Jump to content
Dogomania

magdaad

Members
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

About magdaad

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/22/1981

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Otwock

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. magdaad

  Poszukiwany większy pies, wiek ok. 4 lata

  Ja jej nie znam i nic o niej nie wiem . Pytała mojego kolegę o Michasia ale już za późno. Pomyślałam że może jakiś inny pies jej przypadnie do gustu. Uprzedziłam ją o wizycie przed i poadopcyjnej.
 2. Dziewczyna z okolic Mińska Maz. szuka dorosłego, większego psa do bloku. Pozwoliła podać swój email i tel. 789 025 347 [email protected] Może ktoś miałby jakieś propozycje dla niej.
 3. Pomyślę i za miesiąc coś mu wyślę razem z karmą żeby jedna przesyłka była.
 4. Bardzo dziękuję za pomoc Anula. Zrobiłam przelew zwrotny dzisiaj żeby już kwiecień rozliczyć inaczej. Jeszcze się zastanawiam czy go nie zabezpieczyć na kleszcze jakoś. Teraz już nie wiem ile ta tabletka działa. Myślałam że rok ale przeczytałam że krócej.
 5. Próbowałam jej tłumaczyć, nawet zapytałam czy Mika może do niej zadzwonić bo może ja i ona nie możemy się dogadać, ale nie chciała. Zresztą nie odbierała tel. później już.
 6. Dobra muszę napisać coś. Nie chciałam wcześniej pisać żeby nie zapeszyć. Michaś miał telefon w sprawie adopcji. Umówiłyśmy się z Miką że pojedziemy na wizytę przedadopcyjną. W ostatniej chwili pani się rozmyśliła jako powód podając cyt:" wizyta przedadopcyjna to już przesada". Tak że ten....samo się zapeszyło...
 7. Tak poprosimy wyróżnić Michała :) Bardzo dziękujemy.
 8. Oczywiście, jestem za zrobieniem mu na inne województwa lub miasta. Chociaż nie wiem jak to na olx zrobić. On ma jeszcze i moje ogłoszenie na olx, ale z innym tekstem i zdjęciami. Tylko ja musiałam konkretnie podać miasto chyba....Jak się uda to zróbie proszę.
 9. Wiem...i widzę, że on ten hotel traktuje jak dom...Dobrze mu tam jest. Widzę jak się cieszy jak wracamy ze spaceru, widzę jak reaguje na widok Pani Renaty. Miałam kiedyś nadzieję, że szybciej znajdzie dom, że znowu będzie szczęśliwy zbieg okoliczności...ale jak narazie chociaż w dobrym hotelu jest.
 10. Anula dziękuję, bo Ty o nas pamiętasz co miesiąc. Napiszę do Mysza2.
 11. No cicho. Pies z kulawą za przeproszeniem nie zajrzy...:)
×