Jump to content
Dogomania
elik

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !

Recommended Posts

6 godzin temu, Havanka napisał:

Kajtuś skradł już wiele serc i moje też. Dziekuję Elu za zaproszenie. Pomyślę nad pomocą dla niego. Tymczasem zapiszę wątek.

Moje serce skradł jak tylko wyszedł spod tego stołu u sąsiadki. Od razu wiedziałam, że  nie mogą go tak zostawić.

Bardzo liczę Elu na Twoją pomoc, gdy będzie gotowy do adopcji :)   1174435903_kwiatki8.jpg.f34f6f56b316f5d03301106448e6d06a.jpg

6 godzin temu, Radek napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Psiaczek jest cudowny. Muszę zobaczyć, jak stoję z kasą i może coś jednorazowo wpłacę.

Witaj Radku, dziękuję za przybycie i proszę zostań z nami  1035867732_dajekwiat.gif.a912d83ebc36411b0ad814ea88d86ded.gif

5 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję bardzo za zaproszenie, na pewno będę zagladała do malucha, on umaszczeniem przypomina moja Florcię;)

Umówiłam się z elik, że Zea pomoże w pokryciu kosztów kastracji.

Witaj Martusiu kwietki.jpg.1aa52892f56f087416bea37759c11251.jpg 

Bardzo dziękuję, że przyszłaś do nas i ogromnie wdzięczna Ci jestem za pomoc w opłaceniu kastracji Kajtusia   334786947_dajekwiat.gif.762038a2c23e9f311d85ed7975650831.gif    Przypuszczam , że to będzie spory koszt z powodu jego wnętrostwa. Ale  wspólnymi siłami łatwiej będzie udźwignąć :)

Cytat

on umaszczeniem przypomina moja Florcię;)

Twoją Florcię i "moją" Kikunię :)  Pamiętasz ją?  Nawet porównywałyśmy ich zdjęcia z powodu tego podobieństwa. Wyglądały jak siostry :)

5 godzin temu, Tola napisał:

A czemu Kajtuś jest w dziale Psy zaginione, ukradzione?

Szukałam forum, na którym mogłabym założyć mu wątek i jakoś to wydawało mi się najwłaściwsze. Coś czułam, że nie do końca, ale zmylił mnie ten dopisek  Już w nowym domu, podpięty pod forum Psy do adopcji/znalezione. Teraz, dopiero po Twoim pytaniu, dotarło do mnie, że Już w nowym domu, to jest oddzielne forum podpięte pod Psy do adopcji/znalezione.

Teraz nie ma modów i nie doproszę się o zmianę :(  Co robić?

4 godziny temu, elik napisał:

Moje serce skradł jak tylko wyszedł spod tego stołu u sąsiadki. Od razu wiedziałam, że  nie mogą go tak zostawić.

Bardzo liczę Elu na Twoją pomoc, gdy będzie gotowy do adopcji :)   1174435903_kwiatki8.jpg.f34f6f56b316f5d03301106448e6d06a.jpg

Z największą przyjemnością !

32 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

zaglądam do Kajtunia. 

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Kajtka :) będę podglądać ;)

Witamy zaglądających i podglądających, jak też i głos dających i prosimy o jak najczęstsze powtarzanie :)

3 godziny temu, anica napisał:

Dziękuję Eluniu za zaproszenie, jestem :)   i tak bym przybiegła do,Ciebie , takich ludzi jak Ty trzeba wspierać, jak tylko można! Eliczku ,jak dobrze ,że jesteś!buzki.gif  miał Kajtuś szczęście!  jaki on jest słodki:)

Cieszę się ogromnie, że jesteś Aniu :) Kajtuś to rzeczywiście wyjątkowy słodziak. Byłam z nim od wtorku rano do środy po południu, a już tulił się do mnie i oczekiwał mizianka. Jest bardzo delikatny, aż dziwne, bo samce są raczej bardziej "gruboskórne". Jak zostawiłam go w DT, to płakał, żalił się cichutko, ale długo. Bidusie :( Widać, że szybko się przywiązuje, gdy ktoś okaże mu serce.

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Ale mega słodziak, kocham takie śliczne kurdupelki!!!

Faktycznie podobny do Kikuni, a mnie przypomina też mojego Kajtuna, którego miałam od AgusiP

Będę zaglądać I kibicować

Witaj Gabrysiu :)  kwietki.jpg.05ddc3c6a7ebd83f9f9d1f732aa5ca80.jpg

Takie kurdupelki są mega fajne :) Kajtusiowi przydałoby się nieco schudnąć, bo choć niechciany, to jednak zbyt mocno karmiony.

Będę wdzięczna za odwiedzanie i kibicowanie Kajtusiowi :)

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

No co Ty, elik! :D Ja znam same samce-przytulasy, to sunie bardziej humorzaste, raz chcą smyrania, a raz nie. :)))

Racja. miałam 4 samce każdy przytulas :)To jeszcze żadna statystyka ale małe co nieco :)