Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

podczytuje wątek i nasunęła mi się mała myśl..  Dolarek to chyba taki kotek.

Może ogłaszać go pod hasłem .. Kot w skórze psa..

Taki nienachalny, cierpliwie czekający , na spacer, na uwagę.

Jeśli nie chce to nie przyjdzie, bo on wyczuje ton głosu, nastroje i to decyduje o jego decyzji.

Jeśli ktoś szuka psa który kontempluje każdą chwilę, który nie skacze nachalnie i nie szczeka przy każdym dzwonku u drzwi to doceni spokój i opanowanie Dolarka.

Ciekawa jestem czy osoba która pisze texty dla psów z Radys da się namówić na text dla Dolarka.... Ona/on piszę re-we-la-cy-jnie.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, uxmal napisał:

podczytuje wątek i nasunęła mi się mała myśl..  Dolarek to chyba taki kotek.

Może ogłaszać go pod hasłem .. Kot w skórze psa..

Taki nienachalny, cierpliwie czekający , na spacer, na uwagę.

Jeśli nie chce to nie przyjdzie, bo on wyczuje ton głosu, nastroje i to decyduje o jego decyzji.

Jeśli ktoś szuka psa który kontempluje każdą chwilę, który nie skacze nachalnie i nie szczeka przy każdym dzwonku u drzwi to doceni spokój i opanowanie Dolarka.

Ciekawa jestem czy osoba która pisze texty dla psów z Radys da się namówić na text dla Dolarka.... Ona/on piszę re-we-la-cy-jnie.

Doskonały pomysł! :)

To może być dodatkowy duży atut Dolarka, jeśli tak go opiszemy :)

Link to comment
Share on other sites

Dolarek to zakamuflowany kocur. ;-)) 

Na pewno nie jest towarzyski. Nie lubi zgiełku i tłumu. Najlepiej czuje się w towarzystwie jednej, wybranej osoby. Taką osobą u nas w domu jestem ja. Chyba mnie trochę lubi. Ja jego też. :-) Dolarek nie lubi wychodzić do ogródka z innymi psami. Wychodzę z nim osobno. Wtedy jest zadowolony, biega, cieszy się, ale zawsze trzyma się blisko mnie. Wystarczy, że go zawołam i już jest obok. W domu lubi mieć swoje małe królestwo tylko dla siebie. Inne psy stamtąd przepędza. Może gdyby to była jego ukochana Miłka, zaprosiłby ją do siebie. Ostatnio przedstawiłam mu nową, młodziutką, przyjazną Mikę, ale nie zrobiła na nim wrażenia. ;-)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hop! napisał:

Dolarek to zakamuflowany kocur. ;-)) 

Na pewno nie jest towarzyski. Nie lubi zgiełku i tłumu. Najlepiej czuje się w towarzystwie jednej, wybranej osoby. Taką osobą u nas w domu jestem ja. Chyba mnie trochę lubi. Ja jego też. :-) Dolarek nie lubi wychodzić do ogródka z innymi psami. Wychodzę z nim osobno. Wtedy jest zadowolony, biega, cieszy się, ale zawsze trzyma się blisko mnie. Wystarczy, że go zawołam i już jest obok. W domu lubi mieć swoje małe królestwo tylko dla siebie. Inne psy stamtąd przepędza. Może gdyby to była jego ukochana Miłka, zaprosiłby ją do siebie. Ostatnio przedstawiłam mu nową, młodziutką, przyjazną Mikę, ale nie zrobiła na nim wrażenia. ;-)

Hihi, to ci Dolarek, jedyny, niepowtarzalny, dla koneserów. Uwielbiam hop! czytać Twoje opowieści o Dolarku, tak fajnie go opisujesz że zawsze mi się japa cieszy :). Swoją drogą może Dolarek gustuje w starszych paniach? A Ty mu hop! jakąś młódkę podsyłasz to i nie dziwne że po nim spływa :).

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.03.2018 o 18:55, Sara2011 napisał:

Hihi, to ci Dolarek, jedyny, niepowtarzalny, dla koneserów. Uwielbiam hop! czytać Twoje opowieści o Dolarku, tak fajnie go opisujesz że zawsze mi się japa cieszy :). Swoją drogą może Dolarek gustuje w starszych paniach? A Ty mu hop! jakąś młódkę podsyłasz to i nie dziwne że po nim spływa :).

 

Dzisiaj opisów nie będzie. Za to będą obrazki. ;-) Dolarek chyba faktycznie woli wiekowe babki, ale nie wszystkie. Dynamicznych i pyskatych nie trawi. ;-)

Jak z Dolarka zrobić baranka? ;-)

ord1.JPG

ord2.JPG

ord3.JPG

ord4.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, uxmal napisał:

śliczny jest Dolarek. Wśród kwiatów i w różowym kolorze i te różki :)))

Ma oczka jak 5 cio centówki. Takie okrąglutkie.

widzę kolejny atut Dolarka. Chyba potrafi jeść z ręki - tak delikatnie :)

 

Oczka okrągleją jak widzą pyszności. ;-) Bierze z ręki bardzo delikatnie. Jest cierpliwy i nienachalny. :-) 

Dolarek robi postępy. :-) Pozować na kanapie i to jeszcze w różkach nie każdy pies potrafi. Nagroda musiała być. :-) I niestety, złamanie diety...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, hop! napisał:

ord4 fb.JPG

Jaki piękny świąteczny Dolarek-baranek ! Dziękujemy hop! za świątecznego Dolarka, wspaniała niespodzianka z rana :).

Dolarku, życzę ci aby zajączek wielkanocny wyczarował dla ciebie wspaniały domek.

Link to comment
Share on other sites

Konto Dolarka zasiliły nowe wpłaty za które z całego serca dziękuję :)

  • 20zł -Patrycja96/04.04.2018/bonus
  • 20zł -sybil /04.04.2018/stała IV
  • 80zł -M.Kościelak /04.04.2018/stała IV + bonus
  • 45zł -teresaa118 /05.04.2018/stała IV + bonus
  • 50zł -K.Brandys /05.04.2018/bonus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...