Jump to content
Dogomania

Flipper-foksterierek z jednego ze Schronisk na wschodzie Polski już w Hoteliku u szafirki.Już nie w Hoteliku tylko w DS w Łodzi.


Anula

Recommended Posts

Witam wszystkich po bardzo dlugiej przerwie. Juz sprawdzilam, gdzie mam sie wybrac. Ja mieszkam na Balutach, wiec to moja dzielnica. Jutro bede dzwonila i umawiala sie na wizyte p/a. Pozdrawiam i zaciskam kciuki. Fliperek to bardzo przystojny psiak, tyle przeszedl, tyle przejechal, zasluguje juz tylko na to co najlepsze.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Milka2007 napisał:

Witam wszystkich po bardzo dlugiej przerwie. Juz sprawdzilam, gdzie mam sie wybrac. Ja mieszkam na Balutach, wiec to moja dzielnica. Jutro bede dzwonila i umawiala sie na wizyte p/a. Pozdrawiam i zaciskam kciuki. Fliperek to bardzo przystojny psiak, tyle przeszedl, tyle przejechal, zasluguje juz tylko na to co najlepsze.

Witamy Grażynko serdecznie :) i będziemy czekać na wiadomości w sprawie wizyty.Mocno trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Milka2007 napisał:

Witam wszystkich po bardzo dlugiej przerwie. Juz sprawdzilam, gdzie mam sie wybrac. Ja mieszkam na Balutach, wiec to moja dzielnica. Jutro bede dzwonila i umawiala sie na wizyte p/a. Pozdrawiam i zaciskam kciuki. Fliperek to bardzo przystojny psiak, tyle przeszedl, tyle przejechal, zasluguje juz tylko na to co najlepsze.

O rany jak to fajnie,że możesz przeprowadzić wizytę.DZIĘKUJEMY.

Znalezione obrazy dla zapytania emotikony kwiaty  Znalezione obrazy dla zapytania emotikony kwiaty

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

O rany jak to fajnie,że możesz przeprowadzić wizytę.DZIĘKUJEMY.

 

 

 

4 godziny temu, kinga_kinga7 napisał:

To teraz czekamy na przebieg wizyty ! Fajnie, że Państwo mieli już foksia i znają rasę :)

 

 

 

 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Kciukasy ogromne!!! :))))

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Trzymam kciuki:)

Dostałam wiadomość od Grażynki,że wizyta umówiona w piątek na ok. godz. 19.Oprócz Państwa będzie także ich córka i bardzo mnie to cieszy :)

Oj będzie się w piątek działo! Trzymanie kciuków za wizytę dla Flipperka i wyjazd Orinka do ds :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Poker napisał:

Oby to był TEN domek

Zobaczymy jakie wieści przyniesie wizyta i zadecydujemy czy to będzie ten domek odpowiedni dla naszej ślicznotki.

Państwo mieli foksia,który odszedł,córka przysłała zdjęcia jego i jeszcze przygarniętego psiaka z ulicy,którego znalazł się właściciel i piesio wrócił do domku.

Link to comment
Share on other sites

DZISIAJ NADESZŁA OSTATNIA WPŁATA Z BAZARECZKU WIĘC GO ROZLICZYŁAM:

WPŁATY ZA FANTY 734,00 zł + NADPŁATY 17,30 zł = 751,30 zł

DLA FLIPPERA  - 70% UDZIAŁU = 525,91 zł

DLA ORI             - 30% UDZIAŁU = 225,39 zł

===============================================

RAZEM:              100%        =           751,30 zł

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W BAZARKU :)

Anulko potwierdź jak zawsze na obu wątkach :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

Ciekawe jak wypadła wizyta?

 

6 minut temu, kinga_kinga7 napisał:

ciekawe ! Czekam z niecierpliwością na wiadomości 

Multicytowanie teraz działa :) Właśnie przed chwileczką otrzymałam pw na Fb od Grażynki więc wstawiam:

Witaj Bogusiu. Wrocilismy z wizyty u , mam nadzieje, przyszlych wlascicieli Flipperka. Ogolne wrazenie jak najbardziej pozytywne.Była pani Danuta i jej corka. Widac, ze to osoby o wielkiej wrazliwosci. nie obylo sie bez wspomnien o Czupurku. Cały komputer jego zdjec. Z nich widac zadbanego, zdrowego psiaka w czerwonych szeleczkach, najczesciej z pilką. Pani sie poplakala ogladajac zdjecia, corka starala sie byc mocniejsza, ale tez lezki krecily sie w oczach. W komputerze pootwierane strony z roznymi psami do adopcji. W lodzkim schronisku takze znalazly sie 2 foxterriery, ale sa ze soba bardzo zżyte i czekaja na jeden domek. Rozmawialysmy na rozne tematy. Co do karmy, to poprzedni piesek jadl gotowane przez nia posilki. Pani stwierdzila, ze jesli tylko lubi gotowane, to bedzie mu przyrzadzala. Oczywiscie bedzie wychodzil na smyczy, w szelkach z adresatką. Uczulilam je, ze psiak mogl brac udzial w polowaniach, wiec moze reagowac na rozne dzwieki i sytuacje. Trzeba o tym pamietac, ze moze zaskoczyć, mocno pociagnąć. Zapytalam, czy bedzie mial kto zajac sie psiakiem, gdyby zdarzyly sie nieprzewidziane sytuacje losowe. Obie zgodnie odpowiedzialy, ze corka, bo ona jest calym motorem dzialania, aby w domu znow pojawil sie psiak. Obie tez stwierdzily, ze bez psa, to nie dom. poprzedniego pieska leczyli u bardzo znanego w Lodzi weterynarza dr Jachmana. Tylko on z czterech wetow postawil prawidlowa diagnoze i juz przy nim zostali.Jesli chodzi o wyjazdy, to pani Danuta stwierdzila, ze teraz nie ma problemu z zakwaterowaniem razem z psem. Poprzedni psiak takze z nimi podrozowal. Oczywiscie byly zdjecia do podziwiania, Zdjecia Flipperka takze sa juz zgrane. Fliper przed strzyzeniem, Fliper po fryzjerze itd.W kontakcie bezposrednim obie panie okazaly sie byc przemilymi osobami. Pani Danusia, spokojna, cicha, corka sympatyczna radosna. Oboje z synem stwierdzilismy, ze to normalny dom , z normalnymi ludzmi. Na pewno nie jest to muzeum, gdzie na sama mysl o siersci, wlasciciele mieliby strach w oczach. Mysle, ze to dobre miejsce dla Flipperka. Ich Czupurek odszedl juz poltora roku temu i chyba najwyzszy czas pozegnac zalobe dac milosc jego nastepcy. To tyle naszych spostrzezen odniesionych podczas dzisiejszego spotkania. Jesli moglam pomoc, to bardzo sie ciesze. Serdecznie pozdrawiam. Nie bede juz pisala na dogomanii, ale mozesz wkleic te moje wypociny. Pozdrawiam raz jeszcze, a Flipperkowi zycze duzo szczescia.
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...