Jump to content
Dogomania

ZULKA daaleki mix welsh corgi 2 lata czekała w Radysach! a teraz MA SWÓJ DOM


kiyoshi

Recommended Posts

Szczęśliwej podróży do Wrocławia i trzymam mocno kciuki za Ronisia.

Sunia ma nadwagę, ale może wcale nie taką dużą? Mój psiak ma 38cm w kłębie i waży 15kg. A wygląda idealnie. Wetka nigdy nie może się nadziwić, że pies waży tyle, ile waży, bo po nim po prostu nie widać. Oczywiście Zuleczce pewnie przyda się dieta, ale nie patrzyłabym tak restrykcyjnie na wagę.

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Sara2011 napisał:

Tam większość psiaków , szczególnie dłużej skazanych ma nadwagę. Brak ruchu przez tyle czasu, tylko jedzenie im pozostało.

W dodatku jakie jedzenie :( najtlustrze odpady z uboju

Ciekawa jestem jak wet powiedzial- ile ona docelowo powinna schudnac

Moze Tys masz racje ze przesadzilam te 7 kg

No nic- czekamy na anecik i trzymamy kciuki caly czas za Ronisia!

Znykam do domu :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, anecik napisał:

000000000000000000.jpg

Laskę trzeba odchudzić, zrobić co tam potrzeba i do domu. Bardzo proludzka, ciągle w ruchu. Jak nie w ruchu to śpi :)

Wet - 107 zł

Dzieki Anetko za zdjecia:) sliczna ta moja lalunia tylko nabita:)

Za weta przeleje wieczorem

23 minuty temu, Marysia O. napisał:

Jaka śmieszna ruda lisica :)

Ona musi pomimo swoich krótkich łapek być sporym psem bo na tych zdjęciach widać, że jest trochę za gruba ale nie ma takiej nadwagi jak np. miała Karolcia. Po prostu taka jej uroda, że chociaż niby piesek nieduży to waga spora ;)

Ja mimo wszystko utrzymuje nadal ze ma sporo nadwagi 

Ale skoro ona taka ruchliwa to wyrobi sie szybciutko

Ciekawe czy to taka dluga bardzo jest? W ogole nie moge sobie wyobrazic jej proporcji przy tej wadze

Pysiol ma sliczny i widac ze zafowolona:) cudo!

 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, rozmawiałam wczesniej z Anetą i ustaliłysmy, że ZUlcia najprawdopodobniej pojedzie na kąpiel do psiego spa. To ciężka i ruchliwa pannica, w dodatku ma na sobie 2 letni mega bród, który porządnie trzeba zmyć. No i- zasłużyła sobie na tą 'przyjemność' ;)

U weta Anetka zaszczepiła sunie na wirusówki, odrobaczyła, plus ten szampon na łupież. Ogólnie wet ocenił stan zdrowia ZUlci na bardzo dobry:)

Planujemy sterylizacje tak na 1 lub 2 tydzień marca i od razu wtedy będzie zoperowana przepuklina.

Anetka mówiła, że Zulcia jest naprawde ładna i w sumie nawet już mogłaby iść na swoje;) W marcu zaczniemy ogłaszać zaraz po sterylce i operacji:)

 

Przyszły nowe wpłaty dla suni

- 10 zł od mgog

- 30 zł od JOLY

BARDZO DZIĘKUJE:)

Link to comment
Share on other sites

dziękuje kochani, że zaglądacie:) Bardzo jestem ciekawa jak sobie pannica radzi u Anetki. Jak z zachowywaniem czystości? czy już może pobiegać troszke po ogrodzie?

Ciekawe jak jutro zareaguje na dwóch nowych kawalerów? (Szronika i Kajtunia) :)

Mam nadzieje, że w wekend może uda sie nowa foteczke cyknąć radosnej gromady....

 

I żeby Roniś już poczuł się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Zulka  to wulkan energii ale powoli, powoli czuje że ta trawa to nie na chwilkę i można sobie spokojnie pospacerować i obwąchać każdy krzaczek. Nie wiem co jadła w schronie ale dawałam jej już trzy rodzaje karmy suchej mieszanej z animondą i każda jest beee. Mokre wybierze, suchego nie chce. Wczoraj miały gotowane to wcinała aż jej się uszy trzęsły. Na smyczy chodzi fajnie, do psiaków i kota jest ok. Grzeczna, usłuchana, bardzo proludzka. Jutro mam zamówioną wizytę dla Mimronków w SPA ale z wiadomych względów Zulka załapie się na kąpiel zamiast Ronisia. Potem już będę ją kąpać raz w tygodniu w szamponie przepisanym przez weta. Wczoraj puściłam ją już samą po ogrodzie - przybiega na zawołanie :) Czystość zachowuje.

 

berta1.jpg

 

berta2.jpg

 

berta4.jpg

 

555555555555555555555555555555555555555555.jpg

 

6666666666666666666666.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Anetko za sliczne zdjecia i dobre wiesci

Kto by pomyslal ze z Zulki taki niejadek ;) bede okrutna moze ale lekka dieta jej nie zaszkodzi na pewno :)

Najwazniejsze ze jest grzeczna i nie sprawia klopotow. Ciesze sie tez ze moze juz swobodnie biegac po ogrodku:) pewnie z chlopakami zaczna razem szalec niedlugo :)

Anetko slij mi swoj numer kobta bo jeszcze za weta nie zrobilam zwrotu

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...