Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Czekam, aż ktoś zapyta o Dolarka, a tu tylko o pieniążkach. ;-)

Dolarek żyje sobie po "Dolarkowemu". Spokojnie i stabilnie. Zdarza mu się wskoczyć na kanapę i obserwować wszystko i wszystkich albo drzemać. Odchudzanie i spacery są obowiązkowe i narzucone przeze mnie, natomiast regularne i częste inspekcje kuchenne oraz balkonowe to obowiązki, które Dolarek wykonuje dobrowolnie. ;-) Najwyraźniej Dolarek polubił kolor różowy, bo jego ulubiony dry bed jest właśnie w tym kolorze. Czy Dolcio schudł? Ile waży aktualnie? Nie wiem. Pewnie niedługo wybierzemy się do lecznicy na ważenie, żeby poznać prawdę. :-)

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, hop! napisał:

Czekam, aż ktoś zapyta o Dolarka, a tu tylko o pieniążkach. ;-)

Dolarek żyje sobie po "Dolarkowemu". Spokojnie i stabilnie. Zdarza mu się wskoczyć na kanapę i obserwować wszystko i wszystkich albo drzemać. Odchudzanie i spacery są obowiązkowe i narzucone przeze mnie, natomiast regularne i częste inspekcje kuchenne oraz balkonowe to obowiązki, które Dolarek wykonuje dobrowolnie. ;-) Najwyraźniej Dolarek polubił kolor różowy, bo jego ulubiony dry bed jest właśnie w tym kolorze. Czy Dolcio schudł? Ile waży aktualnie? Nie wiem. Pewnie niedługo wybierzemy się do lecznicy na ważenie, żeby poznać prawdę. :-)

Ja bym mogła czytać codziennie nowe wieści od Dolarka i bardzo często zaglądam czy są jakieś :). No i dzisiaj są nowe, hurrra. I postępy dolarkowe również są - Dolarek dobrowolnie na kanapie, tego jeszcze nie było :).

Hmm, to że Dolarek lubi różowy to nie wiem jak skomentować, hihi. Chyba nie chce zmieniać płci :).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo lubię posty hop! o podopiecznych, więc hop! nie krępuj się, pisz jak masz tylko czas :)
Dobrze, że Dolarek się cywilizuje i nakłada na siebie więcej obowiązków niż te narzucone przez Ciebie ;) Widać, pracowity jest.

E tam, Sara, jaka zmiana płci! Prawdziwy mężczyzna różu się nie boi :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo dziękuję za wsparcie Dolarka deklaracjami i stałymi i bonusami image.png.699c5dff8a39bbd9404ba941a6af8e4a.png

  • 80zł -Maciej Kościelak/04.05.2018/stała V + bonus
  • 30zł -koja /07.05.2018/stała V
  • 30zł -Monika Frąckiewicz/09.05.2018/bonus
  • 15zł -Patrycja96/09.05.2018 /bonus
  • 20zł -Sara2011/09.05.2018/stała V
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2018 o 17:24, hop! napisał:

Waży 27,4 kg. 

DOLAR WAGA.jpeg

Dzisiaj wpadłam z Dolarkiem do lecznicy na ważenie. Zgubił 1,5 kg. Waży 25,9 kg. Docelowo powinien ważyć 22-23 kg. Tuczy się łatwo, ale odchudza trudniej. Dlatego lepiej nie dopuszczać do otyłości. Dolarek za jakieś 3-4 miesiące powinien dojść do wagi prawidłowej. Z lecznicy wróciliśmy do domu samochodem. Dolarek chętniej wysiada z samochodu, niż do niego wsiada, ale podczas jazdy jest grzeczny. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, hop! napisał:

Dzisiaj wpadłam z Dolarkiem do lecznicy na ważenie. Zgubił 1,5 kg. Waży 25,9 kg. Docelowo powinien ważyć 22-23 kg. Tuczy się łatwo, ale odchudza trudniej. Dlatego lepiej nie dopuszczać do otyłości. Dolarek za jakieś 3-4 miesiące powinien dojść do wagi prawidłowej. Z lecznicy wróciliśmy do domu samochodem. Dolarek chętniej wysiada z samochodu, niż do niego wsiada, ale podczas jazdy jest grzeczny. 

No pięknie, pięknie! Dolarek to już prawie model na wybiegu. Jestem dumna jak paw z postępów, chociaż to nie moja zasługa ale Dolarka i hop! :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam kilka dni temu telefon o Dolarka. Po pierwszej rozmowie wydawało mi się, że to może być dobry dom dla Dolarka. Pani podała dane do wizyty, nasza Anecik zgodziła się ją przeprowadzić. Potem jednak pani zaczęła coś kręcić, nie była do końca zdecydowana czy to ma być Dolarek a może jakiś inny piesek, że musi jeszcze przemyśleć itp. No i tak czar prysł :(.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Sara2011 napisał:

Miałam kilka dni temu telefon o Dolarka. Po pierwszej rozmowie wydawało mi się, że to może być dobry dom dla Dolarka. Pani podała dane do wizyty, nasza Anecik zgodziła się ją przeprowadzić. Potem jednak pani zaczęła coś kręcić, nie była do końca zdecydowana czy to ma być Dolarek a może jakiś inny piesek, że musi jeszcze przemyśleć itp. No i tak czar prysł :(.

Czy nr telefonu tej Pani zaczyna się od 7956483.. 

Na wątku Bobika i Miki jest opisana taka Pani- coś w podobnym stylu.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...