Jump to content
Dogomania

To nie Prima Aprillis :). Dolarek (Donald) z Radys ma swój WŁASNY DOM. Zamieszkał w Poznaniu. Dziękuję Wszystkim za pomoc Dolarkowi <3.


Sara2011

Recommended Posts

Dolarek po przyjeździe nowej hotelowiczki Frezji posmutniał i prawie wcale nie wychodził ze swojego pokoju. Trzeba było zrobić małe przemeblowanie. Do Dolarka wjechało łóżko mojej mamy. Także w nocy Dolarek na stałe ma towarzystwo. Psiaki wypędza ze swojego pokoju, a mamę przyjął i jest zadowolony. Znowu chętnie wychodzi z pokoju i wszystko wróciło do normy. Frezję omija. Dolarek sporo czasu spędza z moją mamą, ja jestem głównie od żywienia, wyjść do ogródka i spacerów. Spadek wagi u Dolarka na oko niewidoczny. Mam wrażenie, że go przybyło. Może przez to, że sierść odrosła. Pewnie jakoś w połowie lipca sprawdzimy ciężkość "naszego" indywidualisty. Aż się boję. ;-) W połowie maja ważył 25,9 kg.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, hop! napisał:

Dolarek po przyjeździe nowej hotelowiczki Frezji posmutniał i prawie wcale nie wychodził ze swojego pokoju. Trzeba było zrobić małe przemeblowanie. Do Dolarka wjechało łóżko mojej mamy. Także w nocy Dolarek na stałe ma towarzystwo. Psiaki wypędza ze swojego pokoju, a mamę przyjął i jest zadowolony. Znowu chętnie wychodzi z pokoju i wszystko wróciło do normy. Frezję omija. Dolarek sporo czasu spędza z moją mamą, ja jestem głównie od żywienia, wyjść do ogródka i spacerów. Spadek wagi u Dolarka na oko niewidoczny. Mam wrażenie, że go przybyło. Może przez to, że sierść odrosła. Pewnie jakoś w połowie lipca sprawdzimy ciężkość "naszego" indywidualisty. Aż się boję. ;-) W połowie maja ważył 25,9 kg.

Dolarek chyba boi się konkurencji dlatego nie polubił Frezji. Fajnie że Dolarek ma mamę do towarzystwa :). A z wagą to tak już jest-efekt jojo i nic nie poradzisz :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Dolarek chyba boi się konkurencji dlatego nie polubił Frezji. Fajnie że Dolarek ma mamę do towarzystwa :). A z wagą to tak już jest-efekt jojo i nic nie poradzisz :)

Dolarek żadnego psiaka nie lubi, a w swoim "królestwie" nawet nie toleruje. Może z wagą nie będzie tak źle. Zobaczymy. 

58 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Czyli Dolarek lubi mieć człowieka na wyłączność? :)
Dobrze, że Mama hop! się zaopiekowała Dolarkiem. :))

Lubi mieć pokój na wyłączność. ;-) Aż dziwne, że przyjął mamę jako współlokatorkę. Dolarek to jej ulubieniec. Obawiam się, że poza moimi plecami go dokarmia, chociaż zaprzecza. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2018 o 08:32, Sara2011 napisał:

Wspaniałe osiągi chociaż jak Dolarek widzi gdzieś tę karteczkę przypiętą do lodówki/tablicy i to ile go jeszcze czeka to pewnie minę ma nietęgą :).

On ma chyba zawsze dziwną minę

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2018 o 22:39, hop! napisał:

Dzisiaj było komisyjne ważenie Dolarka. Jest go mniej. ;-) Odchudzanie trwa...

DOLAR WAGA.JPG

Widzę że Dolarek pięknie idzie z wagą systematycznie w dół :). W rok osiągnie wagę idealną :).

O jak ja bym chciała mieć takie wyniki :D.

Link to comment
Share on other sites

Dolar zadowolony, bo dostaje karmę mokrą, która była przeznaczona dla Frezji. Frezji niestety, ta karma zaszkodziła. Dolar lubi i dobrze strawi wszystko, co jadalne. ;-)) W ubiegły piątek miał być na trymowaniu, ale zostało przełożone na najbliższy piątek. Także niedługo straci trochę sierści i będzie lżejszy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...