Jump to content
Dogomania

~Melunia, maleńka sunia po przejsciach ma DOMEK:)


malagos

Recommended Posts

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Przeżyjemy,  Malagosku :).  I my i psy nasze.  Ciekawe,  czy Lerka i dzisiaj  będzie  się  kładła w pełnym słońcu? Bo ona jest ogromnie  ciepłolubna. 

To Lerka ma tak samo jak moja Borówka - mam wrażenie, że ożywa kiedy jest tak ciepło. W zimie to najchętniej nie wychodziłaby w ogóle z domu a przy takiej pogodzie rozkłada się na największym słońcu i rozkoszuje upałem ;) Aż się czasem martwię, żeby nie dostała udaru, bo ona jeszcze do tego cała czarna, ale ona co jakiś czas wstaje, przenosi się do cienia, odpocznie chwilę i wraca do opalania ;) Za to np. Fasolka nie lubi leżeć na pełnym słońcu, woli cień.

A Melka jest urocza, trzymam kciuki za dobry domek dla niej :)

Link to comment
Share on other sites

No to trzymamy kciuki za domki dla wszystkich suczynek.

Mojej znajomej z Łodzi dzisiejszej nocy podrzucili 3 malutkie kotki.

Na szczęście już na tyle duże ,że same potrafią mleczko pić.

Ma dziewczyna problem,bo ona z tych co krzywdy nie zrobią ale we własnym domu zwierzaka nie będą trzymać.

Obeszła sąsiednie działki ale oczywiście nie znalazła ani jednego chętnego na kociaka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Grażyna49 napisał:

No to trzymamy kciuki za domki dla wszystkich suczynek.

Mojej znajomej z Łodzi dzisiejszej nocy podrzucili 3 malutkie kotki.

Na szczęście już na tyle duże ,że same potrafią mleczko pić.

Ma dziewczyna problem,bo ona z tych co krzywdy nie zrobią ale we własnym domu zwierzaka nie będą trzymać.

Obeszła sąsiednie działki ale oczywiście nie znalazła ani jednego chętnego na kociaka.

podeślijcie zdjęcia i kontakt do ogloszeń

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś napisał:

Cudowna ślicznotka.

Witaj, Tysiaku :)

Mala jest tak ujmująca, że nie mam słów! Przytula się, liże po twarzy, podskubuje ucho, a przy tym jeszcze ma wiele lęków. Jest zawsze obok mnie, chyba że pobiegnie z resztą psów połobuzować się czy pobawić. Jak całe stado pędzi do ogrodzenia, bo Rudzik dał znać, że tak trzeba, to ona pierwsza wraca, przypada do nóg i skarży "bo my, proszę pani, pobiegliśmy zbadać sytuację, ale to ONE szczekały, nie ja! Jestem grzeczna, prawda, proszę Pani? Prawda?" I wtedy trzeba się schylić, przeczekać lizanie i podskubywanie i pies jest szczęśliwy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Tak się wahaliśmy i zwlekaliśmy ze sterylizacją, bo Melka taka młoda... ale dziś wydawało mi się, że na podłodze krople kwi, w kuchni jak wstała, też. Zadzwoniłam do naszego lekarza Leszka, czy wcisnę Melkę w harmonogram, i tak - jutro pojedziemy z nią na sterylizację. Nie ma na co czekać, bo lege artis to co najmniej 3 miesiące trzeba by odwlec. Ja za 10 dni wyjeżdżam na tydzień, Tomka zostawiam z kilkoma psa, a do tego Melkę z cieczką?...

Także podsumowując - mamy 50 zł od Pokerka, 15 zł od Nadziejki. Z tego wydałam 32 zł na witaminy.

Szczepienie, odrobaczenie i odpchlenie pokryliśmy my.

Szacuję, ze zapłacę 100 zł, czyli połowę kosztów sterylizacji, plus 25 zł za kubraczek, bo moje bardzo zniszczone :(

Potrzeba jeszcze 92 zł. Damy radę, co?...

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Grażyna49 napisał:

Malagosku,strasznie mi przykro,ale nie dam rady w tym miesiącu.

Zaszalałam na bazarkach i jestem całkowicie spłukana.

Może po 10 coś mi się uda uszczknąć.......

Grażynko no coś Ty, nie sumituj się kochana :)

Już po operacji. Zapłaciłam 90 zł i  nie kupiłam koszulki, bo nie było rozmiaru. Mam jakieś stare, powyciągam z szafki zaraz.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...