Jump to content
Dogomania

~Tosieńka - psi szkielecik z łańcucha...


malagos

Recommended Posts

to i ja czekam :)

W sobotę dzwoniła pani w sprawie Tosi - ale od razu mówi: mam troje dzieci 3, 4 i 5 lat, i duzego psa, który nie lubi dzieci. Szukam suczki takiej pieszczochy dla całej rodziny.

Niestety, musiałam odmówić, Tosia ma swoje lęki i trójka małych dzieci to nie najlepszy pomysł...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jestem z Wami, kochane dziewczyny, wyjeżdżam do sanatorium w środę. Wracam 18 maja. Będę w Krynicy -Zdrój. Tam też jest małe schronisko dla zwierząt, ale raczej nie pójdę zwiedzić. Tylko znów będę się litować i dokarmiać koty, tyle tam bezdomnych, na ulicy, pod sanatoriami, w parku :(

Obie tymczasowiczki, Tosia i Czarusia nadal u nas. Bawią sią, rozrabiają, moją w nosie nasze starania szukania domku.

Do tego dziś zabraliśmy do naszego kojca przydomowego psiaka z gminnego kojczyka, roboczo nazwaliśmy go  Reksio. Ma album na fb, jest na stronie jamników u Isadory i zgłosiłam go do Ratujemy Kundelki.

Tak się bawią nasze panny:)

20180422_145827_resized.jpg

20180422_145829_resized.jpg

20180422_145831_resized.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jestem :)

Sytuacja bez zmian, z trzech tymczasowiczów żaden jeszcze nie znalazł domku :( Do tego wszystkiego kiedyś obiecaliśmy znajomym, że jak zatrzymają psiaka, który się do nich przybłąkał w grudniu, to jak będą wyjeżdżać, to psa przechowamy. No i dziś wyjechali na kurację do Wieliczki, i pies jest u nas na dwa tygodnie. To razem 8 psów mamy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dziewczyny kochane, nie wyróżniajcie już Tosi, ani nie ogłaszajcie. Znalazła dom u nas na wsi.

Dotknęła nas ogromna tragedia, nie żyje Czarusia, zginęła tragicznie na moich oczach. Nie mogę jeszcze o tym mówić, wybaczcie, i zdecydowałam, ze nie  będę  już domem tymczasowym. Muszę odpocząć i dojść do siebie. Proszę, uszanujecie to.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...