Jump to content
Dogomania

~ Od sylwestra błąkała sie po wsi - brązowa mała suczka Pyza


malagos

Recommended Posts

Dnia 3.04.2017 o 09:01, irenas napisał:

Bo Pyzol, wbrew temu, co uważają wielbiciele psów dogomaniaccy, nie poraża urodą - ot, zwykły wsiowy kundelek, jakich miliony. Dopóki się jej nie zobaczy w akcji, trudno popaść w zachwyt. Może więc dobrze by było nakręcić filmik, żeby pokazać jaka to wspaniała osobowość? Ja wiem, że Malagossy są bardzo, bardzo zajęte, ale może w którąś bardziej leniwą niedzielę zorganizować sesję filmową? Tomek by się czulił z psicą, a Małgosia by kręciła. Co Wy na taki pomysł? Co prawda nie wiem, czy w ogłoszeniach można dawać filmy. Można?

wspaniały pomysł.... ale nie zgadzam się, że Pyza "nie poraża urodą"... ona śliczna jest przecież! :)

Link to comment
Share on other sites

Ps do mojego pomysłu o filmiku. Jeśli nawet nie można zamieszczać ich w którymś z serwisów, to chyba można tam umieścić link do strony, co? I na tejże zamieścić wyczerpujący filmik pokazujący zalety Pyzulca.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, irenas napisał:

Może trzeba odprawić jakieś czary? Może ktoś na Pyzę rzucił urok?

To chyba nie to, bo "moja" Pigwa, teoretycznie atrakcyjna z urody i adopcyjna też nie ma żadnego zainteresowania.

Nie wiem o co chodzi, może o zbliżającą się święta?

Link to comment
Share on other sites

Być może. Między pieczeniem jednego mazurka a drugiego nie bardzo jest czas na szukanie tego jednego, jedynego przyjaciela na całe życie. Trzymajmy kciuki, żeby po wielkanocnym obżarstwie ludziom zachciało się iść na spacer z psem!

Link to comment
Share on other sites

Pyzol jest uroczą suczynką do adopcji :)

Może ogłosić ją na Gdańsk?...Hesia miała szczęście, to może i ta by 'się załapała" na wybrzeże?... Warszawa ma tak dużo ogłoszeń, ze nasza niunia ginie w tłumie "uroczych, ślicznych, małych, przytulastych" suczek :(

Link to comment
Share on other sites

Powtarzam post z Szerloka, bo może ktoś tam nie bywa:

Słuchajcie ludziska! Tak patrzę przez okno i na telewizor i mam coraz większe wątpliwości co do imprezy 23 kwietnia. Według zapowiedzi w przyszłym tygodniu ma być o 3 do 7 stopni plus jakaś wichura czyli odczuwalne - 4. To raczej nie jest temperatura do balowania na zewnątrz, jak Wam się wydaje? Może przełóżmy to na późniejszą datę? Przy czym słyszałam, że długi weekend też ma być nieszczególny. To może, żeby już było całkiem bezpiecznie (na ile to możliwe) spotkajmy się 13 albo 14 maja? Mam nadzieję, że ta propozycja nie burzy nikomu precyzyjnego planu i jest rzucona z wystarczającym wyprzedzeniem. Czekam na odzew. Macie całe Swięta, żeby się zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

U nas teraz wyszło słońce i świeci od godziny, ale wiatr iście biegunowy - mrozi do kości.

Irenas, masz rację i dobry pomysł z przesunięciem imprezy, w taką zimnicę to może nie udać się utopić Marzanny, bo rzekę skuje lód.. :/ 

Poczekajmy na choć trochę cieplejszy weekend. Może rzeczywiście maj będzie lepszy.

Link to comment
Share on other sites

Agat21, świetnie, że się odezwałaś, bo zaczynałam się martwić, czy aby ktoś tu nie zjedzie w to zimnisko, wiedziony poczuciem obowiązku gościa. !3 i 14 maja to niestety zimni ogrodnicy, tak że ostrożniej byłoby przełożyć jeszcze o tydzień. Co prawda Konfirm wtedy nie może, ale specjalnie dla niej zrobimy imprezkę latem, jak Wam się wydaje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...