Jump to content
Dogomania

Resztki z obiadu, chleb ze smalcem, strach i przerażenie, to już przeszłość. Iskierka,teraz Perełka ma DS i jest szczęśliwa!!!


Gabi79

Recommended Posts

Wieści są dobre, a nawet bardzo dobre!!!

Pani, która chce adoptować Iskierkę mieszka z synem i synową.

Przez całe życie miała psy. Poprzednią sunię pożegnała niedawno (sunia żyła 14 lat).

Miałyśmy okazję wszystkich Państwa poznać ( i zjeść pyszne ciasto)

W domu są dwie sunie west, 10cio i 14letnia.

Pani jest w świetnej kondycji, mimo,że jest osobą starszą.

Przed chwilą dzwoniłam jeszcze do Pani Anny i długo rozmawiałam, zadając między innymi pytanie, co 

z Iskierką, gdyby mama nie mogła już się nią opiekować 

Uzyskałam zapewnienie, że to przecież będzie piesek całej trójki, więc nie ma takiej opcji, by sunię gdzieś oddali, postanie z nimi.

Wiem, że nigdy nie ma się 100% pewności, co przyniesie przyszłość, ale uważam, że Państwo są godni zaufania.

Wiecie, jak to jest PRAWDZIWYCH PSIARZY ZAWSZE SIĘ POZNA.

Kasia umówi Iskierkę na sterylizację i prawdopodobnie w przyszły weekend Iskierkę czeka przeprowadzka do DS.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabi, wspaniale ! Aż mi się pysio śmieje ze szczęścia ! Dom wydaje sie być super ! Aż boję sie za bardzo cieszyć, zeby nie zapeszyć. Teraz będę trzymać kciuki za bezproblemową sterylkę, no a potem za szybką adaptację w nowym domu ! Iskiereczko, już niedługo będziesz miała swój dom !

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Havanka napisał:

Gabi, wspaniale ! Aż mi się pysio śmieje ze szczęścia ! Dom wydaje sie być super ! Aż boję sie za bardzo cieszyć, zeby nie zapeszyć. Teraz będę trzymać kciuki za bezproblemową sterylkę, no a potem za szybką adaptację w nowym domu ! Iskiereczko, już niedługo będziesz miała swój dom !

 

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

No i super!! I gitara  Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony gra na gitarze Należy się Iskierce Taki domek!!!

Ja jak zawsze przestanę się stresować, gdy minie sporo czasu od adopcji i będzie wszystko ok.

Oby tylko Iskierka dogadała się z Majką i Dodą.

Sunie są słodkie, przytulaśne i kanapowe.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Gabi79 napisał:

Miałam obiecujący tel. w sprawie Iskierki.

Dzisiaj jedziemy z Myszą2 na wizytę. Proszę trzymajcie kciuki!!!

Iskierka znów ugryzła małego Joela (syna Kasi).

Zamówiłam dla diablicy obrożę feromonową z dostawą do Kasi   Koszt 101,80

 

 

Witaj,

Dokonałeś nowego zamówienia w naszym sklepie internetowym.
Zamówienie zostało złożone w dniu : 2016-10-22  numer identyfikacyjny zamówienia :   1772

Zawartość zamówienia : 

Lp. Produkt Ilość Cena
1 Obroża feromonowa Adaptil dla psa w dwóch rozmiarach Rozmiar: 45 cm 1szt. 89,90 zł

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto.
Dostawa: POCZTEX Kurier 48
Koszt dostawy: 11.90

Wartość zamówienia:
101,80 zł

 

Gabrysiu właśnie zrobiłam przelew na Twoje konto:) i zaraz robie rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

Sądze, że domek dla Iskierki będzie naprawde dobry i nic się Gabrysiu nie martw.

Ludzie są mądrzy, odpowiedzialni i mają serce dla zwierząt. Iskierka będzie w dobrych rękach, żeby tylko nasza gwiazdka to doceniła i nie podgryzała Państwa;)

(to taki żart, choć akurat w realu mało zabawny niestety...)

 

Tymczasem nie jako na miejsce Iskiereczki pojedzie prawdopodobnie taka piękność spanielkowata:

Mam nadzieje, że Iskierka się nie pogniewa, ale bardzo, bardzo serdecznie Was do niej zapraszam, bo, jak zawsze, będe potrzebowała pomocy!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Sądze, że domek dla Iskierki będzie naprawde dobry i nic się Gabrysiu nie martw.

Ludzie są mądrzy, odpowiedzialni i mają serce dla zwierząt. Iskierka będzie w dobrych rękach, żeby tylko nasza gwiazdka to doceniła i nie podgryzała Państwa;)

(to taki żart, choć akurat w realu mało zabawny niestety...)

 

Tymczasem nie jako na miejsce Iskiereczki pojedzie prawdopodobnie taka piękność spanielkowata:

Mam nadzieje, że Iskierka się nie pogniewa, ale bardzo, bardzo serdecznie Was do niej zapraszam, bo, jak zawsze, będe potrzebowała pomocy!

