Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

A to już zależy od hodowców - pomoc w transporcie ze schronu? Dorzucenie do bazarku książkowego czegoś z własnych publikacji?  Nie mam pojęcia w jaki sposób hodowcy mogliby czy chcieliby pomóc, ale gdybym wyciągała tę psicę ze schronu, zaryzykowałabym prośbę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Sowa napisał:

A to już zależy od hodowców - pomoc w transporcie ze schronu? Dorzucenie do bazarku książkowego czegoś z własnych publikacji?  Nie mam pojęcia w jaki sposób hodowcy mogliby czy chcieliby pomóc, ale gdybym wyciągała tę psicę ze schronu, zaryzykowałabym prośbę o pomoc.

Trzymam kciuki za serca u hodowców. Ja tego serca szukałam dla psa imieniem Apart

https://www.facebook.com/events/594153207450360/permalink/595029540696060/?notif_t=event_comment_mention&notif_id=1486231257622947

w bogatej firmie o tej samej nazwie nazwie (wysłałam @ z prośbą o pomoc) i niestety - głucha cisza :((((. Oby z Zulką się udało! (sorry za prywatę )

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Sowa napisał:

A to już zależy od hodowców - pomoc w transporcie ze schronu? Dorzucenie do bazarku książkowego czegoś z własnych publikacji?  Nie mam pojęcia w jaki sposób hodowcy mogliby czy chcieliby pomóc, ale gdybym wyciągała tę psicę ze schronu, zaryzykowałabym prośbę o pomoc.

Napisze pod wskazany przez Ciebie adres, gdy tylko będziemy miały Zulcie:) DZIĘKI

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje dziewczynki ze zagladacie

Z tego co czytalam na fb to cjyba z transpirtem moze byc dalej problem :( pani Patrycja za trase z Radys luczy sobie ponad 1000zl w zwiazku z czym jesli nie znajdzie sie 5psow lub wiecej transport jest odwolywany:( na ta chwile na slask jest tylko Zula i Makowka :(

Eh zeby pojawily sie jeszcze 3 osoby! Trzymajmy kciukasy

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2017 o 21:02, JOLY napisał:

Mogę wysłać fanty na bazarek jeśli potrzeba   ( wyślij adres na pw,    i nr konta cos wpłacę jednorazowo Trzymam kciuki . Pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

JOLY chciałam Cie mocno, z całego serca wyściskać:) Przyszła dziś paczka od Ciebie z fantami! Mój piesek od razu się przy niej ulokował i czekał na otwarcie:) Mówię mu, że nic tam dla niego nie ma! ale...otwieram, patrze:) i juz wiem czemu on atk siedział:) haha! (nic nie dostał oczywiście, wytłumaczyłam, że najpierw musze kupić;) :)

fanty cudne! Dziękuje ogromnie:) Bazarek powstanie wkrótce:)

 

Dostałam jeszcze paczuszki z fantami od Atulek i Finlora:) BARDZO, BARDZO Wam dziękuje:)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

JOLY chciałam Cie mocno, z całego serca wyściskać:) Przyszła dziś paczka od Ciebie z fantami! Mój piesek od razu się przy niej ulokował i czekał na otwarcie:) Mówię mu, że nic tam dla niego nie ma! ale...otwieram, patrze:) i juz wiem czemu on atk siedział:) haha! (nic nie dostał oczywiście, wytłumaczyłam, że najpierw musze kupić;) :)

fanty cudne! Dziękuje ogromnie:) Bazarek powstanie wkrótce:)

 

Dostałam jeszcze paczuszki z fantami od Atulek i Finlora:) BARDZO, BARDZO Wam dziękuje:)

Pewnie jakieś psie smakołyki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...