Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

9 godzin temu, Anula napisał:

. . .

Bardzo mnie męczy ta blizna,o której pisze Hania.Czika musiała już w swoim tak młodym wieku przejść coś okropnego,bolesnego.No ale nie dowiemy się jaka była przyczyna.

. . .

Dobrze, że nie straciła zaufania do człowieka.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

Zagladam po przerwie do Czikuni, sliczna z niej dziewczynka, troszkę jeszcze smutna, a może tylko tak wyszła na zdjęciach.

Mnie tez ta blizna nie daje spokoju, mam nadzeję, ze człowiek nie zadawał celowo jej bólu :(

A może wpadła w wnyki? Kto to może wiedzieć? W każdym razie teraz jest bezpieczna i będzie do końca swoich dni.Biorę się za OLX naszej ślicznej dziewczynki.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Ogłoszenie Czikuni OLX na Wrocław.

http://www.olx.pl/oferta/czika-3-letnia-malutka-suczka-szuka-domu-CID103-IDhEurJ.html

Havanko dziękuję za pomoc w ogłoszeniach,widzę,że mnie wyprzedziłaś.

 

 

Ja również przyłączam się do podziękowań Havance za pakiet ogłoszeń dla Czikuni :) Anulko Tobie też bardzo dziękuję,że zawsze zajmujesz się  olx piesiów pod naszą opieką :)

Teraz potrzebne kciuki za najlepszy domek dla naszej kruszynki!

Link to comment
Share on other sites

Kochani,do Hani zadzwoniła Pani w sprawie adopcji Cziki.Dzwoniłam do p.Ewy i domek wydaje mi się bardzo dobry.Państwo mieszkają w Stara Kamienica pow. Jelenia Góra, w domku z ogrodzonym ogrodem.Mają dwie córeczki 6 i 13 lat.Pracują zawodowo ale na zmiany,tak aby zawsze ktoś był w domu.Mieszka z nimi jeszcze babcia.Mają pieska bernańczyka i kota,które bardzo zgodnie ze sobą żyją.Czikunię wypatrzyli na jednym z portali ogłoszeniowych,które zrobiła Havanka :) i zakochali się w niej od pierwszej chwili.Cała Rodzina zwierzolubna i i czuła na krzywdę zwierząt.Puszeczki Animondy będą jak najbardziej zamawiane Dla Czikuni w zooplusie,bo też tam zamawiają karmę dla obecnego psa.

W sprawie wizyty p/a rozmawiałam z Rubik ale ona mogła by ją zrobić najwcześniej 30 września.Dzwoniłam także do Azali i zostawiłam wiadomość.Tylko do tych dwóch osób z terenu Jeleniej Góry miała nr telefonu Anula.Może ktoś jeszcze kogoś kojarzy? Napiszę też prośbę na Fb.Jeżeli wizyta wypadnie dobrze to Państwo przyjadą po Czikę do hoteliku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Bogusik napisał:

Kochani,do Hani zadzwoniła Pani w sprawie adopcji Cziki.Dzwoniłam do p.Ewy i domek wydaje mi się bardzo dobry.Państwo mieszkają w Stara Kamienica pow. Jelenia Góra, w domku z ogrodzonym ogrodem.Mają dwie córeczki 6 i 13 lat.Pracują zawodowo ale na zmiany,tak aby zawsze ktoś był w domu.Mieszka z nimi jeszcze babcia.Mają pieska bernańczyka i kota,które bardzo zgodnie ze sobą żyją.Czikunię wypatrzyli na jednym z portali ogłoszeniowych,które zrobiła Havanka :) i zakochali się w niej od pierwszej chwili.Cała Rodzina zwierzolubna i i czuła na krzywdę zwierząt.Puszeczki Animondy będą jak najbardziej zamawiane Dla Czikuni w zooplusie,bo też tam zamawiają karmę dla obecnego psa.

W sprawie wizyty p/a rozmawiałam z Rubik ale ona mogła by ją zrobić najwcześniej 30 września.Dzwoniłam także do Azali i zostawiłam wiadomość.Tylko do tych dwóch osób z terenu Jeleniej Góry miała nr telefonu Anula.Może ktoś jeszcze kogoś kojarzy? Napiszę też prośbę na Fb.Jeżeli wizyta wypadnie dobrze to Państwo przyjadą po Czikę do hoteliku

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

Ale wiadomość k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig. 

Aschita, teraz Czikunia  :)

A TZ zamówił dzisiaj kolejne puszki dla malutkiej.

