Jump to content
Dogomania

~ Od sylwestra błąkała sie po wsi - brązowa mała suczka Pyza


malagos

Recommended Posts

A nie masz na niego namiarów? Jeśli chcecie "wydać" Pyzę, to nie ma co czekać, z każdym dniem się coraz bardziej do Was przywiązuje, po co ją narażać na żal i smutek. A i temu panu byłoby lżej, gdyby szybko musiał się zająć kimś nowym.

Link to comment
Share on other sites

Żółw i rybki to zupełnie nie moja bajka. Nie da się tego przytulić ani pogłaskać, a i kontakt prawie zerowy. Wiem coś o tym, bo sama kupiłam żółwia mojemu siostrzeńcowi, który jest uczulony na wszystko, co się rusza. Oprócz żółwi i węży. On chciał tego drugiego, ale sami rozumiecie, że się nie zdecydowałam. Żółw żyje do dzisiaj (to już ponad 20 lat, czyli teraz musi mieć jakieś 50), siostrzeniec przestał się nim interesować i zwierz wkurza tylko mojego szwagra, bo nie mieszka w terrarium, ale łazi po domu, co oznacza konieczność sprzątania jego odchodów. A mój szwagier - też uczulony na cały świat -  dostaje białej gorączki z tego powodu. Co prawda czasami żółw dostarcza rozrywki: w okresie świąt Bożego Narodzenia z uporem godnym lepszej sprawy usiłuje założyć rodzinę ze stojakiem na choinkę. Z niezrozumiałych dla ludzi przyczyn ten przedmiot - i tylko ten - przypomina mu samiczkę jego gatunku. A rybki reagują wyłącznie na perspektywę karmienia. Zniechęcające.

Link to comment
Share on other sites

Z Pyzola zrobiła się taka wiejska gospocha - wypadnie na dwór, obleci wszystkie kąty ogrodu, tu zaszczeka, tam pobiegnie, tu pogoni ptaszka, tam zadrze łepetynę do góry, bo gołąb siadł na świerku...ma tyle roboty! Ale na wołanie wraca pędem, czasem tylko zapyta wzrokiem: wołasz mnie? muszę przyjść zaraz, czy mogę jeszcze pobyć przy furtce?

Radosne, wesołe psiatko :)

i nikt o nią nie pyta........

A zrobiłaby miejsce dla którejś z dwóch suczek mamuś, eh...

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Przelałam na konto malagos 300 zł z bazarku. Ogólnie na DT.

Rozdzielisz Gosiu jak będziesz chciała.

 

O, dzięki stokrotne! :)

38 minut temu, auraa napisał:

Śliczna ta Pyzunia. Nie rozumiem dlaczego nikt nie dzwoni...

Ano śliczna, i bardzo sympatyczna, bezproblemowa, a tu doopka blada...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2017 o 15:22, Mazowszanka13 napisał:

Przelałam na konto malagos 300 zł z bazarku. Ogólnie na DT.

Rozdzielisz Gosiu jak będziesz chciała.

 

JEST na koncie 300 zł od MAZOWSZANKI z bazarku - DZIĘKUJEMY!

Link to comment
Share on other sites

Bo Pyzol, wbrew temu, co uważają wielbiciele psów dogomaniaccy, nie poraża urodą - ot, zwykły wsiowy kundelek, jakich miliony. Dopóki się jej nie zobaczy w akcji, trudno popaść w zachwyt. Może więc dobrze by było nakręcić filmik, żeby pokazać jaka to wspaniała osobowość? Ja wiem, że Malagossy są bardzo, bardzo zajęte, ale może w którąś bardziej leniwą niedzielę zorganizować sesję filmową? Tomek by się czulił z psicą, a Małgosia by kręciła. Co Wy na taki pomysł? Co prawda nie wiem, czy w ogłoszeniach można dawać filmy. Można?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...