Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Mam wielki problem zdrowotny z moim Ronisiem więc krótko.

Dziewczyna garnie się do ludzi, merda ogonem, do psiaków ok, mojej koty jeszcze nie widziała.  Bardzo ciekawska, łazi po całym domu i zwiedza. Dość spora, może być ponad 15 kg. Nie jest wysoka ale przytyta znacznie. Taki baleronik. Ma przepuklinę, wieczorem jedziemy do weta. Książeczka "dziewicza". Wklejone tylko szczepienie na wścieklizną 21.07.2016r i nic więcej. Wiek wpisany 5 lat.Lewe uszko pogryzione i nie ma troszkę sierści. Brudna i "pachnąca inaczej" przeokropnie. Po wecie wieczorem kąpiel. Na smyczy chodzi ładnie, na razie nie szczekała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Sara2011 napisał:

Nie mogę się doczekać zdjęć Zuleczki. Tak się cieszę że jest już u anecik. A 15 kg wagi to co to malizna, przynajmniej w porównaniu do Struśka.

Zresztą nieważna jaka waga i tak Tyćka będzie rządzić :).

:) hihi:) święte słowa;)

Zulka schudnie ze 3 kg, zobaczycie;) Za miesiąc będzie nie do poznania:) też jestem ciekawa zdjęć, ale wiem że Anetka wieczorem ma weta i kąpiel śmierdzielki;)

Musimy troszke poczekać:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Dziewczyny za słowa pociechy. Jutro jedziemy do Wrocławia z Ronim - ale psiaki będą zaopiekowane - przychodzi do nich moja córka.

 

Waga Zulki przeszła najśmielsze oczekiwania - 19,8 kg. Przy Struśkowch 22 kg (początkowych) to niewielka różnica ale Zula jest conajmniej połowę od niego mniejsza. Zakupiony szampon na łupież (na pół z Małą Czarną), tabletki na robale x 2 szt, fliprex do nakrapiania, zaszczepiłam na wirusówki. Ma okolu 8 lat i troszkę ubytków w ząbkach - szczególnie na przodzie. Taka szczerbata Kaśka. Jutro ją wykąpię i psiknę na pchelki - dziś nie zdążę. Na smyczy chodzi w miarę, taka raczej bezproblemowa ale wszędzie jej pełno.Miała mocno przytkane gruczoły, no i ma niestety przepuklinę.

Musicie mi wybaczyć że tak na szybko i jeszcze poczekać na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Jezu:( jestem przerazona waga Zulci:( przy swoim wzroscie ma pewnie z 7 kg nadwagi! Chyba decyzja o jej zabraniu ze schroniska uratowala jej zycie!

Bedzieny myslec jak tu Zulci pomoc wrocic do formy tylko najpuetw Ronis musi wyzdrowiec

Anetko- caly dzien jestemz Wami myslami, od rana gdy przeczytalam ze jedziecie do Wroclawia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...