Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

Elu dopnę też adresatkę, mam taką do oznaczania kluczy ale to się świetnie sprawdza.

Wyślę jutro  bo i tak poczta w weekend nie działa a dzisiaj jadę do Wrocławia zawieźć Celika . Na dodatek przed chwilą dostałam smsa od naszego przyjaciela,że nas dzisiaj odwiedzi więc muszę się przygotować .

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Elu dopnę też adresatkę, mam taką do oznaczania kluczy ale to się świetnie sprawdza.

Wyślę jutro  bo i tak poczta w weekend nie działa a dzisiaj jadę do Wrocławia zawieźć Celika . Na dodatek przed chwilą dostałam smsa od naszego przyjaciela,że nas dzisiaj odwiedzi więc muszę się przygotować .

Basieńko nie ma pośpiechu :) Spokojnie załatw co masz do załatwienia, bo Majunia ma na razie pożyczone szeleczki więc nie jest goła :) Pomysł z adresówką super :) Dzięki Basiu.

Bardzo proszę pamiętaj dołączyć do szeleczek paragon.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Basieńko nie ma pośpiechu :) Spokojnie załatw co masz do załatwienia, bo Majunia ma na razie pożyczone szeleczki więc nie jest goła :) Pomysł z adresówką super :) Dzięki Basiu.

Bardzo proszę pamiętaj dołączyć do szeleczek paragon.

Elu to prezent ode mnie.  Kupiłam dla Majeczki i Celika.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 12.08.2017 o 13:13, ewu napisał:

Elu to prezent ode mnie.  Kupiłam dla Majeczki i Celika.

 

Basieńko, umknęła mi Twoja odpowiedź, przepraszam   5999d6370d588_gifniewinny.gif.a99b00b8b7c07a1c89326f97eecccb32.gif  i w imieniu Majeczki bardzo dziękuję  kwietki.jpg.da9962e93d16fe876a7d0e714be1ab43.jpg  

Zapytam DT czy dotarły :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wiadomość z hoteliku, że Majunia kaszle i ma zapalenie krtani :( Wetka przepisała  antybiotyk i tabletki p/kaszlowi. Wizyta + leki kosztowały 80,00 zł. Jutro dostanę zdjęcia paragonu i wkleję na wątek.

Biedactwo :( Pewnie jak było gorąco napiła się zimnej wody i zapalenie gotowe. Mam nadzieję, że leki szybko przeciwdziałają chorobie.

Link to comment
Share on other sites

Majeczko, zdrowiej kruszynko, te letnie infekcje chyba bardziej uciążliwe niż te zimowe :(   .. i wybacz mi maleńka ale szukam pomocy wszędzie   ..

Bardzo proszę zajrzyjcie! może jakaś rada?   może ktoś? coś?  jakiś pomysł?  przecież nie możemy pozwolić ,żeby to się działo...żeby tak dręczyć psa, na naszych oczach ...i nikt,   naprawdę nikt?!  nie może pomóc?   http://www.dogomania.com/forum/topic/339738-jak-pomóc-psu/

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Majeczko, zdrowiej kruszynko, te letnie infekcje chyba bardziej uciążliwe niż te zimowe :(   .. i wybacz mi maleńka ale szukam pomocy wszędzie   ..

Bardzo proszę zajrzyjcie! może jakaś rada?   może ktoś? coś?  jakiś pomysł?  przecież nie możemy pozwolić ,żeby to się działo...żeby tak dręczyć psa, na naszych oczach ...i nikt,   naprawdę nikt?!  nie może pomóc?   http://www.dogomania.com/forum/topic/339738-jak-pomóc-psu/

Byłam, czytałam :( Załamka :(  Czy rzeczywiście nie da się uwolnić tej suni z koszmarnego życia ??? Może wspólnie znajdziemy sposób na bandziora.

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę elik zrobiłam Majusi opis do ogłoszeń. Jak zawsze wyszedł mi esej, proszę o poprawki :).
 

Podobno ideały nie istnieją... można w to wierzyć do czasu aż nie poznało się Majuni.

