Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

A ja tak sobie myślę jeszcze, że może mimo wszystko teraz zaklepać miejsce w hoteliku i zbierać nadal deklaracje? Bo skoro są kolejki to i Axel będzie musiał poczekać aż zwolni się miejsce...

Może też spróbować go ogłosić na OLX - może znalazłby się DT w zamian za karmę i weta?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny czyli w którym hoteliku będzie miejsce dla Axela? Ja bym była za tym żeby go zabrać stamtąd na już, przecież płatność za hotel jest dopiero pod koniec listopada i tak? Czy trzeba zapłacić z góry? Zanim go stamtąd zabierzemy to pewnie tez nie będzie dzis czy jutro. Kto zarezerwuje psa w schronisku? Chyba ze już jest zarezerwowany? Przepraszam ze tak cisne, ale ja zazwyczaj działam sama, na moje tymczasy robimy z Jola i Czterolapy bazarki, nawet skutecznie, wiec jakoś bardziej martwię się o tego psa niż o finanse.. Ja kolejny bazarek zrobię na niego wiec myślę ze jakieś zaplecze finansowe będzie, dlatego działajmy proszę, zanim będzie za późno. To duzy pies, szybko spada z wagi jeśli np nie trawi kaszy, moj dodo w nowym targu wazyl 30 kilo teraz wazy 53, bo właśnie nie wchłaniał nic z tego żarcia które w nt dawali.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Murki prośbę o rezerwację, czekam na odpowiedź.

Mam jeszcze jedną wspaniałą informację. Kiedy szukaliśmy domku dla Felusia , który był u LILU(teraz już w DS), jednym z deklarowiczów był Pan Maciej K. z Facebooka. Zapytałam Pana Macieja czy zgodziłby się wspierać Axelka, no i Pan Maciej się zgodził i zadeklarował 50zł/mcs. Pięknie dziękuję Panie Macieju :).

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Livka napisał:

Jestem na zaproszenie i deklaruję  20 zł stałej :)

Psiak śliczny ! Tylko chudziutki ...

 

14 minut temu, ania75 napisał:

dam na razie 20 zł jednorazowo - ale będę na wątku i jakby co to będę wspierać

Bardzo Wam kochane dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

Cześ Tego setera to bym jednak zamienił na "w typie goldena" . Fakt - jest ogolony i za bardzo nie wygląda.... ale sierść odrośnie :D, Labradory ostatnio wyadoptowały takiego bardzo podobnego "goldena". Szukamy dla chłopaka DT. 

Alaskan. Napiszesz coś na temat charakteru? Jak na spacerach? Jajka będą do wycięcia? W jakim mniej więcej wieku? Widać że gadatliwy jest :) Faktycznie tak jest? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko zobaczyłam go, Axela w schronisku wysłałam zapytanie do znajomego który zajmuje sie adopcjami goldenow oraz do fundacji zajmującej sie hovawardami. Dziś dostałam odpowiedz od  goldenow ze trwają poszukiwania dt dla niego. Wysłałam również link do wątku. Comyslicie o tym?

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Jerzy Kora napisał:

Alaskan. Napiszesz coś na temat charakteru? Jak na spacerach? Jajka będą do wycięcia? W jakim mniej więcej wieku? Widać że gadatliwy jest :) Faktycznie tak jest? 

Witam. Pies w boksach ogólnych, więc po kastracji. Podczas pierwszej wizyty, jak go zobaczyłyśmy z Tolą, był ruchliwy, jeszcze w miarę uśmiech na pysku był, "gadał". w niedzielę juz przemykał po boksie, zdecydowanie smutniejszy...według mnie on nie jest ogolony, ma po prostu taką sierść. Macie rację, głowa zdecydowanie goldena. O ile pamiętam, to młody (2-3 lata?) wiek do weryfikacji, będzie sczytany z czipa. 

Co do charakteru, trudno powiedzieć, u nas w schronie nie ma wolontariatu, spacerów  itd....Pies wydaje się spokojny, raczej uległy, nie wchodzi w utarczki z innymi samcami. Możemy dopytać pracowników. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Jerzy Kora napisał:

Ogon ładnie przycięty,... Moim zdaniem widać ślady nożyczek. Dobrze że po kastracji. Długo siedzi? 

2 tygodnie kwarantanna, potem kastracja...myślę że ok miesiąca, może ciut mniej...No chyba, ze trafił już wykastrowany...Byłyśmy w schronie 25.10 i wtedy pierwszy raz go zobaczyłyśmy. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...