Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

Dnia 5.08.2017 o 18:42, elik napisał:

A kto przyjmuje zamówienia ? Masz Tysiu namiary ?

Większość psiarskich firm szyje na zamówienie, np. DogStyle, kudłatyart, gadżeciaki itp. - przyznaję się, że wyszłam z szelkowej "branży" i dokładnie nie podpowiem, ale wiem, że jest tego cała masa. Mam znajomych, którzy siedza bardziej w temacie i mogą podpowiedzieć, gdzie najlepiej złożyć zamówienie.
Mogę również napisać na fejsbukowej grupie tego typu, że szukamy takich szeleczek, może akurat ktoś ma już takie uszyte szeleczki, które byłyby idealne na wymiary Majeczki :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Większość psiarskich firm szyje na zamówienie, np. DogStyle, kudłatyart, gadżeciaki itp. - przyznaję się, że wyszłam z szelkowej "branży" i dokładnie nie podpowiem, ale wiem, że jest tego cała masa. Mam znajomych, którzy siedza bardziej w temacie i mogą podpowiedzieć, gdzie najlepiej złożyć zamówienie.
Mogę również napisać na fejsbukowej grupie tego typu, że szukamy takich szeleczek, może akurat ktoś ma już takie uszyte szeleczki, które byłyby idealne na wymiary Majeczki :)

Tysiu ogromnie dziękuję :)  Byłam w Dogstyle i kudłatyart. Za Szeleczki ceny są tam około 50,00 zł :(Gdybyś mogła zapytać o szeleczki typu guard lub norweskie. rozmiary Majki - szyjka 30, klatka 50 cm.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, elik napisał:

Tysiu ogromnie dziękuję :)  Byłam w Dogstyle i kudłatyart. Za Szeleczki ceny są tam około 50,00 zł :(Gdybyś mogła zapytać o szeleczki typu guard lub norweskie. rozmiary Majki - szyjka 30, klatka 50 cm.

Elu a guardy Trixie mogą być?

http://www.sklep.petsmile.pl/produkt/344/psy-trixie-nylonowe-szelki-dla-psa-typu-guard-czerwone-xs-xl.html

S-M: 40-65 cm (obwód klatki piersiowej), 15 mm szerokości taśm

Jeśli tak to kupię i wyślę Majuni.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ewu napisał:

Elu a guardy Trixie mogą być?

http://www.sklep.petsmile.pl/produkt/344/psy-trixie-nylonowe-szelki-dla-psa-typu-guard-czerwone-xs-xl.html

S-M: 40-65 cm (obwód klatki piersiowej), 15 mm szerokości taśm

Jeśli tak to kupię i wyślę Majuni.

Jeśli możesz Basiu, to bardzo proszę :) Zwrócę Ci należność za szeleczki i opłatę pocztową.

Paragon wyślij razem z szeleczkami na adres hoteliku. Podam Ci na PW. Wpadnę kiedyś i odbiorę sobie.

A czy mogłabyś zrobić zdjęcie paragonu i wysłać mi na e-mail ?

Bardzo dziękuję Basiu :)    598ae6738a84f_gifniewinny.gif.bb32802b7521c018e6bda069dfbd13e2.gif

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

pies.gif mizianka dla Majeczki i serdeczności dla wszystkich :)  Elu czy wysłałaś mi swój adres, bo nic nie otrzymałam?

To pewnie nie wysłałam :(   Przepraszam.       Już to robię na PW.

EDIT

Zrobione :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Szeleczki kupione. Mam niebieskie i czerwone ( jedne dla Celika). Jakie wolicie?

Wyślę potem bo przez ten upał ledwo żyję.

Bardzo dziękuję Basiu  :)

Jak myślisz, które będą lepiej pasowały dla Majuni ? Bo przecież dziewczynka musi pięknie się prezentować :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Basiu  :)

Jak myślisz, które będą lepiej pasowały dla Majuni ? Bo przecież dziewczynka musi pięknie się prezentować :)

Ładnemu we wszystkim ładnie :)  Trudno zdecydować:)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, ewu napisał:

Niebieskie "na żywo" mają cieplejszy odcie a czerwone bardziej krwiste.

Jedne i drugie śliczne :)

Basiu, zadecyduj sama. Zdaję się na Ciebie :)

Jeszcze raz serdecznie dziękuję, za to, że w tym upale jeździłaś na zakupy    598e04a8583e4_kwiatki6.gif.373818f0612197c3bb3c30494dc3f028.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...