Jump to content
Dogomania

MikAga

Members
 • Content Count

  539
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MikAga last won the day on June 29 2017

MikAga had the most liked content!

2 Followers

About MikAga

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

1,078 profile views
 1. Olenko, ja już chcę wpłacać na chłopaczka,bez względu na wyjazd do Murki.Mam nadzieję,że już niebawem. Aga i Mika,pa.
 2. Witaj Olena, cieszę się,że pod Twoimi skrzydłami jest chłopaczek-dziękuję. Mam nadzieję,że już wkrótce opóści Zamość i zagości u Murki. Proszę o nr konta, pozdrawiam,Agnieszka i Mikuśka. Przepraszam,tu u chłopaczka miałam napisać,pa
 3. Eluniu, dziękuję za zaproszenie-przysiądę sobie zapraszając Ciebie na kawkę z lodami waniliowymi,a nasze Mikuśki-Mikusie na ciasteczka tuńczykowe. Pozdrawiam serdecznie. Proszę o nr konta,bo chyba się zmieniło i moja wpłata nie doszła. Miziaki dla Misia,pa.
 4. Witaj Olena, cieszę się,że pod Twoimi skrzydłami jest chłopaczek-dziękuję. Mam nadzieję,że już wkrótce opóści Zamość i zagości u Murki. Proszę o nr konta, pozdrawiam,Agnieszka i Mikuśka.
 5. Dzień dobry, rozmawialam z Martusią, moze ktoś do mnie dołączy i doda grosik do naszego z Mikusią-stałą 100zł. Pozdrawiamy.
 6. Wpłaciłam grosik, Melisko....
 7. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Ciacha w piątek odebrane-dziękujemy.
 8. Ode mnie i Mikusi proszę zapisać 30km-powodzenia Szyszeczko. pozdrawiamy,pa
 9. Cześć Elu, super bazar-jesteśmy z Mikuśką:) dla psiaczków dwa legowiska,bo w jednym się nie zmieszczą-z życzeniami by zmieniły na kanapę i fotele. Pozdrawiamy serdecznie z miziankiem dla Misia, Agnieszka i Mika,papapa
 10. MikAga

  rozliczony do usunięcia

  Dobry wieczór Kasiu, proszę o kilogram ciasteczek dla mojej Mikuśki. Dziękujemy i pozdrawiamy, Agnieszka i Mika.
 11. Witaj Eluniu, z Mikusią zawitałam na Twój kolejny pomocny bazarek dla potrzebujących bidulek-tak póżno,bo gonię wolne chwile i nie mogę dogonić tych dla mnie;) Opłacę trzy wyróżnienia na trzydzieści dni dla najbardziej potrzebujących-czas pokaże dla kogo.Może niech będą taką rezerwą. Pozdrawiam serdecznie z przytulaskami dla Misia. Agnieszka i Mikusia,pa.
×