Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Z Zulką doszłyśmy do porozumienia :) i nie potrzebuję już pomocy męża przy jej kąpieli.Może nie jest zachwycona ale gadam do niej cały czas podczas kąpieli jaka to ona piękna i że musi być jeszcze piękniejsza i że ją wyczochram i że poszukamy jej fajnego domku i że jest super......i różne takie. Więc ona słucha mnie jak jakiejś potłuczonej  stojąc elegancko w wannie. Jest troszkę zazdrosna o inne psiaki ale u mnie w zasadzie to każdy jest o każdego zazdrosny więc jestem przyzwyczajona :) Dołączyła po prostu do ekipy zazdrośników. Zazdrosne są raczej o mnie. Mąż nie ma takich "problemów" :D

Śpi na drugiej kanapie bo na tą gdzie śpię z psiakami ( bo ciągle z nimi śpię ze względu na Ronisia) się nie mieści. Ale jak jest luz to wskakuje - przepraszam może bez przesady z tym wskakiwaniem....wdrapuje się. Ta na której śpi jest niższa więc wskakuje :D

 

Naprawdę szkoda że bidulka musi czekać  :( Może kiyoshi powoli zacząć ją ogłaszać? Jak ktoś pokocha to poczeka.na nią. Taka luźna propozycja.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Anetko dziekuje za kolejna pircje dobrych wiesci o Zuleczce

Nie moge sie nadziwic ze ona jest taka kochana DOBRA po tym co przeszla

Tez jestem zdania zeby powoli ruszac z ogloszeniami

Zwykle troche zajmuje nim ktos zadzwoni, nim dojdzie do zapoznania i wizyty PA

Tez jestem zdania ze jesli ktos ja prawdziwie pokocha to poczeka

Sprobuj Anetko porobic zdjecia do ogloszen a ja napisze tekst i w wekend moglabym juz podzialac :)

Zeby znalazl sie taki dom jak ma Lenka! To bez watpienia najlepszy dom jaki kiedykolwiek udalo mi sie znalesc...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Wpłaciłam na Zulkę 156 zł na konto anecik.

Dziękuje Ci Poker z całego serduszka:) <3

ja jestem skarbnikiem Zulci, ale jakoś sie z anecik dogadam:)

 

proponuje tak- Anetko- dośle Ci 44 zł i tym sposobem będzie na Twoim koncie już opłata za cały marzec za Zulke, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Dziękuje Ci Poker z całego serduszka:) <3

ja jestem skarbnikiem Zulci, ale jakoś sie z anecik dogadam:)

 

proponuje tak- Anetko- dośle Ci 44 zł i tym sposobem będzie na Twoim koncie już opłata za cały marzec za Zulke, dobrze?

oki :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, anecik napisał:

oki :)

więc tak robię- dosyłam 44 zł a w rozliczeniu rozpisuje pieniązki od Poker i przelanie na konto anecik 200 zł (normalnie, z tym, że część od razu od Poker, a te 44 de mnie- mam nadzieje, że to jasne;))

DZIĘKUJ JESZCZE RAZ POKER

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2017 o 16:01, Poker napisał:

Wpłaciłam na Zulkę 156 zł na konto anecik.

 

Dnia 12.03.2017 o 10:16, kiyoshi napisał:

więc tak robię- dosyłam 44 zł a w rozliczeniu rozpisuje pieniązki od Poker i przelanie na konto anecik 200 zł (normalnie, z tym, że część od razu od Poker, a te 44 de mnie- mam nadzieje, że to jasne;))

DZIĘKUJ JESZCZE RAZ POKER

 

Mam 44 zł od Kiyoshi, ale Poker chyba coś zamieszałaś :) ponieważ mam wpłatę z bazarku (wspólnego na Zulkę i Neskę) minus moje zakupy bazarkowe i przesyłka czyli 102 zł (156 utarg minus 54 moje zakupy) wpisane jako na Zulkę. A nie miało być na Neskę?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

 

 

Mam 44 zł od Kiyoshi, ale Poker chyba coś zamieszałaś :) ponieważ mam wpłatę z bazarku (wspólnego na Zulkę i Neskę) minus moje zakupy bazarkowe i przesyłka czyli 102 zł (156 utarg minus 54 moje zakupy) wpisane jako na Zulkę. A nie miało być na Neskę?

Wszystko już jasne:) Nasza Pokerek przelała jednak te 156 zł na moje konto:) JUŻ JE PRZELAŁAM ANETKO DO CIEBIE! WIĘC JEST TAK JAK MIAŁO BYĆ:) 200 zł za marzec Zulci juz na Twoim koncie:)

Link to comment
Share on other sites

200 zł na koncie - dziękuję :)

Ponieważ Neska wyskoczyła ze sterylkowej kolejki to jutro jadę do weta, ważymy dokładnie Zulkę i być może - jeśli już odpowiednio schudła - w sobotę będzie zabieg. Jeśli schudła :) - wygląda co prawda bardzo dobrze, czuć już żeberka, sporo chodzi na spacery i biega po ogrodzie - ale waga odpowiednia do zabiegu musi być.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anecik napisał:

 

Ponieważ Neska wyskoczyła ze sterylkowej kolejki to jutro jadę do weta, ważymy dokładnie Zulkę i być może - jeśli już odpowiednio schudła - w sobotę będzie zabieg. Jeśli schudła :) - wygląda co prawda bardzo dobrze, czuć już żeberka, sporo chodzi na spacery i biega po ogrodzie - ale waga odpowiednia do zabiegu musi być.

Anetko w takim razie czekam na wiesci o wadze i o decyzji weta co do zabiegu

Trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...