Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

21 godzin temu, anica napisał:

Dziękuję , Elu ,że odwiedziłaś dziadziunia buziak.gif

... jeśli chodzi o lek, to mam nadzieję ,że pomoże!  czytałam trochę o psiej demencji...objawach( niestety jak już nie było mojej Jasieńki, nie wiem czemu? tak ufałam lekarzom, jak jeszcze żyła, chodziłam po kątch i płakałam zamiast działać, nawet usiąść do internetu i po prostu poczytać) i doczytałam ,że są leki ,których mi nikt nie zaproponował? dlaczego?

Współczuję Aniu i przytulam  594d3eaba8ad7_serce7.gif.da5ce636a6088376f4db67a795a929aa.gif  Często tak bywa, że gdy nieszczęście dotyka nas samych lub naszych najbliższych, tracimy głowę, nie wiemy co robić. A to z powodu wielkiego zaangażowania emocjonalnego. Łatwiej jest radzić innym, niż sobie samemu.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Wetka przepisała Majuni lek o nazwie milgamma 100. Pani Ewa wykupiła, ale paragon wkleję jutro.

Milgamma w zastrzykach brał mój Kazan, jak stracił władzę w tylnych łapach. To witaminy z grupy B, działają na nerwy obwodowe. Do tego psiak mój brał jeszcze Neurovit, taki ludzki. Niedrogi, może zakupić Majuni?

Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobrą wiadomość. W Majuni zakochała się Agnieszka, moja znajoma o wielkim, wrażliwym sercu. Bardzo chciałaby adoptować Majunię, ale adoptowany wcześniej psiak niestety jest bardzo zaborczy i kilka wcześniejszych prób doadoptowania drugiego psiaka wykazały, że jest to niemożliwe. Postanowiła więc adoptować Majunię wirtualnie :)   Będzie wpłacała po 200,00 zł miesięcznie na jej utrzymanie. Agnieszka już wiele razy, za moim pośrednictwem, wspomagała finansowo psiaki na dogo

Agnieszko bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

594d4c58beec1_buziaczki2.jpg.fee25540b1eeee45caa07d3b9a0515f1.jpg    594d4c7c8023e_kwiatki6.gif.389ba86fd973e5503285238bda66fdf1.gif

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Milgamma w zastrzykach brał mój Kazan, jak stracił władzę w tylnych łapach. To witaminy z grupy B, działają na nerwy obwodowe. Do tego psiak mój brał jeszcze Neurovit, taki ludzki. Niedrogi, może zakupić Majuni?

Bardzo dziękuję Asieńko :) Nie wiem czy ten lek byłby wskazany dla suni. Jakie jest jego działanie ?

Link to comment
Share on other sites

Mój tymczasowy Alfik, który z początku wykazywał objawy neurologiczne - najprawdopodobniej ma jakiś stary uraz swojej malutkiej główki,i trzęsą mu się tylne łapki,  też dostał Milgamme 100 w tabletkach, zażywa już drugi miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Onaa napisał:

Mój tymczasowy Alfik, który z początku wykazywał objawy neurologiczne - najprawdopodobniej ma jakiś stary uraz swojej malutkiej główki,i trzęsą mu się tylne łapki,  też dostał Milgamme 100 w tabletkach, zażywa już drugi miesiąc.

Jakie Alfik miał objawy i czy le leki pomogły ?

Link to comment
Share on other sites

Majuniu cudna kruszyniu

 sciskam za wszystko\aby sie polepszylo dzieciaczku

 Ciociu mam z cegielek na trzy serduszka 107 zl

od cudnych naszych ludeczkow

 dziele na trzy biedunki

 dla kazdenkiego jest 35 zl z groszami

Wyslalam  teraz ku Tobie

 dla Majeczki Podobny obraz

z kramiku Nadziejkowego cegieleczki

  a beda jeszcze pieniazki z fantuskow

 ale czekam na wplatki .

za kilka dni juz bede miec chyba wszytkie pieniazki

 i wtedy podziele fantunkowe

 na trzy serdunka i powysylam

Spokojnej nocy lapeczkom

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Współczuję Aniu i przytulam  594d3eaba8ad7_serce7.gif.da5ce636a6088376f4db67a795a929aa.gif  Często tak bywa, że gdy nieszczęście dotyka nas samych lub naszych najbliższych, tracimy głowę, nie wiemy co robić. A to z powodu wielkiego zaangażowania emocjonalnego. Łatwiej jest radzić innym, niż sobie samemu.

