Jump to content
Dogomania

magdaad

Members
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

About magdaad

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/22/1981

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Otwock

Recent Profile Visitors

881 profile views
 1. Kurczę, myślało mi się o nim ostatnio jakoś. W ogóle miałam plany jechać go odwiedzić na wiosnę. Że Mika mnie ustawi w jakąś sobotę i pojadę. Że zrobię zdjęcia, a on pewnie "zdziadział" już trochę. Przez wirusa odłożyłam to gdzieś na maj. I się nie wyrobiłam.
 2. Jestem. Trochę się poblokowałam a wystarczyło zresetować hasło. Moim zdaniem u Michasia nie ma już kasy od paru miesięcy. Nie wiem kiedy robiłam to rozliczenie końcowe, jakoś jak tą obrożę na kleszcze zamawiałam z karmą chyba...
 3. Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Michasia. obszczekał nas delikatnie jak podjechaliśmy. Ale potem mnie poznał i się przytulił i wąchał mnie po twarzy, tak jak zawsze. Podobno ogólnie jest grzeczny, tylko zaczął śpiewać razem z syreną strażacką jak się włącz gdzieś w okolicy. No i kradnie jedzenie. Widać że ma dużo ruchu, bo był dość spokojny. Wyszedł sobie nawet poza podwórko przez uchyloną bramę, ale zaraz wrócił. Pokazał też że ma piłkę i gra. Jestem zadowolona z wizyty i myślę że jest mu tam dobrze. Sypia w swoim kojcu, który jest stale otwarty.
 4. To ja nie wiem. Jakoś mi się ubzdurało że za 120 zł ma na rok zabezpieczenie. Lekarz z Celestynowa tak zachwalał tą tabletkę. To chyba ta obroża wychodzi taniej.
 5. No właśnie nie wiem. Niech będą chyba jeszcze. To niby dt ale bardzo liczymy że to będzie ds. Tym bardziej że Michaś tak dobrze wypadł na pierwszym spotkaniu.
 6. Pomyślę i za miesiąc coś mu wyślę razem z karmą żeby jedna przesyłka była.
 7. On jest taki szczęśliwy, że może przebywać na dworze do woli. I bardzo chce być z ludźmi. Niedopieszczony też jest :)
 8. Bardzo dziękuję za pomoc Anula. Zrobiłam przelew zwrotny dzisiaj żeby już kwiecień rozliczyć inaczej. Jeszcze się zastanawiam czy go nie zabezpieczyć na kleszcze jakoś. Teraz już nie wiem ile ta tabletka działa. Myślałam że rok ale przeczytałam że krócej.
 9. Info jest takie, że w poniedziałek Michaś będzie miał ogłoszenie w lokalnym tygodniku. Ze zdjęciem. Za darmo.
 10. Próbowałam jej tłumaczyć, nawet zapytałam czy Mika może do niej zadzwonić bo może ja i ona nie możemy się dogadać, ale nie chciała. Zresztą nie odbierała tel. później już.
×
×
 • Create New...