Izuniu, Iskiereczka się nie pogniewa!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Iskierka dzisiaj o 12tej miała sterylkę.

Chyba wszystko ok, ale jeszcze nie miałam czasu zadzwonić do Kasi.

Sterylkę sfinansuje Fundacja ZEA z Zamościa!!! Tolu, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

Otrzymałam od kiyoshi (skarbnika) zwrot kwoty 101,80 za obróżkę feromonową, którą wczoraj zamówiłam z dostawą do Kasi.

Iza, dzięki serdeczne!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Iskierka dzisiaj o 12tej miała sterylkę.

Chyba wszystko ok, ale jeszcze nie miałam czasu zadzwonić do Kasi.

Sterylkę sfinansuje Fundacja ZEA z Zamościa!!! Tolu, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

Otrzymałam od kiyoshi (skarbnika) zwrot kwoty 101,80 za obróżkę feromonową, którą wczoraj zamówiłam z dostawą do Kasi.

Iza, dzięki serdeczne!!!

Właśnie miałam pytać jak Iskierka. Mam nadzieje, że zabieg zniosła dobrze i jest już z powrotem w domu, z Kasią.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Właśnie miałam pytać jak Iskierka. Mam nadzieje, że zabieg zniosła dobrze i jest już z powrotem w domu, z Kasią.

Malutka już z nami w domku. Straszny z niej szperacz, od razu interesowała się  szwami więc dostała ubranko. Miała je na sobie całe dwie minuty po czym zostały z niego strzępki :-) teraz niestety musi chodzić w kołnierzu i jest bardzo smutna z tego powodu:-/

Fakturę prześle jutro na adres fundacji.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, kasiainat napisał:

Malutka już z nami w domku. Straszny z niej szperacz, od razu interesowała się  szwami więc dostała ubranko. Miała je na sobie całe dwie minuty po czym zostały z niego strzępki :-) teraz niestety musi chodzić w kołnierzu i jest bardzo smutna z tego powodu:-/

Fakturę prześle jutro na adres fundacji.

oj ta Iskra to żywioł w najczystrzej formie:) diablinka mała, pomęczy się w kołnierzy ale jak widać nie ma wyjścia:(

Kasiu, a mogę spytać ile kosztowała sterylka? by przygotować sie mniej więcej na koszty przy spanielce- Nesce?

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, kasiainat napisał:

Malutka już z nami w domku. Straszny z niej szperacz, od razu interesowała się  szwami więc dostała ubranko. Miała je na sobie całe dwie minuty po czym zostały z niego strzępki :-) teraz niestety musi chodzić w kołnierzu i jest bardzo smutna z tego powodu:-/

Fakturę prześle jutro na adres fundacji.

Kasiu, dziękujemy za wieści.

Iskierka, to tak jak napisała Iza żywioł, mam nadzieję, że do okiełznania.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, kiyoshi napisał:

oj ta Iskra to żywioł w najczystrzej formie:) diablinka mała, pomęczy się w kołnierzy ale jak widać nie ma wyjścia:(

Kasiu, a mogę spytać ile kosztowała sterylka? by przygotować sie mniej więcej na koszty przy spanielce- Nesce?

ŻYWIOŁ :-) całą noc chodziła i obijała wszystko tym kołnierzem. Sterylka kosztowała 280 zł ;-/ 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Gabi79 napisał:

Rozmawiałam z Kasią.

Obroża feromonowa dotarła.

Państwo przyjadą po Iskierkę w czwartek.

Oby mała diablica nikogo nie chapnęła

To już pojutrze ! Czy ta obróżka feromonowa przyhamuje trochę jej zapędy do podgryzania? Też mam obawy, że w stresie może zrobić użytek ze swoich ząbków już na "dzień dobry".

Link to comment
Share on other sites

Mój tymczasik otrzymał obróżkę feromonową i od kiedy ją nosi, jest jakby spokojniejszy. Jednak nie zmieniło to jego zapędów do rzucania się na wszystkie mijane na spacerze psiaki. Radzą więc mieć czujne oko na to co może się zdarzyć i w porę zapobiec.

Link to comment
Share on other sites

32 minut temu, Havanka napisał:

To już pojutrze ! Czy ta obróżka feromonowa przyhamuje trochę jej zapędy do podgryzania? Też mam obawy, że w stresie może zrobić użytek ze swoich ząbków już na "dzień dobry".

 

6 minut temu, elik napisał:

Mój tymczasik otrzymał obróżkę feromonową i od kiedy ją nosi, jest jakby spokojniejszy. Jednak nie zmieniło to jego zapędów do rzucania się na wszystkie mijane na spacerze psiaki. Radzą więc mieć czujne oko na to co może się zdarzyć i w porę zapobiec.

Ja nie stosowałam u moich psiaków obróżki feromonowej, ale Pani Jola od Pesteczki jakiś czas temu, gdy nowo przybyły psiak nie bardzo dogadywał się z kotami rezydentami, stosowała feromony do kontaktu i bardzo pomogły.

Jak zawsze mam mega stres.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...