Jump to content
Dogomania

~Tosieńka - psi szkielecik z łańcucha...


malagos

Recommended Posts

Malagosku, wrzuciłam ogłoszenia Tosi, Czary(Lary) i Tinka na Płock i wyróżniłam na miesiąc, bo jest teraz  duża promocja na OLX. Jak się ktoś odezwie, to się nie zdziw, ze Płock ;). Potem będę dodawać zdjęcia, zmieniać tekst, miejsce ogłaszania itd itp. Teraz wykorzystałam promocję.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, konfirm31 napisał:

Dziękujemy, Tyś :). Ja jej już dawno zrobiłam ogłoszenie  ale i zdjęcia marne i tekst do bani :(

https://www.olx.pl/oferta/tosia-szuka-kochajacego-opiekuna-CID103-IDrlcIh.html

Poczekam na lepsze zdjęcia, nad opisem pomyślę :)
Damy rade, Tosieńka znajdzie swój domek.

Nawet jeżeli zdjęcia obecnie są jakie są, a opis konkretny bez ubarwień to ważne, że ogłoszenie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie mogłam znaleźć wątku Tinka, to wrzucę do Tosi. Tinek ma teraz ogłoszenie na Warszawa Żoliborz, zmieniony tekst, dodane zdjecia

https://www.olx.pl/oferta/maly-tinek-szuka-domu-CID103-IDs1mmP.html

Ogłosiłam go dzisiaj tez na fb w grupie PSY, bo dzisiaj jest dzień psa w potrzebie i wyjątkowo można u nich ogłosić psa do adopcji. Oczywiście, Czara i Tosia(marne ma zdjecia), też są ogłoszone, ale na Płock. Jak bedzie więcej zdjęć Tosi to podmienie i może wysmaruje jakis bardziej wzruszający tekst, niz obecnie. Wszystkie ogłoszenia na OLX, wyróżnione do 4 kwietnia.

 

Link to comment
Share on other sites

I krótki tekścik:

Życie nie rozpieszczało tej suni - przeganiana od wsi do wsi, niechciana, tak wygłodzona, że skórka od chleba stawał się jej całym światem...

W domu tymczasowym okazał się przemiłą, cichutką sunią. Długo nie mogła uwierzyć, że ma swój kącik, kocyk i miseczkę. Że ręka podaje jedzenie i głaszcze, a nie uderzy. Szybko nauczyła się domowego życia, że trzeba zostać kilka godzin, zachować czystość, poczekać na powrót opiekuna.

Bardzo garnie się do ludzi, nawet nowo poznanych, nie szczeka bez powodu. Idealna sunia dla całej rodziny, na wspólne spacery i na oglądanie seriali (uwielbia spać na kolanach).

Tosia umie chodzić na smyczy i spokojnie zachowuje się w samochodzie. Jest po sterylizacji, zabezpieczona od kleszczy i pcheł, odrobaczona. Ma około 3 lat, wazy 13 kg. Przebywa w domu tymczasowym koło Makowa Maz.

Kontakt: [email protected]

692 781 745

 

 

Tosia 01.jpg

tosia03.jpg

tosia04.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Oby telefon się rozdzwonił

Oby, Pokerku. nie mogę się zająć kolejnym psem (np. Tinkiem czy sunią)jak te ty,czasy (Czarka i Tosia) nie znajdą domu. Na Święta przyjadą goście z Kenią i Mańką, i dwoma kotami :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...