Jump to content
Dogomania

AXEL mix goldena - już w DS. Powodzenia piesku :)


Sara2011

Recommended Posts

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Ale do Szafirki ma być w krótce transport, więc może da się połaczyć? Sądze, że u Lilu szybciej znajdzie dom, bo tu bardziej 'owocny' region;)

O tym samym pomyślałam, tylko czy da radę przewieźć 5 psiaków na raz ???? No i jeszcze nie wiemy czy u LILU jest miejsce.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

z tego co się orientuje 4 to malizny...więc może się uda...

U Murki chyba jest kolejka do hoteliku....

 

Tez mi się wydaje , że jest kolejka bo teraz np.Lisia czeka na miejsce do czwartku. Ale warto dopytać. A tu nie za bardzo można czekać bo za chwilę chłopaka może nie być w schronie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AniaB napisał:

a gdzie sa hoteliki o których piszecie? Daleko od krakowa? Ja jestem z krakowa, teoretycznie mogłabym go w któryś weekend zabrać z zamoscia i dowiezc tutaj w moje okolice.

Hotelik u Lilutosi jest pod Wrocławiem a u Murki to chyba w lubelskim ale nie wiem dokładnie gdzie.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, AniaB napisał:

a gdzie sa hoteliki o których piszecie? Daleko od krakowa? Ja jestem z krakowa, teoretycznie mogłabym go w któryś weekend zabrać z zamoscia i dowiezc tutaj w moje okolice.

HOtelik u Murki jest w lubelskim, 50 km od Zamościa na trasie do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też przerażają jego żebra... na wcześniejszych zdjęciach nie było widać, by boki były aż tak zapadnięte :(
Ja niestety obecnie nie mogę wpłacić żadnego grosza, ale w grudniu coś na niego skapnie.

Transport do szafirki chyba ma być, ale dopiero po sterylizacji suniek, a nie wiaodmo kiedy to nastapi. A ten pies potrzebuje na już pomocy. Najlepiej, gdyby na dniach go zaklepać w schronie.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, AniaB napisał:

A Murka nie może po prostu psa zabrać sama ze schronu? 50 km to nie odległość jeśli tylko taka ma sie do pokonania...

Myślę, że tutaj nie jest problemem transport, a miejsce. U Murki teraz jest kolejka :(

Alaskan, przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale to niecelowe, już trochę mi się miesza. Widać, że pies totalnie sobie nie radzi i musi jak najszybciej opuścić schron. Trzymam kciuki...
 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Aniu, Murka zabiera psy ze schronu. Po naszą Lisię tez przyjedzie w czwartek. Problemem jest miejsce. Lisia czekała w kolejce. Ja nie wiem, jak jest teraz.

U Murki ma się zwolnić miejsce na koniec tygodnia. Koszt hoteliku 15zł doba (dla pieska powyżej 30kg) i 12 zł doba (dla pieska do 30kg)

Link to comment
Share on other sites

rozumiem. W tej sytuacji trzeba przede wszystkim zarezerwować psa w schronisku, czy ktoś z was to zrobi jutro? ja mogę spytać czy u nas w Krzeszowicach nie znajdzie sie miejsce w hotelu u Dominiki, tyle ze tam cena to 450 zl, za to tylko 6 miejsc wiec kameralnie. Ja rzadko trzymam psy w hotelach wiec nie wiem jak to wygląda z lokalizacja i miejscami. Gdybym miała miejsce dla samca wzięłabym go do siebie. Niestety mam swojego cc i suke ogara z radys- drake- na bdt, bo mogę tymczasowac tylko suki. Ze swojej strony deklaruje sie płacić co miesiąc 200 zl na Axela i ew pomoc za darmo w transporcie w miarę moich możliwości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...