Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

2 godziny temu, Olena84 napisał:

zadzwonię jutro, ostatnio dzwoniłam do pani Renaty pare razy dziennie, dam jej od siebie odpocząc;)

W sumie racja, bo może się okazać, że telefony męczą bardziej niż opieka nad Grzesiem;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

Kurcze, nie kapuje tego zooplusa, zakupiła w środę, zapłaciłam, a tam cały czas jest napisane, że czekają na przelew...;/ liczyłam że do jutra dojdzie...

Też miałam przeboje z zooplusem. Też śledziłam zamówienie i było napisane, że oczekują na zapłatę. Jak zaczęłam dochodzić o co biega, to okazało się, że w przelewie podałam zły nr zamówienia. Sprawdź jaki nr podałaś na przelewie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na zooplus się czeka, bo muszą kasę przesłać na zagraniczne konto i dopiero jak stamtąd dostaną potwierdzenie, to szykowana jest paczka.
U mnie zamówienie średnio idzie 5dni. Nie jest to dużo, ja tam kupuję, bo ceny i promocje są bardzo korzystne.
Dobrze, że Grześ złapany... Jeszcze gdyby Lika dała się złapać:/

Link to comment
Share on other sites

Grześ niestety reaguje trzęsawką na zdjęcia i cokolwiek robione przy nim, natomiast ma duży apetyt, co jest dobre, i nie gryzie przy głaskaniu, pani mu głaszcze łapki, to sobie pozwala na to, ale nie jest to przyjemne dla niego. Kurcze te obroże i szelki mogłyby dojść bo załatwia się w domu, a nie wyjdzie w samej niedopasowanej obroży:(

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Na zooplus się czeka, bo muszą kasę przesłać na zagraniczne konto i dopiero jak stamtąd dostaną potwierdzenie, to szykowana jest paczka.
U mnie zamówienie średnio idzie 5dni. Nie jest to dużo, ja tam kupuję, bo ceny i promocje są bardzo korzystne.
Dobrze, że Grześ złapany... Jeszcze gdyby Lika dała się złapać:/

Fatalnie:(

Trzymam za Likę!

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, AlfaLS napisał:

W zooplusie najlepiej kupować za gotówkę, wtedy przychodzi najszybciej. Chyba, że ma się możliwość zapłaty do 14 dni po dostawie - dla mnie ta forma jest najwygodniejsza. Wtedy przesyłka jest 2-3 dni po zamówieniu. 

tak zamawiam dla swoich kotków, i niestety było następnego dnia a teraz 3-go, ale i tak szybciej niż będą te obroże dla Grzesia:(

2 minuty temu, Nadziejka napisał:

Nadziejkowy maluni

 kramik

 dla Grzesiunia

 zapraszam serdecznie i sciskam za wszystko malutku

ojejku jejku dziekuję!!!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Na zooplus się czeka, bo muszą kasę przesłać na zagraniczne konto i dopiero jak stamtąd dostaną potwierdzenie, to szykowana jest paczka.
U mnie zamówienie średnio idzie 5dni. Nie jest to dużo, ja tam kupuję, bo ceny i promocje są bardzo korzystne.
Dobrze, że Grześ złapany... Jeszcze gdyby Lika dała się złapać:/

Soreczki Tysiu, ale w tym przypadku się mylisz. Może przelewają za konto zagraniczne, ale nie uzależniają od tego terminu dostawy. Ja płacę przelewem natychmiastowym Dotplay i po kilku minutach otrzymuję informację, że pieniądze są już na rachunku bankowym sklepu.

Skopiowane ze strony zooplusa

Metody płatności

Metody płatności dostępne w sklepie to: przelew natychmiastowy Dotpay, płatność przy odbiorze, karta kredytowa, opłata na rachunek, przelew na polskie konto bankowe lub system PayPal. W określonych przypadkach lub w zależności od wybranego przez klienta rodzaju dostawy, zooplus zastrzega sobie prawo akceptacji jedynie niektórych metod płatności. Płatność poprzez wysyłkę gotówki lub czeków nie jest możliwa.