Ja też się cieszę.Pani Ewa wydaje się bardzo rozsądną osobą i ciepłą.Bardzo ubolewała nad bliznami Cziki.Jeżeli jest tak jak napisała Bogusik to domek Czika będzie miała super.Tylko ta wizyta nie wiem czy podołamy.

Dobrze,że TZ zamówił puszeczki bo nie wiadomo jeszcze kiedy Czikunia pojedzie do domku.W każdym razie pojedzie do domku z kilkoma puszeczkami na początek.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Ale wiadomość k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig. 

Aschita, teraz Czikunia  :)

A TZ zamówił dzisiaj kolejne puszki dla malutkiej.

Bardzo się cieszę :)

Mało że Aschita i Czikunia, jeszcze Pestka od Gabi i moja niezamojska Majeczka jutro jadą do domów :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za pomoc.Zaraz Bogusik napisze do Agusi pw.

Jeżeli chodzi o psiaka P.Ewy to jest 1,5 rocznym bardzo łagodnym,spokojnym psiakiem,uwielbia kotka dla którego jest bardzo opiekuńczy.Przebywa w domu,głównie w salonie tam ma legowisko.P.Ewa zaprasza aby sprawdzić warunki w jakich zwierzaki żyją.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Ale wiadomość k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,24_lh_orig. 

Aschita, teraz Czikunia  :)

A TZ zamówił dzisiaj kolejne puszki dla malutkiej.

Tolu kciuki jak zawsze potrzebne! :) Jeżeli chodzi o domek to mam odczucie,że wizyta p/a to tylko formalność ale powinna być przeprowadzona.Na Fb  moja prośba nie została umieszczona na grupie wizyt i jest w oczekujących do wstawienia.

Kochana,proszę napisz nam ile kg. suchej karmy zostało zamówione dla Cziki i jaka? Ona będzie przekazana dla kudłaczy więc chcemy to wszystko umieścić w rozliczeniach na wątkach.Tak samo jeżeli chodzi o zamówioną teraz mokrą karmę przez TZ Animonda: jaka,ile sztuk i o jakiej wadze?  

To wielka pomoc z Waszej strony i pięknie za nią dziękujemy :)

30 minut temu, Tyś napisał:

Łał, jaki express :)

Tylko czy berneńczyk zna swoją siłę i masę, i nie wyrządzi krzywdy drobnej Czikuni, nawet przez przypadek?

Też miałam takie obawy ale jest bardzo łagodnym i ułożonym pieskiem,a Czika jest spokojna.Pani Ewa mi powiedziała,że piesio śpi na dole,natomiast  Czikunię na noc będą zabierać ze sobą na górę do sypialni aby właśnie zapobiec takim "przypadkom"  :)

Link to comment
Share on other sites

Podczas pierwszej rozmowy z Panią Ewą już rozmawiałyśmy o relacji berneńczyk - Czika, Pani martwiła się, czy Czika nie będzie się bać. Skoro jednak pies jest delikatny i łagodny do kota, to i do malutkiej suni powinien taki być, a Czika nie boi się większych od siebie. Jeśli chodzi o suchą karmę Brit, która przyszła wcześniej dla Cziki, to było to 18 kg. Worek zamknięty czeka na kudłacze. Cieszę się, że niebawem Ala przeprowadzi wizytę pa i Czika będzie mogła się pakować :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Odezwała się do mnie azalia i zrobi wizytę w domku Cziki :) Alu jesteś kochana i bardzo serdecznie Tobie dziękuję! :)

Ale wspaniała wiadomość,azalia serdecznie dziękujemy.Jeżeli trzeba pokryć koszt dojazdu to daj znać,zwrócimy pieniążki.

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Podczas pierwszej rozmowy z Panią Ewą już rozmawiałyśmy o relacji berneńczyk - Czika, Pani martwiła się, czy Czika nie będzie się bać. Skoro jednak pies jest delikatny i łagodny do kota, to i do malutkiej suni powinien taki być, a Czika nie boi się większych od siebie. Jeśli chodzi o suchą karmę Brit, która przyszła wcześniej dla Cziki, to było to 18 kg. Worek zamknięty czeka na kudłacze. Cieszę się, że niebawem Ala przeprowadzi wizytę pa i Czika będzie mogła się pakować :)

Dzięki Haniu za informację o karmie i o zachowaniu Czikuni do większych psów.

Martwi mnie zaświadczenie o wściekliźnie,którego Czika nie ma.Dziś Bogusik zadzwoni do Toli i porozmawia o nim.Bez zaświadczenia będzie ciężko wyadoptować Czikę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...