Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Jak zawsze gdy jedzie więcej piesiów z Zamościa :) Na towygląda,że jest dużo mniejsza niż na zdjęciach ze schroniskach i okazało się,że ma ok.3lat

Jutro uzupełnię post informacyjny.

To jest piękne, że 3 sunie i Murzynek rozpoczęli nowy rozdział życia!!!

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Tola napisał:

 

Karma zamówiona na adres hoteliku - i do Kasi i do Hani, będzie ok. środy.

Karma po Abi została - nim dotrze ta z nowego zamówienia to starczy jej i dla Czikuni i dla Murzynka.

 

Bardzo cieszę się, ze Czikunia  już na miejscu - minka niewyraźna, bo be koleżanki, ale będzie dobrze!

Dzisiaj jeszcze jedna zamojska sunia dotarła na miejsce tym transportem -  do elik :)

 A sunia elik ma wątek?

Tola bardzo dziękuję za karmę dla Czikuni.Mam nadzieję,że wielkościowo poradzi sobie z karmą.

 

Link to comment
Share on other sites

Noc minęła cicho i spokojnie, rano poranna toaleta i śniadanko. Czika dzisiaj pohasała po ogródku, przybiegała, gdy się ją wołało, więc można było odpiąć smycz. Bardzo ważny jest dla niej człowiek, jego bliskość. Jutro umówię ją do spa, ma trochę kołtunów zwłaszcza przy ogonie.

DSC_1809.JPG

DSC_1810.JPG

Link to comment
Share on other sites

 

39 minut temu, Poker napisał:

Śliczna panienka.

Ja bym się jeszcze wstrzymała ze szczepieniami. Dopiero jest po sterylce , jeszcze w stresie związanym z podróżą i zmianą miejsca.

Racja. Sprawdzałam w książeczce mojej, już nie mojej suni, żeby wpisać do umowy adopcyjnej i się strasznie wkurzyłam. Sunię osłabioną bezdomnością, poważnym zabiegiem, zaszczepiono p/wściekliźnie 7 dni po zabiegu. Rana na brzuszku jest zaogniona, wyraźny stan zapalny. Opiekunowie jutro jadą z nią do weta.

Szczepienie na wirusówki będzie najwcześniej za 2 tygodnie i po całkowitym wygojeniu rany po sterylce.

To w Czikuni zakochał się mój sąsiad, z którym odbierałam moją sunię.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Haniu,dziękuję. A może udało by się za jednym razem po SPA zaliczyć wizytę w Lecznicy i zaszczepić na wirusówki? Czika chyba była odrobaczona?I jeszcze ogromna prośba o fotki w zbliżeniu,ponieważ nie mamy zdjęć za dużo Czikuni do ogłoszeń.

 

Godzinę temu, elik napisał:

 

Racja. Sprawdzałam w książeczce mojej, już nie mojej suni, żeby wpisać do umowy adopcyjnej i się strasznie wkurzyłam. Sunię osłabioną bezdomnością, poważnym zabiegiem, zaszczepiono p/wściekliźnie 7 dni po zabiegu. Rana na brzuszku jest zaogniona, wyraźny stan zapalny. Opiekunowie jutro jadą z nią do weta.

Szczepienie na wirusówki będzie najwcześniej za 2 tygodnie i po całkowitym wygojeniu rany po sterylce.

To w Czikuni zakochał się mój sąsiad, z którym odbierałam moją sunię.

Elik ma rację, wszystkie dziewczyny w piątek były szczepione p/wsciekliznie, więc koniecznie trzeb odczekać jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tola napisał:

 

Elik ma rację, wszystkie dziewczyny w piątek były szczepione p/wsciekliznie, więc koniecznie trzeb odczekać jakiś czas.

Dobrze Tola,że zwróciłaś na to uwagę.Absolutnie nie szczepić,czekamy na spokojnie,zresztą nie wiadomo jak rana wygląda.Do szczepień pies powinien być zdrowy,nie mieć stanu zapalnego.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zakochana, nie wiem jak ją oddam :( Kiedy tylko ją biorę, ona od razu wspina się i wtula w moją szyję. Dzisiaj Czika była u weta. Waży całe 3,5 kg. Dostała kropelki na pchły i kleszcze i tabletkę na odrobaczenie. Rana jest ładnie zagojona. Wet określił, że sunia ma ok. 7 lat. Pytałam o szczepienie, wet zaproponował, aby odczekać tydzień, a więc wybiorę się z nią w przyszłym tygodniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tola napisał:

Czikunia urzeka wszystkich, ona  tak już ma ;)

7 lat?  - w książeczce ze schronu wpisali chyba 3...

 

Trzymajmy się tego co jest wpisane w książeczce.

Haniu,czy Czika je karmę suchą po Abi? Czy jest za duża dla niej.Jest to istotne bardzo bo przecież waży 3,5 kg to bardzo mało.Mój pekinek waży 6,5kg i jest wielkością podobny do Czikuni raczej.Trzeba ją trochę podtuczyć.Może mieszać z puszkami,sama nie wiem.

Jaką kwotę mam przelać za kropelki,za weta.

Nadeszła stała deklaracja od dorcia2 za IX dla Czikuni.ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Ja jestem zakochana, nie wiem jak ją oddam :( Kiedy tylko ją biorę, ona od razu wspina się i wtula w moją szyję. Dzisiaj Czika była u weta. Waży całe 3,5 kg. Dostała kropelki na pchły i kleszcze i tabletkę na odrobaczenie. Rana jest ładnie zagojona. Wet określił, że sunia ma ok. 7 lat. Pytałam o szczepienie, wet zaproponował, aby odczekać tydzień, a więc wybiorę się z nią w przyszłym tygodniu.

 

6 godzin temu, szafirka napisał:

Fryzjer umówiony na czwartkowe popołudnie.

Bosiu,nawet nie wyobrażałam sobie,że to takie maleństwo,bo co to jest 3,5kg wagi...Haniu,nic nie piszesz o wielkości suni tzn: ile ma w kłębie,a w związku z tym,czy ma niedowagę według weta?To bardzo ważne i związane z dalszymi zaleceniami co do karmy.Rozumiem,że kropelki p/kleszczom i pchłom zamówione ale podasz je po spa,w zaleconym czasie...?

Wybacz Haniu,ale piszesz bardzo wybiórczo,a to wszystko nie jest tak wiadome i jasne dla nas,jak dla Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Kropelki przeciw pchłom i tabletkę na odrobaczenie zostały zamówione, tylko dostała, czyli zostało jej to podane. Umówiłam fryzjera na czwartek, aby minęły 3 dni tak jak zalecił wet. Nie płaciłam jeszcze wetowi - mam się z nim za wszystko rozliczyć po szczepieniu za tydzień. Czika ma słaby apetyt, mimo, że mieszam jej suchą z mokrą. Poczekajmy jeszcze do jutra, może zejdzie z niej stres i zacznie lepiej jeść i zdecydujemy, czy zamówić mniejszą karmę. Wet zalecił, aby ją odkarmić trochę, bo jest za drobna. Proszę, pytajcie mnie, czasami coś wyleci mi z głowy i nie dopiszę. Nie mierzyłam jej w kłębie jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...