Dane do przelewu na polskie konto bankowe:

Rachunek bankowy: Bank Pekao SA
Nr konta dla przelewów w PLN: 75 1240 6074 1111 0010 4440 7497

Olenko,  sprawdziłaś czy nie popełniłaś jakiejś pomyłki przy robieniu przelewu ?

34 minuty temu, Olena84 napisał:

Grześ niestety reaguje trzęsawką na zdjęcia i cokolwiek robione przy nim, natomiast ma duży apetyt, co jest dobre, i nie gryzie przy głaskaniu, pani mu głaszcze łapki, to sobie pozwala na to, ale nie jest to przyjemne dla niego. Kurcze te obroże i szelki mogłyby dojść bo załatwia się w domu, a nie wyjdzie w samej niedopasowanej obroży:(

Psy nie lubią głaskania po łapkach, zwłaszcza przednich. To atawizm. Prapies gdy coś mu stało się w przednie łapy, był w większości wypadków skazany na śmierć głodową - niemożność złowienia posiłku. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

 

Olenko,  sprawdziłaś czy nie popełniłaś jakiejś pomyłki przy robieniu przelewu ?

Psy nie lubią głaskania po łapkach, zwłaszcza przednich. To atawizm. Prapies gdy coś mu stało się w przednie łapy, był w większości wypadków skazany na śmierć głodową - niemożność złowienia posiłku. 

Wszystko ok z numerem konta i zamowienia;/ zaraz znowu wejde i sprawdze status.

Coś podobnego, o tym nie wiedziałam z łapami;(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, elik napisał:

 

Psy nie lubią głaskania po łapkach, zwłaszcza przednich. To atawizm. Prapies gdy coś mu stało się w przednie łapy, był w większości wypadków skazany na śmierć głodową - niemożność złowienia posiłku. 

Ciekawy fakt o tych łapkach. Ale skoro Grzesio ma apetyt to chyba nie jest źle mu? Gdyby był w zupełnym stresie i niedoli to by nie mógł przełknąć nic no nie?:) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elik ma rację, głaskanie po przednich łapach jest aktem niebezpiecznym w odczuciu psa. Co innego, gdy pies sam podaje łapę - to zupełnie inna sytuacja, to może być gest proszalny (wspomnienie mlecznego kroku) lub sygnalizujący - przy położeniu na czymś łapy - "to jest moje".

Jeśli w psiej awanturze jeden pies ugryzie drugiego w łapy - to znaczy, że walka była na serio, że ten gryzący w łapy był gotów zabić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sowa napisał:

Jeśli w psiej awanturze jeden pies ugryzie drugiego w łapy - to znaczy, że walka była na serio, że ten gryzący w łapy był gotów zabić.

Tego z kolei ja nie wiedziałam.

Moje psy nie znoszą wycierania i mycia łap. I z wiekiem jest coraz gorzej.Dolar jest u nas prawie 11 lat i zaczął nawet zęby pokazywać przy tych czynnościach.

Link to comment
Share on other sites

Coś się złego z zooplusem zadziało, ja też miałam problemy z ostatnim zamówieniem, dłużej niz zwykle czekałam na wysyłkę, a jak juz zostało wysłane, to trafiłam na kuriera - księciunia, który pracował tylko w godzinach 9-15!! Kilka dni się z nim woziłam zanim udało mi się jakoś odebrać w domu paczkę. Ale zamierzam napisać do zooplusa, że jeśli zamierzają współpracować z takim dostawcą, to ja rezygnuję z dalszych zakupów, nie będzie mi tu gnój łaski robił, że wykona pracę, za którą dostaje kasę. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio zamawiałam piasek dla kotów. Paczka "tylko" 28  kg. Kurier nie zadzwonił, że jest i skorzystał z tego że mnie nie było i odstawił mi paczkę do punktu. Fakt, mnie nie było ale sąsiadka czekała na tą paczkę. Jakby zadzwonił do mnie to bym mu to powiedziała. Wolał odstawić do punktu. Ponieważ nie zamierzałam jej odbierać i sama nosić to musiałam wymusić na nich powtórne doręczenie. A i wtedy pan kurier liczył, że dostarczy mi do drzwi klatki a na 4-te piętro to ja sobie sama to wniosę :-). Niestety, nie byłam taka miła :-). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...