Jump to content
Dogomania

Od 8 września 2017 r. w swoim kochającym ją DS. Maja jest już po operacji i została wirtualnie adoptowana przez wielkoduszną Agnieszkę. Szukamy dla niej kochających opiekunów.


Recommended Posts

O! jaka słodziutka Majeczka *) wesolutka, malutka - cudeńko sunieczka!

Tylko brać i kochać *) całusy zostawiam...

Eluniu, zadbaj o siebie, kochana, jesteś BARDZO potrzebna - i nam i psiaczkom (ściskam mocno i pozdrowienia dla Tosia przesyłam) *)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.05.2017 o 22:51, elik napisał:

Dzięki za odwiedziny :)

Ty też jesteś cierpiąca na kolano ?

Tak , ten zabieg w styczniu ,to była właśnie artroskopia kolana ,usunęli mi część łąkotki ,oczywiście... jak to ładnie nazwał p doktor 'zmiany zanikowe' ,teżsą57.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Elu,życzę powrotu do zdrowia bo bez niego nie będzie nas tu na dogo,a tym samym nie będzie pomocy bezdomniakom.Znam dobrze bóle związane z wyrodnieniem stawowym i oprócz różnych aptecznych wspomagaczy to zapewne niezbędna jest odpowiednia gimnastyka stawu.Oczywiście po wyleczeniu stanu zapalnego.Voltaren gel to jest jedyne smarowidło,które ratuje mi życie, aby jakoś normalnie funkcjonować.

Jutro zrobię przelew dla Majeczki aby dług choć trochę się zmniejszył.

A ja myślałam, że moja przypadłość nie jest taka powszechna. Co prawda nie jest mi z tym lżej, ale mogę liczyć na porady :)

Dzięki za życzenia i pomoc dla Majuni  :)    592bf4bd4debe_serce14le.gif.1725aaf1d10ef705be150462a48f79de.gif

 

 

3 godziny temu, renatka_s napisał:

Poproszę o nr konta wpłacę 20 zł

Serdecznie dziękuję    592bf4bd4debe_serce14le.gif.1725aaf1d10ef705be150462a48f79de.gif

2 godziny temu, Nadziejka napisał:

Majeczko cudna przecudna  pozdrawiam  i wszytkie lapenki ciocine eliczkowe  ogromnie

 spokojnego dziobneczka

Nadziejko serdecznie dziękuję 592bf4bd4debe_serce14le.gif.1725aaf1d10ef705be150462a48f79de.gif

1 godzinę temu, Usiata napisał:

O! jaka słodziutka Majeczka *) wesolutka, malutka - cudeńko sunieczka!

Tylko brać i kochać *) całusy zostawiam...

Eluniu, zadbaj o siebie, kochana, jesteś BARDZO potrzebna - i nam i psiaczkom (ściskam mocno i pozdrowienia dla Tosia przesyłam) *)

Małgosiu, dzięki za ciepłe słowa i pozdrowienia :) Tosiu także dziękuje, gorąco pozdrawia i na działkę zaprasza  592bf4bd4debe_serce14le.gif.1725aaf1d10ef705be150462a48f79de.gif

55 minut temu, anica napisał:

Tak , ten zabieg w styczniu ,to była właśnie artroskopia kolana ,usunęli mi część łąkotki ,oczywiście... jak to ładnie nazwał p doktor 'zmiany zanikowe' ,teżsą57.gif

Mam nadzieję, że ja uniknę operacji, choć nie jest to takie pewne :(

 

Gdy usłyszy się słowa pocieszenia i porady, to i dolegliwość staje się mniej dokuczliwa :)

Dzięki Wam za to  592bf48d4e35b_sercale2.gif.5ca7b2c8bf84e6910c5ae0a8b9738d82.gif

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, milagros19853201 napisał:

sliczny maluch ,guz wyglada masakra

zapisze sobie wateczek i na razie chociaz hopkne 

Witaj milagros :)

Na szczęście guz to już przeszłość  :) ale sunia nadal potrzebuje naszej pomocy. To dopiero początek jej drogi do dobrego psiego życia.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Majeczka jest urocza i bardzo fotogeniczna :)

Elu, nie wiem czy zastrzyki są bardzo bolesne, jeszcze nie musiałam z nich korzystać

To całe szczęście :) Ja mam nadzieję, że też nie będę zdana na zastrzyki.

