Jump to content
Dogomania

Mały plaskaty Gucio z wielkim guzem na pyszczku za TM – nie udało mu się pokonać choroby:(


Recommended Posts

3 minuty temu, Nesiowata napisał:

Jak zwykle - permanentny brak lajków.

Gutek jest wspaniały! Cieszy się całym sobą, wpatrzony w ludzi, szczęśliwy...

Niech to się nie zmienia nigdy.

Za to u mnie dzisiaj nowy zapas;)

Link to comment
Share on other sites

No super chłopak :)

Ale ja nie owijam w bawełnę - przyjrzyjcie się teraźniejszym i wcześniejszym zdjęciom,czy ja się mylę,czy zmiana na główce,ta "wyspa" - powiększyła się,czy jest jak było...popatrzcie i powiedzcie.(I powiedzcie,że źle widzę......)

Poza tym - kochane dziewczyny - kto jest decyzyjny w sprawie Gucia,kto może poszukać pracowni tomograficznej i zapisać Małego,zawieźć go na to badanie etc.?Jeśli na wrzesień mają być wyniki,to trzeba sie tym zainteresować teraz,ustalić termin.Do września 7 tygodni zostało,dowiem się kiedy jest to sympozjum,ale zakładajmy,żeby na początek września wszystko juz było zrobione.Nie wspominając o zbiórce kasy,ale tu akurat wiem,że dla Gucia nie zabraknie:),damy radę.

Zgadzacie się ze mną?

Tolu,zdjęcia są fantastyczne.:* Ten post napisałam zanim umieściłaś film,jeszcze go nier widzialam,musze sie troche nagimnastykowac,zeby to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, bou napisał:

No super chłopak :)

Ale ja nie owijam w bawełnę - przyjrzyjcie się teraźniejszym i wcześniejszym zdjęciom,czy ja się mylę,czy zmiana na główce,ta "wyspa" - powiększyła się,czy jest jak było...popatrzcie i powiedzcie.(I powiedzcie,że źle widzę......)

Poza tym - kochane dziewczyny - kto jest decyzyjny w sprawie Gucia,kto może poszukać pracowni tomograficznej i zapisać Małego,zawieźć go na to badanie etc.?Jeśli na wrzesień mają być wyniki,to trzeba sie tym zainteresować teraz,ustalić termin.Do września 7 tygodni zostało,dowiem się kiedy jest to sympozjum,ale zakładajmy,żeby na początek września wszystko juz bedzie zrobione.Nie wspominając o zbiórce kasy,ale tu akurat wiem,że dla Gucia nie zabraknie:),damy radę.

Zgadzacie się ze mną?

Tolu,zdjęcia są fantastyczne.:*

Mnie też wydaje się, że zmiana jakby  powiększyła się...

Pani Alicja też to zauważyła...

W następnym tyg. dam znać, co z TK - jak będzie robiona to w Lublinie

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

No właśnie nie potrafię się z tym uporać...

Na priv wyslę Ci mój prywatny adres mailowy,wrzuć te filmiki w załączniku jak dasz radę (nie wiem jakie są duze,ale mozna sprobować).

Wysylam Ci maila.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, bou napisał:

Na priv wyslę Ci mój prywatny adres mailowy,wrzuć te filmiki w załączniku jak dasz radę (nie wiem jakie są duze,ale mozna sprobować).

Wysylam Ci maila.

Dostałam, odsyłam  z filmikami

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam!Gucio radosny,szczęsliwy i zadowolony.Chwilo trwaj.

( o TK też dobre wieści napisałaś,dobrze,ze terminy niedługie,ale trzeba tego pilnować i wierzę,że tak bedzie.)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...