Jump to content
Dogomania

BEZUNIA- od Poker powędrowała do Swojego DOMU- Trzymamy kciuki! Jej mama Aza w DS.


Recommended Posts

15 minut temu, Gusiaczek napisał:

Czy to ten z klapniętym uszkiem onek? 

Tak Gusiaczku ;) juz mam zdjecia z nowego domu:) pozniej wstawie tu- piesek zamieszkal w mojej miejscowosci! U wolontariuszki z tutejszego przytuliska- nie do wiary prawda? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Poker jednak sprawa nieaktualna

Moje kolezanki wolontariuszki prosily o fakture i oplaca koszt sterylki wiec nie trzeba zglaszac do Skarpety

OK, jak mają za dużo kasy , to niech płacą.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że to była ostatnia chwila, aby wyciągnąć zza krat Bezę. Jest trudno - nie ma co ukrywać, ale powoli zaczyna być widać minimalne postępy. Beza siedzi głównie w przedpokoju

i jak tylko usłyszy kroki, to wyskakuje i szczeka. Zakładanie jej smyczy wiąże się z bardzo powolnym podchodzeniem, tłumaczeniem itp. Szybszy ruch w jej kierunku prowadzi do popuszczenia przez nią moczu. Lepiej jest o tyle, że już zaczęła swobodnie chodzić po domu, robi się ciekawa co człowiek robi, a do tej pory tylko psy były dla niej godne uwagi.

Aza uczy się, że nasze koty nie są do jedzenia i przy nas nie goni, ale jak nas nie widzi, to bywa nerwowo. Kiedy dwie sunie leżą razem, to Aza odgania zębami inne psy, które np. przechodzą, bo idą napić się wody. Zastanawiamy się, czy nie byłoby dobrym pomysłem aby na jakiś czas rozdzielić dziewczyny. Aza nie musiała by się denerwować i bronić, a Beza stałaby się może pewniejsza siebie.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Haniu

Wlasnie mialam do Ciebie dzwonic:)

Tak- tez jestem zdania ze dobrze byloby je rozdzielic tylko czy sa na to warunki? Moim zdaniem najleiej by bylo gdyby Aza juz poszla do adopcji dlatego mam do Ciebie prosbe o jeszcze troche jej zdjec i opis jak ona do dzieci, jak w domu? Jaki dom potrzebny? Bez kotow na pewno a z psami?

Jeszcze jesli chodzi o sterylizacje Azy to poprosze Haniu o FAKTURE - dane przesle Ci pozniej na priv

Czy ustalilas juz moze termin? Czy byly szczepienia?

Dziekuje Ci za opueke nad dziewczynami

Strasznie smutno jest czytac takie wiesci- szczeniak bez czlowieka tak wlasnie konczy:( mam nadzieje ze uda jej sie odbudowac to czego jej pozbawiono,ze bedzie jeszcze normalna

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny będą szczepione w poniedziałek i umówię Azę na sterylizację. Chciałam żeby Beza się ogarnęła przed wycieczką do weta, ale nie ma już na co czekać. Myślę, że sterylka będzie na początku kolejnego tygodnia. Chciałam dzisiaj porobić zdjęcia, ale u nas mży i nawet w domu wychodzą brzydkie. Aza dzisiaj jest obojętna dla naszych kotów, więc może nie przekreślajmy domu z kotami, skoro sunia potrafi się dostosować po kilku dniach. Do psów i suczek jak najbardziej tolerancyjna. Do dzieci jest obojętna, moją córkę uwielbia, bo zawsze coś jej spada ze stołu podczas posiłku :) Myślę, że Aza może być w domu i w bloku. Smycz zna. Nie wyje i nie szczeka jak wychodzimy z domu, nie niszczy, utrzymuje czystość.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Dziewczyny będą szczepione w poniedziałek i umówię Azę na sterylizację. Chciałam żeby Beza się ogarnęła przed wycieczką do weta, ale nie ma już na co czekać. Myślę, że sterylka będzie na początku kolejnego tygodnia. Chciałam dzisiaj porobić zdjęcia, ale u nas mży i nawet w domu wychodzą brzydkie. Aza dzisiaj jest obojętna dla naszych kotów, więc może nie przekreślajmy domu z kotami, skoro sunia potrafi się dostosować po kilku dniach. Do psów i suczek jak najbardziej tolerancyjna. Do dzieci jest obojętna, moją córkę uwielbia, bo zawsze coś jej spada ze stołu podczas posiłku :) Myślę, że Aza może być w domu i w bloku. Smycz zna. Nie wyje i nie szczeka jak wychodzimy z domu, nie niszczy, utrzymuje czystość.

dziękuje Haniu:) ciesze sie, że chociaż jedna z dwóch suni ' mi się udała' :)

Zdjecia zrób proszę jak tylko będziesz mogła. Z poprzednich ogłoszeń był 1 telefon, ale ktoś sobie robił żarty :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...