Link to comment
Share on other sites

Moja mama miała ostrzykiwane kolano. Niestety, nie obyło się bez operacji (na drugie kolano, bo pierwsze kolano miała operowane w wieku 20lat - czyli miała wtedy, ile ja obecnie... u nas problemy z kolanami są genetyczne). Teraz czeka na reoperację, bo operacja poszła źle :( Niestety, nie jest w stanie chodzić i normalnie funkcjonować, a na co dzien pracuje ciężko w hospicjum domowym i cóż... :( chcąc nie chcąc musiała pójść na bezpłatny urlop - miała już wracać do pracy, ale nie jest w stanie, czekamy na termin drugiej operacji...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Moja mama miała ostrzykiwane kolano. Niestety, nie obyło się bez operacji (na drugie kolano, bo pierwsze kolano miała operowane w wieku 20lat - czyli miała wtedy, ile ja obecnie... u nas problemy z kolanami są genetyczne).  Teraz czeka na reoperację, bo operacja poszła źle :( Niestety, nie jest w stanie chodzić i normalnie funkcjonować, a na co dzien pracuje ciężko w hospicjum domowym i cóż... :( chcąc nie chcąc musiała pójść na bezpłatny urlop - miała już wracać do pracy, ale nie jest w stanie, czekamy na termin drugiej operacji...

Tysiu serdecznie współczuję Tobie i Twojej Mamie   592c93d64f5df_pacz1.gif.b1d2597ed330de7bee76c07cb5c1f93a.gif Dzisiaj niestety mało jest lekarzy z powołania. Większość chodzi do pracy, zamiast leczyć, a dobro pacjenta jest dla nich pojęciem abstrakcyjnym. Przecież jeśli pierwszą operację schrzanili, to pacjentka nie powinna czekać na drugą. Druga operacja powinna być wykonana poza kolejnością. Ale w naszej rzeczywistości wiele rzeczy być powinno, a nie jest :(

Życzę Mamie szybkiego powrotu do zdrowia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj  - 29.05. na konto Majeczki wpłynęły następujące przelewy:

     18,00 zł  -  Madziejka - cegiełki  z bazarku

     10,00 zł  -  elficzkowa

     15,00 zł  - Tyś(ka)

 

Dzięki Wam, od dzisiaj, kasa Majuni jest na plusie :)

 

Bardzo serdecznie Wam dziękuję

592c974331fa9_buziaczki2.jpg.25dda96525f95e924d5b897d91dd5058.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniale, że jedno zmartwienie mniej :)

Elik, dziękuję, Ty też dbaj o siebie.

Też się cieszę :)

Jakoś mi to dbanie nie wychodzi :)   Do moich plag dołączyło mega duże przeziębienie i ból gardła. Niby nic, zwykłe przeziębienie, a umęczy człowiek jak nie wiem co.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

To prawda, prześliczne te zdjęcia :)
Warto je dodać do ogłoszeń, a drugie albo czwarte dodać jako główne.

Majeczka ma cudowne, mądre spojrzenie, na pewno ktoś to doceni.

Witaj Tysiu :) Już to zrobiłam :) Podmieniłam wszystkie zdjęcia, bo ogłoszenia poszły ze zdjęciami ze schronu, bo ogłoszenia zrobiłam jeszcze zanim podjęłam decyzję o zabraniu jej ze schronu. Tam nie było możliwe wykonanie tak rozległej operacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...