Majunia to niewielka sunia, o której można powiedzieć jedno: taką ze świecą szukać. Cudowna, delikatna i urocza. Do tego niewielka. Rasa? Daleka krewniaczka corgi: wystarczy tylko spojrzeć na ten kolor szaty, krótkie łapki, wielkie serce i totalne wpatrzenie w człowieka. Bo Majunia żyje po to, by słuchać z uwagą, co się do niej mówi; by patrzeć swoimi cudownymi, głębokimi brązowymi oczkami; by siedzieć blisko człowieka; by się przytulać i zlizywać smutki; i by upiększać czyjeś życie. Dla niej najważniejszym celem w życiu jest kochać człowieka: całym serduszkiem, całą duszą, całym jestestwem. Majunia tak mocno kocha człowieka, że bywa zaborcza w stosunku do psiaków. Nie jest agresywna, ale ma dość wysokie mniemanie o sobie i lubi wśród psów przodować, lubi być tym oczkiem w głowie, jedyną futrzastą miłością SWOJEGO człowieka.

Majunia spokojnie mogłaby nazywać się: Oaza Spokoju. Jest grzeczna, posłuszna, totalnie bezproblemowa. Nie niszczy i nie brudzi, doskonale zna psie maniery - ani w domu, ani na spacerach nie sprawia problemów. Majunia lubi zadowalać człowieka, jest bardzo cierpliwa i łagodna. Nie potrzebuje wielokilometrowych spacerów, nie zajmuje też zbyt wiele miejsca: można zabrać ją wszędzie, bo i  swoim zachowaniem nie przyniesie wstydu. Dla niej nieważne gdzie i jak, ważne by z człowiekiem.
Ktoś, kto ją adoptuje, będzie ogromnym szczęściarzem.


Majunia ma dopiero około 5-6lat, więc całe kilkunastoletnie życie jeszcze przed nią. Jeszcze długo będzie upiększała życie swojej Rodziny.
Majunia jest już wysterylizowana, ma aktualną książeczkę zdrowia. Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym.

Szukamy jej najlepszego domku z możliwych, dlatego obowiązuje wizyta przed/adopcyjna oraz podpisanie umowy.
Majunia nie zostanie wydana do budy.
Odległość nie ma większego znaczenia - odnajdziemy drogę do domku jej marzeń.

Więcej informacji pod numerem telefonu: XXX

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.08.2017 o 21:26, elik napisał:

Dostałam wiadomość z hoteliku, że Majunia kaszle i ma zapalenie krtani :( Wetka przepisała  antybiotyk i tabletki p/kaszlowi. Wizyta + leki kosztowały 80,00 zł. Jutro dostanę zdjęcia paragonu i wkleję na wątek.

Biedactwo :( Pewnie jak było gorąco napiła się zimnej wody i zapalenie gotowe. Mam nadzieję, że leki szybko przeciwdziałają chorobie.

 

IMG_20170822_124743.thumb.jpg.2bc1c9331cb150ae27f665a3a06f15e8.jpg

IMG_20170822_124800.thumb.jpg.5c7f047b7903dfd2cac78e41da9acad6.jpg

Przelew

599df1c67168e_Majawet..png.16c53d04bda58646da1136b1ebd769b5.png

Leki szybko zadziałały, sunia już lepiej się czuje i oby tak dalej :)  Trzymaj się mała, nie daj się chorobie :)

Szeleczki już dotarły, a z nimi adresówka. Zdjęcia jutro :)

 

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam dla Majuni i Canisa po 50 ogłoszeń i miałam nadzieję, że będą dzisiaj, ale niestety nie dostałam linków, czyli ogłoszenia się nie ukazały :(

Poproszę o zrobienie tych ogłoszeń na przyszłą sobotę.

EDIT

Dałam Maję na Gumtree

https://www.gumtree.pl/a-zwierzaki-psy-i-szczenięta/małopolskie-kraków/podobno-ideały-nie-istnieją-można-w-to-wierzyć-do-czasu-aż-nie-poznało-się-majuni/1002078706340910489582609?activateStatus=adEdited

 

Link to comment
Share on other sites

elik, to domówisz jeszcze ogłoszenia Kikuni, bo w końcu uporałam się z opisem :)
Jeśli chodzi o mnie to dałabym na główne zdjęcie to na trawce: albo portret, albo to, na którym widać całą sylwetkę (ostatnie zdjęcie na gumtree) - bardzo mi się one podobają. To na kanapie niestety jest dość ciemne - ale to tylko moja opinia.
 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

. . .
Jeśli chodzi o mnie to dałabym na główne zdjęcie to na trawce: albo portret, albo to, na którym widać całą sylwetkę (ostatnie zdjęcie na gumtree) - bardzo mi się one podobają. To na kanapie niestety jest dość ciemne - ale to tylko moja opinia.

Ale które na trawce Tysiuniu, bo jest ich kilka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...