Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, teresaa118 napisał:

przeciez to znane jest, ze emeryt nie ma czasu na nic, jest tyle jeszcze do zrobienia...

No właśnie :) Ja nie wiem czy to ja wszystko dwa razy dłużej robię, czy co ?  A tak na poważnie, to jeszcze chwilę potrwa, zanim nadrobię zaległości.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Do Beni zaglądam w sobotnie południe. :-)

Witaj u Beni :)  A ja dzisiaj znowu zaniedbałam inne pieski, bo wyprawiałam Bubę/Zorke do DS.

5 godzin temu, anica napisał:

I ja zaglądam do naszej Beniusi, serdeczności zostawić :) Elu ja podobnie, zauważam.. że wszystko idzie mi dwa razy wolniej!.. a jak chcę przyspieszyć... to efekty znaszplacze.gif

Oj niestety mi też się to zdarza.   Ale to normalka  :)

4 godziny temu, Hendra napisał:

Najprawdziwsza prawda

i Oczywista oczywistość :")

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dzisiaj wreszcie małą Benię. Jest śliczna, ale bardzo, bardzo płochliwa.  Taka z tych, co to chciałabym, a boję się. Wiele razy zbiegała ze schodów, żeby zobaczyć co się na parterze domu dzieje, ale w popłochu uciekała z powrotem na piętro. Miała ochotę na smaczki, bo widziała jak inne psiaki pałaszują, ale nie odważyła się podejść na tyle blisko, żeby choćby złapać i uciec ze smaczkiem.

Nie dała szansy na zrobienie jej zdjęć :( Nie udało mi się. Moniczka, która przyjechała adoptować Bubę, robiła zdjęcia, może Jej udało się uchwycić Benię w kadrze.

Będzie wymagała sporo czasu i pracy, żeby nadawała się do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

To dopiero pierwsze dni w DT. Miłość czyni cuda:) A, że jest ciekawska, to wróży otwarcie się na ludzi. Tylko potrzebuje troszkę czasu. Trzymam kciuki.

 

Przed chwilą, Elisabeta napisał:

Wierzę w Benię i trzymam kciuki razem z Tysią. :-)

Sunia jest w DT od 13 listopada więc już 3 tygodnie.  Choć moja Kika jest u mnie już 7 miesięcy i nadal nie nadaje się do adopcji, ale to wyjątkowo trudny przypadek.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, anica napisał:

I jeszcze ze mną! ;)

 

12 godzin temu, iwstar58 napisał:

Ja przecież też wierzę, że Benia raz dwa ogarnie swoje lęki. Poszła deklaracja dla suni za 3 m-ce :)

 

12 godzin temu, b-b napisał:

i ja dołączę się do cioć trzymających kciuki! :)

 

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

elik, 3 tygodnie to niewiele... aklimatyzacja psiaków trwa około 4tygodnie... takie wrażliwce potrzebują więcej czasu... jestem dobrej myśli!

Macie rację, 3 tygodnie to niewiele. Nie wiadomo jak długo sunia żyła w ciągłym stresie. Teraz musi potrwać zanim odreaguje, uwierzy, że nic jej nie grozi, że ludzie są dla niej dobrzy.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do Beni jeszcze w porannych ciemnościach.

Dobrej, leniwej niedzieli dla Wszystkich. :-)

A Ty jak zwykle ranny ptaszek, choć lepiej brzmiałoby poranny :)

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry, miłego dnia :)

Miłego :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

"Fsysko" oprócz dogo !

A z Benią...no cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo, ale jestem z tymi, co wierzą, ze sunia w końcu przestanie się bać i pokocha człowieka na nowo.

Też w to wierzę :) Nie ma innej opcji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...