Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

8 minut temu, uxmal napisał:

Tysiu, mam ogromną prośbę. Jeśli będziesz zerkać na statystyki czy możesz sprawdzić czy od ok 1 do 11 każdego miesiąca są "piki" w oglądalności. Mam wrażenie (ale tylko na podstawie ogłoszeń Klary i Haneczki, że  11 to taka magiczna data. Tzn wiem dlaczego do tego dnia największy odsetek ludzi otrzymuję wynagrodzenie.

Oczywiście to tylko prośba bo i tak masz dużo zajęć. Tak przy okazji :)

Przy okazji to bym zapomniała... bo ja już ten typ sklerotyczny jestem - albo muszę robić od razu, albo ktoś musi się upomnieć :)

Tak na wykresie wygląda zainteresowanie Tobisiem:)


st.jpg.fb90f923d7253c0004b20ca2f8f8d962.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Przy okazji to bym zapomniała... bo ja już ten typ sklerotyczny jestem - albo muszę robić od razu, albo ktoś musi się upomnieć :)

Tak na wykresie wygląda zainteresowanie Tobisiem:)


 

Dziękuje :) Czyli lipa z mojej teorii :)

Link to comment
Share on other sites

Havanko dziękuję :). Tyś(ka) dzięki :).

No czas już na niego najwyższy, czasami tracę nadzieję, i wydaje mi się że pecha coś ma psiak ale wiem że nie wolno tak myśleć. To naprawdę świetny pies tylko wciąż nie może trafić na swoich ludzi.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Onaa napisał:

Havanko dziękuję :). Tyś(ka) dzięki :).

No czas już na niego najwyższy, czasami tracę nadzieję, i wydaje mi się że pecha coś ma psiak ale wiem że nie wolno tak myśleć. To naprawdę świetny pies tylko wciąż nie może trafić na swoich ludzi.

Dobrze to ujęłaś

Cytat

To naprawdę świetny pies tylko wciąż nie może trafić na swoich ludzi.

Trzeba czekać, ale za to jak już znajdzie swój DS, to na pewno będzie to super DS.Warto czekać :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj u pani Ewy w odwiedzinach u Tobiego i Mufki. Tobiś jest takim pełnym radości, entuzjazmu i miłości do człowieka psiakiem że naprawdę nie rozumiem dlaczego nikt go nie pokochał do tej pory. Bardzo się cieszył jak przyszłam , on jest bardzo towarzyski, ciągle mnie zaczepiał, przychodził do mnie, dawał łapki i buziaki :D.

image.png.c6281ad0c3590e505e1f9c59db9d0370.png

A tutaj można zobaczyć Tobisia :)

https://www.youtube.com/watch?v=y3VBjAB6Hmc

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ślicznesa te nasze psiaki :)

Renatko, pomyślałam, że jeśli Benitka tak lgnie do Tobika,to może dobrze byłoby,gdyby zamieszkali razem w jednym DS i poprosiłam p. Ewe o kilka wspólnych zdjęć. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, że będę ogłaszała Benitkę razem z Tobikiem. Może im sie uda znaleźć wspólny dom :)

Na wątku Beni będzie sporo nowych zdjęć Beni i Tobika, ale wkleję dopiero jutro, dzisiaj padam ze zmęczenia i senności. Jeśli będziesz miała ochotę, to proszę, skopiuj na wątek Tobika.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Ślicznesa te nasze psiaki :)

Renatko, pomyślałam, że jeśli Benitka tak lgnie do Tobika,to może dobrze byłoby,gdyby zamieszkali razem w jednym DS i poprosiłam p. Ewe o kilka wspólnych zdjęć. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe, że będę ogłaszała Benitkę razem z Tobikiem. Może im sie uda znaleźć wspólny dom :)

Na wątku Beni będzie sporo nowych zdjęć Beni i Tobika, ale wkleję dopiero jutro, dzisiaj padam ze zmęczenia i senności. Jeśli będziesz miała ochotę, to proszę, skopiuj na wątek Tobika.

Śliczne Elu :D. I para z nich piękna :D. Oczywiście że nie mam nic przeciwko temu abyś ogłaszała Benię razem z Tobisiem oczywiście jeśli jeszcze będzie potrzebne ogłaszanie Beni bo wiem, że już ktoś o nią dzwonił :). Tobiemu trudniej znaleźć domek, a obydwojgu razem też nie łatwo.

A fotki naszej pięknej pary skopiuję tutaj na wątek :).

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiałam się dlaczego od wczoraj nastąpił napływ obrazków i zdjęć z napisami :D w postach ale już wiem że tylko tak można było się porozumieć na dogo. Ja wczoraj w nocy i dzisiaj nie mogłam nawet wejść bo był Error. Ale dzisiaj na szczęście dogo działa :).

Link to comment
Share on other sites

Do łeba wpadł mi pomysł, żeby wykorzystać te śliczne zdjęcia i ogłaszać Tobiego razem z Benią. Havanka poprawiła nieco tekst ogłoszenia i teraz ogłaszamy ich razem :) Może uda się znaleźć dom dla nich wspólny. Napisałam w ogłoszeniu, że nie jest to warunkiem adopcji Beni, ale byłoby fajnie :) A może ktoś ze wspólnego ogłoszenia wybierze Tobika :)

To trudne znaleźć dom dla jednego  psiaka, a co dopiero dla dwóch razem, ale kiedyś taki właśnie numer udał się i też były to dwa kundelki i mają super dom. Mieli watek na dogo - Gacki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...