Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MikAga last won the day on June 29 2017

MikAga had the most liked content!

2 Followers

About MikAga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1,036 profile views
 1. Wpłaciłam grosik, Melisko....
 2. Witaj Eluniu, wpadam tylko na chwilkę i proszę z Mikuśką 3 razy maki,dziękuję. Nr konta w moim posiadaniu. Noworocznie pozdrawiam,pa.
 3. Martusi dziękuję za zaproszenie, Elu,ode mnie i Mikusi poproszę 3 doby dla chłopaka. Pozdrawiamy,pa.
 4. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Tak,250g każda-ale gapa ze mnie,że się nie określiłam. Dziękuję,pa.
 5. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Dobry wieczór Kasiu, proszę dla mojej ukochanej Mikusi i jej psiapsiółek- 3 razy ciacha nr 1 i 3razy ciacha nr 2.Dziękuję. Dla jamniorka Maksia-pupila mojej serdecznej koleżanki z pracy,Aneczki-proszę 1 raz nr 1 i 1 raz nr 2.Dziękuję. Pozdrawiam cieplutko,Agnieszka i Mikuśka.
 6. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Ciacha w piątek odebrane-dziękujemy.
 7. Ode mnie i Mikusi proszę zapisać 30km-powodzenia Szyszeczko. pozdrawiamy,pa
 8. Cześć Elu, super bazar-jesteśmy z Mikuśką:) dla psiaczków dwa legowiska,bo w jednym się nie zmieszczą-z życzeniami by zmieniły na kanapę i fotele. Pozdrawiamy serdecznie z miziankiem dla Misia, Agnieszka i Mika,papapa
 9. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Dobry wieczór Kasiu, proszę o kilogram ciasteczek dla mojej Mikuśki. Dziękujemy i pozdrawiamy, Agnieszka i Mika.
 10. Witaj Eluniu, z Mikusią zawitałam na Twój kolejny pomocny bazarek dla potrzebujących bidulek-tak póżno,bo gonię wolne chwile i nie mogę dogonić tych dla mnie;) Opłacę trzy wyróżnienia na trzydzieści dni dla najbardziej potrzebujących-czas pokaże dla kogo.Może niech będą taką rezerwą. Pozdrawiam serdecznie z przytulaskami dla Misia. Agnieszka i Mikusia,pa.
 11. Cześć Eluniu, dziękuję za zaproszenie:) Z dziewczynami i moją Mikuśką jedziemyyyyyyyyyyyyyyyy 50km. Pozdrawiam cieplutko,zostawiając miziaki dla Misia. Agnieszka,pa.
 12. Szczęśliwości Gracjanko dla Ciebie i Twojej rodzinki.Uczcie się siebie nawzajem-powodzenia. Dzwonila Kasia,już po 14-tej byli w domku-dziewczynka niezbyt dobrze zniosła podróż,apetyt dopisuje,jest po pierwszym spacerku,kanapy bardzo lubi zwłaszcza, gdy może poprzytulać się z domownikami-Bartuś bardzo przypadł jej do gustu.Wszyscy zachwyceni dziewczynką. Pozdrawiam,Agnieszka z Mikusią.
×