Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jeszcze trochę. Trzymaj się księciuniu.

 

Dnia 24.02.2021 o 12:24, Radek napisał:

Pomalutku się na bazarku zbiera.

 

Dnia 24.02.2021 o 09:54, Olena84 napisał:

Transport najprawdopodobniej będzie od przyszłego czwartku, pani mama tak poprosiła bo wtedy obie będą na pewno w domu a chcą żeby jedna zajęła się Grzesiem a druga kociakami. Wczoraj rozmawiałam z panią mamą smsami bo córka miała urodziny i trochę się uspokoiłam, znaczy pani mi pisała, że będzie dobrze, że Grześ sobie poradzi z nimi, dadzą mu czas. Żeby przyszły dom uspokajał wydającego do adopcji, tego chyba jeszcze nie było...

Jubu za trasę od Łodzi do Bydgoszczy policzył 300zł, więc bardzo mało, może ma samochód na gaz. Jeszcze ta druga trasa, może być droższa, ale mam nadzieję wyjdzie mniej niż zakładaliśmy. 

 

Dnia 22.02.2021 o 11:36, elik napisał:

Musi się udać  :)

 

Dnia 21.02.2021 o 17:43, Anula napisał:

jubu jest k/ Łodzi może by mógł zabrać z Warszawy Grzesia i dowieźć do Bydgoszczy.Kiedyś nam transportował psiaki z Zamościa do Nowej Soli.Gdyby co mam namiary.

 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

              Kramik dla tygrysiow naszej guccio ale dolozylam tez kilka pachnacaych zeli  pod prysznic, dla Grzesinka

                              zapraszam serduchem w odwiedzinki

 

Link to comment
Share on other sites

Udało się Murce ustalić z panem Maciejem od transportu, że jego znajoma która też się transportem psiaków zajmuje zawiezie Grzesia z Lublina do Bydgoszczy, transport będzie wspólny z innymi psami i razem z trasą Murki z hotelu do Lublina trzeba liczyć ok 500-600zł, może mniej ale lepiej założyć więcej. Transport będzie w sobotę 6.03

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Olena84 changed the title to >>> Transport 6.03 do domu do Bydgoszczy. Grześ od 3,5 roku czeka na dom...<<<
18 godzin temu, Olena84 napisał:

Udało się Murce ustalić z panem Maciejem od transportu, że jego znajoma która też się transportem psiaków zajmuje zawiezie Grzesia z Lublina do Bydgoszczy, transport będzie wspólny z innymi psami i razem z trasą Murki z hotelu do Lublina trzeba liczyć ok 500-600zł, może mniej ale lepiej założyć więcej. Transport będzie w sobotę 6.03

                      Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...