Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

Dredy z ogona już usunięte, jeszcze zostało mi za uszami parę, ale nie wiem czy nie będę musiała poprosić weta o pomoc, żeby podgolił, bo są przy samej skórze... W dodatku Axelek to wiercipięta okropny, więc trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby coś przy nim zrobić pożytecznego:) 

Co ciekawe na łebku, uszach i na łapie ma malutkie zlepki niebieskiej farby - już jakiś czas musi to mieć na sobie. Ślini się bardzo, może taki jego urok, dzisiaj to mu się taki glut ciągnął długi... Poza tym bardzo wesoły z niego chłopak. Dzisiaj w końcu mi zrobił dwie koopy poza boksem, bo tak to wszystko w boksie robi. Na razie to mu wszystko jedno gdzie się załatwia. A jak widzi, że niosę karmę, to dotąd szczeka aż mu nie nasypię do miski:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jest chudziutki, ale energii ma ogrom. Typowy golden: tylko zabawa mu w głowie:) Szaleje, biega, jest rozkosznie niezdarny:) Za piłeczką oczywiście biega jak przystało na aportera. Na pewno będzie wymagał aktywnego domu:) 

Te oczka mu bardzo ropieją, musze od wet jakieś kropelki dla niego wziąć.

Więcej się już załatwia poza boksem:)

Żeby tylko pogoda się wyklarowała trochę to porobimy mu fotki pod ogłoszenia, bo tu w sumie nie ma na co czekać tylko ogłaszać chłopaka trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Murko za kolejne wiadomości o Axelku. Wszystkie te informacje pomogą nam w zdefiniowaniu odpowiedniego domku dla Axelka oraz odpowiedniej treści ogłoszenia. Czekamy jeszcze na kilka fotek, które wykorzystamy do ogłoszeń  i zaczniemy ogłaszać chłopaka :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Axelek objawił swoją kolejną pasję: drób. Baaardzo mu się podobają kurki za siatką, nakręca się, oblizuje i kombinuje jak się do nich dostać. Kto wie czy to nie był powód pozbycia się psa?...

 

12 minut temu, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry :)
Axelek wie, co smaczne i podobnie, jak niedawno wyadoptowana Neska, nie rozumie dlaczego jedzenie biega za siatką :D

Od razu sobie pomyślałam o Nesce. Tam jednak Państwo powiedzieli że "gdyby coś" to Neska i tak będzie ....a kury....no cóż :(

Link to comment
Share on other sites

O 30.10.2016 o 17:28, Sara2011 napisał:
  • 40zł-teresaa118/07.11.2016/stała+bonus
  • 20zł-Moli@/08.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 5zł-Olena84/08.11.2016/dekl.jednorazowa
  • 20zł-Ania75/09.11.2016/dekl.jednorazowa

Bardzo serdecznie dziękuję za kolejne wpłaty na utrzymanie Axelka:)

Link to comment
Share on other sites

23 godzin temu, anecik napisał:

 

Od razu sobie pomyślałam o Nesce. Tam jednak Państwo powiedzieli że "gdyby coś" to Neska i tak będzie ....a kury....no cóż :(

Sadze, że Neska przwyczai się do tych kilku kurek....ale Axelkowi życze jednak domu bez kur;)

Z pewnością taki się znajdzie:) :)

Link to comment
Share on other sites

A ja pozbierałam do jednego postu wszystkie wymienione tu na wątku cechy charakteru i zachowania Axela.

* w typie goldena, waga 33kg (teraz), wiek 3 lata, miły, przyjazny, pro-ludzki, sympatyczny, wesoły, przyjaźnie nastawiony do ludzi i zwierząt, beztroski chłopak, pełen energii,  rozkosznie niezdarny,  gaduła :), w głowie mu tylko zabawa, szaleje, biega, uwielbia aportować, wymaga aktywnego domu, "łasy" na drób więc domek bez ptaków.

Wydaje mi się, że Axelek z racji swych gabarytów powinien trafić do domu z ogrodem ale takiego gdzie mieszkałby w domu i miałby ogród do hasania. Czy podzielacie moje zdanie?

 

@Murko, czy to co wyżej wymieniłam to nadal wszystko prawda czy po tych kilku dniach pobytu coś się zmieniło ? Co można jeszcze dodać o Axelku? Czy Axelek widział może kotecka? Jeśli tak, to czy nie chciał go pożreć?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja jako była właścicielka dożycy niemieckiej, zdecydowanie się z Tobą nie zgadzam. Mieszkanie w bloku

i długie spacery są absolutnie wystarczające. Duży pies w mieszkaniu jest jak najbardziej OK.

Nie jazgocze przy drzwiach, nie biega po mieszkaniu non- stop.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...