Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

5 godzin temu, Marlena:) napisał:

O nie! Jedna Carmen mi wystarczy - zdecydowanie :D
Mimo wszystko i tak będziemy ogromniaście tęsknić! Dzisiaj idziemy na ostatnią wlepkę do paszportu (odrobaczenie) i wyjazd już jutro!

Oby to jutro minęło jak najszybciej i Karmen i nam!

Trzymam kciuki baaaaaaaaaaaaaaaaardo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak jak przetrwać ten czas.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Oby to jutro minęło jak najszybciej i Karmen i nam!

Trzymam kciuki baaaaaaaaaaaaaaaaardo mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wiem jak jak przetrwać ten czas.

 

Tolu, nie tylko jutro, ale kolejne dwa dni i dwie noce. Karmen będzie na miejscu dopiero 12 maja, ok. 13-14 godziny. Taka informacja jest w mailu od przewoźnika. Jutro o tej porze będzie już w drodze. Marleno, uściskaj sunię od wiernych fanów i szepnij do uszka, ze ma być zdrowa i szczęśliwa !

Link to comment
Share on other sites

Szepnę na pewno :)

Wszystko już gotowe, adresówki zamontowane "na wszelki wypadek" , teraz tylko czekamy do wieczora - przed wyjazdem jeszcze długi spacer i zabawa.
Wczoraj "Pieska Vena" jak nazywa ją mała nowa pańcia, szalała jak nigdy. Mało nas i siebie nie pozabijała skacząc po nas siedzących po łóżku niczym po narzucie. Mało mi zębów nie wybiła nie mówiąc o siniakach i tonie zadrapań. No ale to takie pożegnalne szaleństwo było. Musiałam ją mocno trzymać żeby się uspokoiła. Kradła kapcie, uciekała z nimi i w pełnym pędzie wpadała na ścianę na zakrętach. Sąsiedzi pomyśleli sobie pewnie, że nieźle popiliśmy :D

Ale uśmiech na mordce - bezcenny i wart bólu pokolizyjnego!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Marlena:) napisał:

Szepnę na pewno :)

Wszystko już gotowe, adresówki zamontowane "na wszelki wypadek" , teraz tylko czekamy do wieczora - przed wyjazdem jeszcze długi spacer i zabawa.
Wczoraj "Pieska Vena" jak nazywa ją mała nowa pańcia, szalała jak nigdy. Mało nas i siebie nie pozabijała skacząc po nas siedzących po łóżku niczym po narzucie. Mało mi zębów nie wybiła nie mówiąc o siniakach i tonie zadrapań. No ale to takie pożegnalne szaleństwo było. Musiałam ją mocno trzymać żeby się uspokoiła. Kradła kapcie, uciekała z nimi i w pełnym pędzie wpadała na ścianę na zakrętach. Sąsiedzi pomyśleli sobie pewnie, że nieźle popiliśmy :D

Ale uśmiech na mordce - bezcenny i wart bólu pokolizyjnego!

Pieska Vena aż kipi energią ! Na szczęście już niedługo będzie mogła bezkolizyjnie wyszaleć sie. Marleno, te siniaki i zadrapania, Karmen zostawia Ci na pamiątkę. Ona pewnie też zapamięta Was na długie lata, bo w Waszym domu miała okazję poznać inne życie i nauczyć się wielu rzeczy, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Uśmiechnięta i szczęśliwa mordeczka psiaka, zawsze wynagradza wszelkie kolizje !

3 godziny temu, agat21 napisał:

Lubię takie "pijackie" imprezy ;) To najlepsza zabawa :)

Trzymam mocno kciuki za podróż!

Dołączam do Klubu takich imprezowiczów. Zwłaszcza, gdy są w nim właściciele merdających ogonków !

 

Karmen, kochana sunieczko, życzę Ci szczęśliwej drogi i dobrego, długiego życia !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ruszyli! Powodzenia malutka!
Jutro będę dzwonić i dopytywać jak tam podróż. Na pierwszy rzut oka - świetna obsługa i wysoka jakość "usług".
Piękny samochód, woda w każdym transporterku, podkłady, mili opiekunowie i profesjonalne transporterki.

Trzymajcie kciuki! JESZCZE 2 DNI i Pieska Vena będzie w nowym domu :)

13112992_1281340375226582_72983352360960

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

I pozostały już tylko wspomnienia i zdjęcia... Marleno, dziękuję Tobie i Twojej drugiej połowie, za wspaniałą opiekę nad Karmen - Pieską Vene. To dzięki Wam ma szansę na wspaniałe życie. Duże i na dodatek czarne psy, trudno jest wyadoptować. Karmen oprócz tych cech miała jeszcze szczęście. Dziękuję też Toli i Jej TZ-owi za wyciągniecie suni ze schronu i wszelką pomoc, wszystkim darczyńcom i zaglądającym na wątek. Bez Was Karmen wciąż byłaby za kratami albo wisiała już na łańcuchu przy budzie.

