jak piszesz, skurczył się  🙂   Niesamowite!  Niechby całkiem się skurczył, skurczybyk  🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Z głuchą i niewidomą, chorą na cukrzycę Sarą w hoteliku u kikou zamieszkał Dunio, który odszedł 18.05.2021 r. [*]. Aruś zasnął w ramionach kikou 22.04.2021 r. [*]
1 godzinę temu, jaguska napisał:

Zaglądam do Saruni 💚

Niesamowite jak bardzo wchłonęła się ta narośl i niech już tak sobie zostanie, albo jak Ela pisze, niech się skurczy do zera 🙂

I tu Cię witam z radością Iwonko  🙂 Jak na złość lajki poszli już i wrócą pewnie dopiero jutro. Cieszę się że znowu jesteś z nami  🙂   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.08.2021 o 14:20, elik napisał:

No cóż, pomyłki się zdarzają. Na szczęście Kasia nie da umrzeć z głodu naszej pannie  🙂

Nawet ta wiadomość nie zdołała mnie zasmucić, ponieważ rano dostałam od Kasi bardzo dobrą wiadomość.  Otóż narośl w pysiu Saruni nie tylko się nie powiększa, ale w niewytłumaczalny sposób zmniejszyła się tak, że obecnie prawie jej nie widać.

To zdjęcie z 25.02.br.

part000001.jpg.8e078367e76a0404a661a160c2c6405a.jpg

 

A to z dzisiaj

part000001(1).jpg.cf2049851da6c4951032d084cb90b19b.jpg

Czy to nadziąślak?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

To łagodne zmiany

W takim razie to nie nadziąślak, bo zachodziła obawa, że może to być złośliwe. Narośl ponownie się pokazała, i bardzo się martwiłam, bo była już większa, ale teraz jakby się skurczyła, co daje nadzieję, że będzie dobrze  🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

W takim razie to nie nadziąślak, bo zachodziła obawa, że może to być złośliwe. Narośl ponownie się pokazała, i bardzo się martwiłam, bo była już większa, ale teraz jakby się skurczyła, co daje nadzieję, że będzie dobrze  🙂

Cieszę się bardzo.

Moja Zulka ma nadziąślaka, był usuwany, ale znowu odrasta, parę dni temu pękł. Wypadałoby go znowu usunąć, ale niestety wiek Zulki na to nie pozwala

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2021 o 20:00, elik napisał:

I tu Cię witam z radością Iwonko  🙂 Jak na złość lajki poszli już i wrócą pewnie dopiero jutro. Cieszę się że znowu jesteś z nami  🙂   

Troszkę spokojniejszy czas nastał u mnie :), więc mogę pozaglądać tu i tam, poodwiedzać znajome psiaczki 🐶

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Sarka dziękuje bardzo za jedzonko.

Cóż to jest za pewna siebie osobowość, właśnie wypchnęła z największego posłanka Makusia (owczarka) i zajęła jego miejsce.  😉

IMG_20210831_151710.jpg

Brawo Sarunia  gif_klaszcze.gif

My kobiety musimy dbać o swoje dobro. Mikuś jako ONek sam powinien ustąpić damie wygodne łoże  🙂  

Pięknie wygląda nasza Dama. Ma śliczne umaszczenie i wspaniałą sierść. Kasiu bardzo dziękuję za to, że tak o nią dbasz.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kikou napisał:

Cóż to jest za pewna siebie osobowość, właśnie wypchnęła z największego posłanka Makusia (owczarka) i zajęła jego miejsce.  ;)

Aż się usmiechnęłam na samo wyobrażenie tej sytuacji . Szkoda że nie mogę tego zobaczyć :-)) Takie maleństwo - małe ciałko, ale wielka duchem :-)) Brawo Sarunia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Radek napisał:

Wrześniowa deklaracja dla wielkiej osobowości dzisiaj powędrowała.
Nie wiem, czy czegoś nie pokręciłem, bo poszło na konto, które było dla Aureliusza.

Dzięki wielkie  🙂 
Nic nie pokręciłeś, Sarunia ma to samo konto, które miała wspólnie z Arusiem.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...