Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

Witam się po tygodniowej przerwie, dziękuje wszystkim, którzy zaglądali do Guciątkamilosny-emotikon-ruchomy-obrazek-0116

U psiulka wszystko dobrze, ma apetyt, jest radosny, zaglądał do niego mój Tz, dzisiaj chyba jedzie Ewa.

Widzę, że bou jeszcze nie pisała tutaj o wyniku konsultacji;  wiem, ze też wyjeżdżała.

Na razie uciekam, mam sporo zaległości na dogo, bo przez tydzień byłam bez telefonu, bez internetu;)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór wszystkim.

Wyniki Gucia obejrzało 4 wetów - 'ogólna',ortopeda,internista I chirurg miękki.Wszyscy  skłaniają się do stwierdzenia,że zmiany u Gucia mogą mieć charakter nowotworowy,ale pewno można byłoby to stwierdzić po zbadaniu wycinka.Problem jest w tym, jak w takiej sytuacji I lokalizacji - ten wycinek pobrać.Biopsja jest niemiarodajna,bo widoczna zmiana na głowie może być odczynowa,nie stricte nowotworowa,guz jest głębiej.Wszyscy byli zdziwieni kondycją Gucia,jest b.nietypowa w tak  (ewentualnie)  zaawansowanej chorobie nowotworowej.

A teraz światełko w tunelu.Sytuacja będzie prawie jasna,jak za jakieś trzy miesiące powtórzymy tomografię.Wtedy bedzie mozna zobaczyć czy choroba postępuje,czy też 'stoi w miejscu',czymkolwiek by nie była.

Acha,jeszcze jedno - moja wetka Kasia,we wrześniu spotka się na sympozjum z lekarzem,u którego była Poker I tam omówią sprawy zdrowotne naszego Gucia.

 Gdyby więc można byłoby powtórzyć TK do tego spotkania we  wrześniu...Dałoby sie to zrobić?Odpowiedz na pytanie co dolega Guciowi byłaby znacznie łatwiejsza.

Może byc też tak,że Gucio zamanifestuje jakieś zmiany I nie będą to zmiany dobre...Cóż,pewnych rzeczy przewidzieć się nie da.

To tyle - macie pytania - piszcie,to chyba oczywiste.:)

M.

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wow, niesamowici LUDZIE... że pochylają się tak nad Guciem! Bou, jesteś wspaniała :)
Nie wiem jak innym, ale dla mnie zaświeciło się światełko w tunelu... jakaś nadzieja... Mam nadzieję, że Gucio będzie jak najdłużej cieszył się życiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...