Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

17 godzin temu, Sara2011 napisał:

Dzięki Murko za zdjęcia, na pewno mamy co wybrać do ogłoszeń. Teraz tylko trzeba ułożyć treść ogłoszenia i startować. A sika po "dziewczyńsku" :).

Murko, czy Twoim zdaniem Ares może iść do domu z małymi dziećmi czy raczej muszą być większe? I czy wiadomo jaki jest stosunek Axela do kotków?

 

Sika faktycznie jak szczeniak (nasz wet oceniał go na 2 lata) i to potwierdza jego charakter bardzo ugodowy, zero dominacji. Ale instynkt myśliwski ma ogromny, jak coś zwącha to ociągnąć go nie można - jest silny jak koń! 

Martwi mnie trochę to, że Axel pije dużo wody i dużo sika - cały boks jest codziennie zalany... Wypija na dobę dwa duże garnki wody. Na szczęście oczka dużo lepsze po gentamycynie. Ślini się nadal, aż mu się ślina zawija na pysk. No i mimo tego, że dużo je to wydaje mi się, że nadal jest chudy... Koopki robi takie sobie, czasem lepsze, ale najczęściej rozciapane. Myślę, że warto by mu zrobić badanie moczu, ew. krwi.

Będziemy jeszcze robić zdjęcia Axelowi, tylko musi być dobre światło. 

 

Jeśli chodzi o dzieci to Axel jest mega łagodny i jestem pewna, że nawet maluchom pozwoli na przysłowiowe ciągnięcie uszu. Problem może stanowić jego energia i słoniowatość, bo w trakcie zabawy potrafi zwalić dorosłego człowieka z nóg:) niechcący oczywiście:)

Kotecków nie widział.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No tak, merdaniem ogona może zabić :)
Axel wydaje się być bardzo fajny, chyba nie da się go nie lubić.

Jestem ciekawa jak zareaguje na koty i miałam Cię właśnie o to pytać.

Co do badań, nie jestem osobą decyzyjną, ale wydaje mi się, że warto zrobić mu podstawowe badania, kto wie czy jakieś licho nie siedzi...

Link to comment
Share on other sites

Napisałam tekst do ogłoszeń Axelka:

Piękny, młody Axel w rozmiarze XXL i typie goldena, czeka na dom !

Axel jest dwuletnim psem, o krótkiej, bursztynowej sierści. Wyrósł na pięknego, dużego czworonoga, bez cech dominacji. Jest łagodny i ugodowy w stosunku do innych psów. Wszystkie zaprasza do zabawy. W związku z tym, że jest rozkosznie niezdarny i bardzo żywiołowy, może niechcący przewrócić nawet dorosłego człowieka. Uwielbia zabawy połączone z bieganiem. To takie jeszcze psie dziecko; beztroskie, rozszczekane i skore do zabawy. Przy tym wszystkim jest przesympatycznym, miłym i bardzo pro-ludzkim psem.

Axel jest wykastrowany i posiada książeczkę zdrowia. Obecnie mieszka w hoteliku dla psów i tam czeka na swój nowy dom. Chcielibyśmy znaleźć naszemu królewiczowi, kochającego opiekuna, który zaspokoi wszystkie jego potrzeby.

Przed adopcją obowiązuje rozmowa z przyszłym opiekunem w miejscu zamieszkania pieska.

Więcej informacji tylko pod podanym numerem telefonu.

.................

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

No tak, merdaniem ogona może zabić :)
Axel wydaje się być bardzo fajny, chyba nie da się go nie lubić.

Jestem ciekawa jak zareaguje na koty i miałam Cię właśnie o to pytać.

Co do badań, nie jestem osobą decyzyjną, ale wydaje mi się, że warto zrobić mu podstawowe badania, kto wie czy jakieś licho nie siedzi...

Axelek będzie miał zrobione badania a właściwie pewnie już po badanich, na pewno Murka w wolnej chwili coś napisze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst do ogłoszeń Axelka:

Piękny, młody Axel w rozmiarze XXL i typie goldena, czeka na dom !

Axel jest dwuletnim psem, o krótkiej, bursztynowej sierści. Wyrósł na pięknego, dużego czworonoga, bez cech dominacji. Jest łagodny i ugodowy w stosunku do innych psów. Wszystkie zaprasza do zabawy. W związku z tym, że jest rozkosznie niezdarny i bardzo żywiołowy, może niechcący przewrócić nawet dorosłego człowieka. Uwielbia zabawy połączone z bieganiem. To takie jeszcze psie dziecko; beztroskie, rozszczekane i skore do zabawy. Przy tym wszystkim jest przesympatycznym, miłym i bardzo pro-ludzkim psem.

Axel jest wykastrowany i posiada książeczkę zdrowia. Obecnie mieszka w hoteliku dla psów i tam czeka na swój nowy dom. Chcielibyśmy znaleźć naszemu królewiczowi, kochającego opiekuna, który zaspokoi wszystkie jego potrzeby.

Więcej informacji tylko pod podanym numerem telefonu.

.................

Havanko, pięknie dziekuję za tekst do ogłoszenia:)  . Na jakie woj. będziemy naszą pchełkę ogłaszać?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Sara2011 napisał:

Też myślałam o mazowieckim. Havanko, a może w ogłoszeniu wspomnieć o wizycie przedadopcyjnej? Jak ktoś nie ma chęci na takową to niech nawet nie dzwoni .

W swoich ogłoszeniach, rzadko piszę o wizycie pa. Ale oczywiście, można dopisać taką informacje.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny tekst, Axel przedstawia się w nim jako radosny pies rodzinny :)

 Ja jeszcze dodałabym informację o kastracji, bo dla niektórych to kolejny plus.

Przed chwilką rozmawiałam z Murką - Axel miał robione badania, na pewno ma zapalenie gardła ,może stąd do ślinienie....

 Więcej napisze Murka.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tola napisał:

Bardzo fajny tekst, Axel przedstawia się w nim jako radosny pies rodzinny :)

 Ja jeszcze dodałabym informację o kastracji, bo dla niektórych to kolejny plus.

Przed chwilką rozmawiałam z Murką - Axel miał robione badania, na pewno ma zapalenie gardła ,może stąd do ślinienie....

 Więcej napisze Murka.

 

31 minut temu, Sara2011 napisał:

O tak, informacja o kastracji bardzo istotna.

Czekamy na informację od Murki o stanie zdrowia Axelka.

Taka informacja jest w tekście.

Link to comment
Share on other sites

Axel ma zaczerwienione gardło, poza tym ok, tzn. oskrzela i płuca w porządku. Od początku miał ślinotok, więc może już wtedy rozwijała się infekcja. Nie przytył prawie nic, bo waży 33,4 kg... pobraliśmy krew na badania i wet powiedział, że skoro tyle wody pije i sika to dobrze by było też mocz zbadać. Ja mam taką nadzieję, że może tyle wody pije, bo go to gardło boli np...

Na razie żadnych leków wet nie podawał, bo chce zobaczyć co wyjdzie w analizie krwi.

Dorobiliśmy dziś sporo fajnych i bardziej udanych fotek - zaraz obrobię i wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...