Mam nadzieję, ze sunia szczęśliwie dojedzie na miejsce a w nowym domu będzie tak samo szczęśliwa jak u Marleny !

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do przewoźnika. Wszystko zgodnie z planem, Vena bardzo grzecznie załatwia się na spacerach, więc nie jest tak mocno zestresowana (u nas na początku w ogóle był z tym problem jak pamiętacie) :) Dostała śniadanie, wszystko w porządku i powinni być na miejscu jutro (12.05) około 13 :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marlena:) napisał:

Dzwoniłam do przewoźnika. Wszystko zgodnie z planem, Vena bardzo grzecznie załatwia się na spacerach, więc nie jest tak mocno zestresowana (u nas na początku w ogóle był z tym problem jak pamiętacie) :) Dostała śniadanie, wszystko w porządku i powinni być na miejscu jutro (12.05) około 13 :)

Wieści bardzo pozytywne i optymistyczne. Może po prostu Vena przyzwyczaja sie do zmian, bo w ostatnim czasie życie dostarcza ich sporo. Najważniejsze, że zmiany są na lepsze.

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

I pozostały już tylko wspomnienia i zdjęcia... Marleno, dziękuję Tobie i Twojej drugiej połowie, za wspaniałą opiekę nad Karmen - Pieską Vene. To dzięki Wam ma szansę na wspaniałe życie. Duże i na dodatek czarne psy, trudno jest wyadoptować. Karmen oprócz tych cech miała jeszcze szczęście. Dziękuję też Toli i Jej TZ-owi za wyciągniecie suni ze schronu i wszelką pomoc, wszystkim darczyńcom i zaglądającym na wątek. Bez Was Karmen wciąż byłaby za kratami albo wisiała już na łańcuchu przy budzie.

Mam nadzieję, ze sunia szczęśliwie dojedzie na miejsce a w nowym domu będzie tak samo szczęśliwa jak u Marleny !

 

Ja też dołączam się do tych podziękowań! http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

To nie pierwszy zamojski psiak, i mam nadzieję, ze nie ostatni,  który w domu Marleny uczył się, co znaczy mieć "swoich" ludzi i swój dom.

"Ona im pierwsza pokazała księżyc..." http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

Oglądam te zdjęcia z pożegnalnego spaceru, łzy kapię mi na klawiaturę, w sercu tęsknota i niepokój, ale przecież tego chcieliśmy dla Karmen/Weny - własnego domu!

I nic to, ze ten dom trochę daleko, najważniejsze, aby był tym jedynym.

Musi być dobrze!!!

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, wolf122 napisał:

Powodzenia suniu .Super sprawa Dziewczyny :) Szacunek.Dom Tymczasowy złoty medal za poświęcenie :)

To nic :) Największe poświęcenie to jest teraz - myślałam, że pierwszy raz w życiu popłaczę się przy oddawaniu podopiecznego do adopcji! Dałam radę, ale tęsknimy za tą wariatką :P

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, agat21 napisał:

Oby tak dalej wszystko dobrze :) :) :)

 

15 godzin temu, Poker napisał:

Przeczytałam z zapartym tchem. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za szczęśliwe dotarcie suni na miejsce.

 

2 godziny temu, wolf122 napisał:

Powodzenia suniu .Super sprawa Dziewczyny :) Szacunek.Dom Tymczasowy złoty medal za poświęcenie :)

 

Godzinę temu, Marlena:) napisał:

To nic :) Największe poświęcenie to jest teraz - myślałam, że pierwszy raz w życiu popłaczę się przy oddawaniu podopiecznego do adopcji! Dałam radę, ale tęsknimy za tą wariatką :P

Dziękuję wam za kciuki, dobre myśli  za to, że jesteście !

Marleno, rozsądek wziął górę nad emocjami. Jesteś wyjątkowo dzielna ! Zazdroszczę Ci takich cech.

Dziś nasza Karmen będzie już w swoim domu. Ciekawa jestem, jak sunia przywita nową Rodzinę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Marlena:) napisał:

Dojechała!!!!

Są na pierwszym wspólnym spacerze - cała , większa o jednego członka - rodzina!
Czekam na dalsze wieści :)
 

Kamień z serca ! Vena jest juz z nową RODZINĄ ! My też czekamy na dalsze wieści z nowego domu a może i zdjęcia będą?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...