Jump to content
Dogomania

Malwa ma cudowny DOM. Już nie 9051 z Radys ale MALWINKA w hoteliku u szafirki


Sara2011

Recommended Posts

dobrze, ze malutka już u siebie :)

 

a skoro jest jeszcze na plusie, to ja swoją deklarację przenoszę na Misia z tego wątku, przy okazji zaproszę do biedaka :P

 

 

jakby nie daj Borze Wiecznie Zielony Malwinka potrzebowała jeszcze funduszy, to będę tu zaglądać ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Anula napisał:

Dziś przelałam swoją deklarację stałą dla Malwinki za luty.Umknęło mi,że Malwinka ma już DS.

Sara2011 rozdysponuj 20,00zł na swoje inne bidy,które masz pod opieką.

Dziękuję Anulo, przeleję w takim razie na konto Dolarka bo on słabo sytuowany .

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Pisałam do Pani wczoraj. Malwinka jest spokojna na spacerach i wychodzi już na jednej smyczy, Byli ostatnio u weterynarza, bo Malwina miała powiększony węzeł chłonny i dostała antybiotyk. Ogólnie jest kochana i grzeczna.

Dziękuję Haniu za kontakt  z Panią i wieści o Malwince. Wygląda na to ż dziewczyna się "udomowiła" :). Ja zadzwonię do Pani po wieści jak wrócę za 3 tyg. do Polski.


 

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Poker napisał:

O ludzie,  biedna sunia pewnie jeszcze w stresie. A ludzie nieodpowiedzialni. Może chodzą na  za krótkie spacery.

Sama nie wiem :(. Moze ona ma problem z załatwieniem się, kiedy jest na smyczy i w szelkach, może to ją paralizuje ? U szafirki załatwiała się na dworze ale biegała luzem. W każdym razie kiedy szafirka zaproponowala pomoc behawiorysty to odmówili. Ehh, głowa mi pęka :(.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Sara2011 napisał:

Kochani, niestety otrzymałam informację od szafirki że Malwinka wraca z adopcji. Powodem jest to , że od momentu adopcji ani razu nie załatwiła się na dworze.

Bardzo proszę Darczyńców o kontynuowanie wpłat na Malwinkę :(.

Ja wpłaciłam za II deklaracja chyba poszła na Dolarka.Od III dalej będę wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...