Jump to content
Dogomania

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !


elik

Recommended Posts

Dnia 23.10.2018 o 22:53, b-b napisał:

Fajnie,ze operacja nie zapowiada się z komplikacjami .

Jak Ela coś skleci to ukradnę teks i mogę też chłopaka ogłosić tylko daj Eluś  znać na jakie miasto zrobić ogłoszenie :)

Elusia ułożyła piękny tekst i pewnie dzisiaj go wklei na wątek. Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zechcesz skraść tekst, myślę, że Elunia nie będzie miała nic przeciwko temu i ogłosisz Kajtusia np na Katowice.

Skończyły mi się lajki :( 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Elusia ułożyła piękny tekst i pewnie dzisiaj go wklei na wątek. Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zechcesz skraść tekst, myślę, że Elunia nie będzie miała nic przeciwko temu i ogłosisz Kajtusia np na Katowice.

Skończyły mi się lajki :( 

Mam akceptację mojego Guru, więc wrzucam :

Kajtuś, mały, grzeczny piesek, czeka na ukochanego pana.

Ten przesympatyczny piesek ma dziś ok. 5 lat i waży 8 kg. Lata szczenięce niedawno się skończyły. Kajtuś ustatkował się i wyciszył. Jest bardzo grzeczny, posłuszny i spokojny. W domu zachowuje się wzorowo. Nic nie niszczy i nie szczeka. Ładnie chodzi na smyczy - nie ciągnie. Bez problemu pozwala wykonywać przy sobie różne czynności. Jest bardzo łagodny i przyjacielsko nastawiony do innych psów. Lubi ich towarzystwo i chętnie się z nimi bawi. Najbardziej jednak ceni człowieka. Jest mu bezgranicznie oddany. Kajtuś jest zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Gotowy na nowe, szczęśliwe życie.

Teraz czeka na nowy dom i dobrego opiekuna, który obdarzy go miłością i opieką. Więcej informacji o tym wspaniałym piesku, tylko pod podanym numerem telefonu........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Elusia ułożyła piękny tekst i pewnie dzisiaj go wklei na wątek. Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zechcesz skraść tekst, myślę, że Elunia nie będzie miała nic przeciwko temu i ogłosisz Kajtusia np na Katowice.

Skończyły mi się lajki :( 

https://www.olx.pl/oferta/kajtus-maly-grzeczny-piesek-czeka-na-swojego-ludzia-CID103-IDxct51.html

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Pani zainteresowana Kajtusiem? Czy tylko tak pytała? 

Tylko pytała.

Pewnie gdybym potwierdziła jej "obawy" to by mnie zjechała ;)

U Kajtusia tak sprawy się mają

Statystyki
 Wyświetleń: 62
 Tel: 1
 Obserwuje: 3
 

 

Pewnie gdyby było promowane więcej by się działo.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wasz wszystkich przepraszam, że mnie tak długo nie było. Mam nadzieję, że nie sądzicie, że wypoczywam lub gdzieś się zabawiam, a wątki leżą. Nie Kochani, wprawdzie byłam na ślubie i weselu, ale to był bardziej obowiązek niż przyjemność. Od dawna  przyjemność sprawia mi jedynie świadomość, że wspólnymi siłami udało się pomóc jakiemuś zwierzaczkowi.

Dlatego spieszę Wam powiedzieć, że jutro jadę sprawdzić domek dla Kajtusia. Jestem po wielu rozmowach tak z Panią Sylwią, która jest DT Kajtusia i  która go ogłosiła i z Panię Weroniką, która odpowiedziała na ogłoszenie i bardzo chce adoptować Kajtusia.  Pani Weronika, żeby poznać Kajtusia osobiście,  kilka razy uczestniczyła w jego spacerkach  z Panią Sylwią.

Pani Weronika to bardzo sympatyczna, kulturalna, młoda osoba pracująca wg własnego harmonogramu. Na razie wynajmuje mieszkanie, ale ma pisemną zgodę właściciela ma zamieszkanie psa w jego mieszkaniu. Jestem umówiona na jutro na wizytę PA.

Jestem bardzo ciekawa Pani Weroniki.

Kciuki na pokład proszę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.10.2018 o 19:02, b-b napisał:

Tylko pytała.

Pewnie gdybym potwierdziła jej "obawy" to by mnie zjechała ;)

U Kajtusia tak sprawy się mają

Statystyki
 Wyświetleń: 62
 Tel: 1
 Obserwuje: 3
 

 

Pewnie gdyby było promowane więcej by się działo.

 

Dnia 27.10.2018 o 19:36, Havanka napisał:

Zrobiłam Kajtusiowi jeszcze kilka ogłoszeń na innych portalach:

Boguniu, Elu  wybaczcie mi kochane.  Nie miałam ani chwili wolnego czasu, żeby wpaść na wątek Kajtusia i podziękować Wam za ogłoszenia. Jestem koszmarnie zmęczona prędkością z jaką wszystko wokół mnie się dzieje i wymaga moich reakcji. Ja po prostu nie nadążam :( 

Dopiero co wracaliśmy do Krakowa, jeszcze nie wszystko przewiezione, a już wyjeżdżaliśmy na kilka dni na ślub i wesele. Wczoraj po południu wróciliśmy do Krakowa, jeszcze dzisiaj rozpakowywałam się, a już dzisiaj pół dnia musiałam stracić na załatwianie pilnej sprawy, która miała być na wczoraj załatwiona. Już atakowały mnie panie o adopcje Kajtusia i koteczki. Na jutro jestem umówiona w sprawie Kajtusia, a o koteczkę będę się umawiać  chyba po 1 listopada, a jeszcze wymaga ostatecznego załatwienia adopcja Emi ....

Marzę o tym, żeby czas nieco zwolnił :)

Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję za ogłoszenia. Jutro się okaże, czy Kajtuś ma już DS, czy szukamy dalej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...