...niestety to jest prawda i pomimo całej tego ,świadomości... zawsze jest tak samosmutny.GIF

17 godzin temu, elik napisał:

Mam bardzo dobrą wiadomość. W Majuni zakochała się Agnieszka, moja znajoma o wielkim, wrażliwym sercu. Bardzo chciałaby adoptować Majunię, ale adoptowany wcześniej psiak niestety jest bardzo zaborczy i kilka wcześniejszych prób doadoptowania drugiego psiaka wykazały, że jest to niemożliwe. Postanowiła więc adoptować Majunię wirtualnie :)   Będzie wpłacała po 200,00 zł miesięcznie na jej utrzymanie. Agnieszka już wiele razy, za moim pośrednictwem, wspomagała finansowo psiaki na dogo

Agnieszko bardzo, bardzo serdecznie dziękuję

594d4c58beec1_buziaczki2.jpg.fee25540b1eeee45caa07d3b9a0515f1.jpg    594d4c7c8023e_kwiatki6.gif.389ba86fd973e5503285238bda66fdf1.gif

....trois.gif

13 godzin temu, elik napisał:

Jakie Alfik miał objawy i czy le leki pomogły ?

... też jestem ciekawa?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Witaneczkoo

konto mam juz dawno

 wczoraj juz wyslalam

 i  juz Ciocia miec powinna

cegeilenki przecie juz slalam

troszke temu

na to konto Majuni z tego kramiczku tez

 pozdrawiam Majuniu

Wybacz Ciociuniu, że nie pamiętam. Taki mam ebek załadowany różnościami :)

Właśnie przed chwilą byłam w banku, ale nie ma jeszcze Twojej wpłaty. Jeśli wpłaciłaś wczoraj to może dojść dopiero w poniedziałek, bo w weekend banki mają weekend :) Bardzo dziękuję Nadziejko :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Usiata napisał:

Maleńka ślicznota *) aż dziwne, że nikt o nią nie pyta, tylko brać i rozpieszczać takie słodkości *)

Dziękuję Małgosiu  594e9e7542e51_kwiatki8.jpg.ce6aa709b99055429f347ae7fd5491fc.jpg Też nie mogę tego zrozumieć, że dotychczas nikt o nią nie zapytał.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Jakie Alfik miał objawy i czy le leki pomogły ?

Alfik na początku była bardzo nerwowy, czasami miał jakby nieprzytomne oczka, a podczas badania odruchów jego tylne łapki słabiej reagowały.

Nie wiem dokładnie w jakim stopniu ten lek - pan wet twierdzi, że pomaga - a na ile domowe warunki, w każdym razie teraz Alfik jest o wiele spokojniejszy, ma bystro patrzące oczka, jest żwawy, biega, skacze.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Onaa napisał:

Alfik na początku była bardzo nerwowy, czasami miał jakby nieprzytomne oczka, a podczas badania odruchów jego tylne łapki słabiej reagowały.

Nie wiem dokładnie w jakim stopniu ten lek - pan wet twierdzi, że pomaga - a na ile domowe warunki, w każdym razie teraz Alfik jest o wiele spokojniejszy, ma bystro patrzące oczka, jest żwawy, biega, skacze.

Mój Alfik w okresie kiedy był u nas tylko  na DT, też czasamki zachowywał się irracjonalnie, ale przez około 2 m-ce podawaliśmy my zalecone przez wetkę zylkene. Nieprawidłowe odruchy ustąpiły, ale znowu od jakiegoś czasu chwilami zachowuje się tak, jakby się czegoś bał. Jakby obawiał się, że zostanie uderzony, choć nigdy odkąd jest u nas, nie był bity, ani nawet nikt się na niego nie zamierzył. Czyżby to jakieś wspomnienia z przeszłości ? Zapytam wetkę, czy można byłoby podać ten lek moljemu Alfikowi.

Link to comment
Share on other sites

... no to zaciskamy od poniedziałkuspoko.gif

Dnia 24.06.2017 o 19:38, Onaa napisał:

Alfik na początku była bardzo nerwowy, czasami miał jakby nieprzytomne oczka, a podczas badania odruchów jego tylne łapki słabiej reagowały.

Nie wiem dokładnie w jakim stopniu ten lek - pan wet twierdzi, że pomaga - a na ile domowe warunki, w każdym razie teraz Alfik jest o wiele spokojniejszy, ma bystro patrzące oczka, jest żwawy, biega, skacze.

...u Jasieńki były inne objawy:(  oprócz tego ,że potrafiła chodzić wkółko, bardzo długo!  to...jakaś ogólna apatia... jakby jej nie było...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anica napisał:

... no to zaciskamy od poniedziałkuspoko.gif

...u Jasieńki były inne objawy:(  oprócz tego ,że potrafiła chodzić wkółko, bardzo długo!  to...jakaś ogólna apatia... jakby jej nie było...

Najwyraźniej choroby neurologiczne dają różne objawy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...