Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

12 godzin temu, AlfaLS napisał:

Bardzo bym chciała żeby ten domek był taki fajny jak domek Miłej i żeby Grzesiu był tam kochany i szanowany. Mocno zaciskam kciuki za jutro!

Nic ująć, nic dodać  :) Też takiego właśnie domku życzę Grzesiowi.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z paniami, we trzy mamy wątpliwości co jednej rzeczy, czy Grześ będący ciągle w obecności tylu psiaków zaakceptuje obecność jedynie kotów. Panie żałują że to jest tak daleko bo nie mogą go poznać osobiście, dodatkowo transport ok 500km w jedną stronę.

Pani mama nawet mówiła, że przez to że psiaki w hotelu się zmieniają, Grześ jakby jest przy nich bo coś się zmienia i może go to stresować i ich nie odstępuje. I niekoniecznie będzie się czuł źle bez psa. Moim zdaniem ma to sens. 

Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Grześ chyba nie nawiązuje zażyłych przyjaźni z psiakami. Przynajmniej taki mam jego obraz, że jest gdzieś obok. Ja myślę, że jeśli dadzą mu czas, nie będą narzucać się od razu z miłością, ale pozwolą mu otworzyć się swoim tempem... to będzie naprawdę dobrze. Kotki wystarczą, a on będzie oczkiem w głowie. Wiadomo, że będzie tęsknił za Murką - to jasne, tyle lat... ale nie skreślałabym domu tylko dlatego, że w domu nie ma psiaków. Jedyne co, to tak myślę... że warto ułatwić mu adaptację poprzez wymianę zapachową przed adopcją i tym, żeby pojechał z hoteliku z czymś swoim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Z uwagi na notoryczny brak czasu nie piszę na wątku, ale czytam na raz po kilka stron  :)  Też wydaje mi się, że Grześ nie jest typem potrzebującym towarzystwa innych psiaków. Kotów u Murki nie goni więc tych w DS też nie powinien. Ale decyzja należy jak zwykle do opiekuna psa  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...