Jump to content
Dogomania

Danusia - Lusia

Members
 • Content Count

  1152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Danusia - Lusia last won the day on October 19 2018

Danusia - Lusia had the most liked content!

Community Reputation

204 Excellent

About Danusia - Lusia

 • Rank
  Danusia

Profile Information

 • Location
  lubelskie

Converted

 • Location
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

2086 profile views
 1. a czy jest jeszcze wieszak jeden:) ? jeśli były 3 szt. to ja poproszę w opcji KT ostatnią sztukę
 2. Witaj kochana:) dobrze, że wpadasz z dobrymi i niezbyt dobrymi informacjami. Nadopiekuńczośc wg. mnie nie jest wadą:) to tylko swiadczy o Tobie dobrze:) trzymajcie się!
 3. Kochani :) wszystkiego najlepszego , ale przede wszystkim zdrowia życzę wszystkim i oby życie wróciło szybko do normalności.U nas w Radzyniu też mamy koronę:( lekarz pojechał po syna, który wrócił z Włoch i przez tydzień przyjmował pacjentów:( na mieście pustki:(:( ZDROWEGO ALLELUJA !
 4. na pewno będę Danusia=LUSIĄ - moja kochana dziewczynka:(
 5. bardzo dobrze:) wcześniej nie dało mi tego zrobić. Nie mogłam zostać przy samej danusi, więc w hołdzie mojej suni :( 10.03. tego roku przy mnie odeszła:( jestem też Lusią!
 6. a ja co jakiś czas sprawdzam:( i niestety jest tego coraz więcej a święta na pewno zaostrzą krzywą do góry:( a kiedy będzie malało....?, oby jak najszybciej, choć specjaliści zapowiadają jeszczeeeee... :( przyznam szczerze, że jestem już przerażona!
 7. próbuję coś kombinować, ale na teraz nie mam potwierdzenia!, więc czekamy. Ściskam mocno:) też się trzymaj i uważaj na siebie, u Was jest już więcej korony jak w lubelskim:( chociaż wszędzie pełno tego cholerstwa:(
 8. serdecznie dziękuję:) działasz z prędkością światła:)
 9. Maciek szukam transportu dla kota i psa do Warszawy? najlepiej trasa Lublin - Warszawa????? mam super domy!
 10. ja pracuję zdalnie, zostało mi niecałe 3 lata:( czy dotrwam ....:( na pewno psychologowie na nas zarobią. Nie wiem czy wiesz, ze 10.03.br. Lusia odeszła od nas:(:( nie mogę się pozbierać, ciągle ją słyszę, bo Ona ze mną spała. A sytuacja jest taka jak przedstawia MZ - woj. lubelskie. Koron mam przybywa! , strach i obawa o najbliskich. Wnuczek nie widziałam już ponad miesiąc , czasem rozmawiamy przez SKYPE, ale jak to dzieci... wstają i mówią.. babciu chcę do Ciebie !... ustaliłam z córką , że na święta nie przyjadą - 75 km nas dzieli ! a co u Ciebie?
 11. a ja melduję odbiór paczuszki:) super zakupy!!! serdecznie dziękuję :)
 12. no i my Macku :) odruchowo wpadamy ! jak sytuacja w Was wygląda?
×
×
 • Create New...