Jump to content
Dogomania

* Karmen, teraz Wena, znalazła już swoje miejsce na ziemi.


Havanka

Recommended Posts

7 minut temu, Tola napisał:

Dostałam sms od Marleną - Wena rozdawała buziaki wszystkim dzieciom pod szkołą, wszystkim napotkanym znajomym i  już dogadała się z rezydentem :)

Oby tak dalej !

Kciuki wciąż potrzebne.

Kochana sunieczka ! Może jej nie odeślą? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_ZC_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Havanka napisał:

Kochana sunieczka ! Może jej nie odeślą? k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_ZC_orig.

Haha, zaznaczyli, że jej nie odeślą  :D
Musimy dać im wszystkim kilka dni - obiecali, że będą się odzywać na pewno i przesyłać górę zdjęć.
Wiemy na pewno, że zapoznanie z rezydentem przeszło zaskakująco dobrze, bo wszyscy spodziewali się, że nie dogadają się tak odrazu i będzie potrzebne przynajmniej kilka dni. Mała boi się jeszcze gwałtownych ruchów, czy powitań, ale to zrozumiałe oczywiście. Jest bardzo wesoła, energiczna i przyjazna w stosunku do wszystkich ludzi i zwierzaków, które napotkała. Jest w bardzo dobrych rękach!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Marlena:) napisał:

Haha, zaznaczyli, że jej nie odeślą  :D
Musimy dać im wszystkim kilka dni - obiecali, że będą się odzywać na pewno i przesyłać górę zdjęć.
Wiemy na pewno, że zapoznanie z rezydentem przeszło zaskakująco dobrze, bo wszyscy spodziewali się, że nie dogadają się tak odrazu i będzie potrzebne przynajmniej kilka dni. Mała boi się jeszcze gwałtownych ruchów, czy powitań, ale to zrozumiałe oczywiście. Jest bardzo wesoła, energiczna i przyjazna w stosunku do wszystkich ludzi i zwierzaków, które napotkała. Jest w bardzo dobrych rękach!

Zamojska Perełka ! Bardzo się cieszę, ze zapoznanie z domownikami było bez większych zgrzytów. Marleno, czy Vena ma apetyt? Czy załatwia potrzeby bez problemu? Ona kocha cały świat, oprócz schronu. Na tę górę zdjeć, czekam z niecierpliwością !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ależ się cieszę!

Kochana sunieczka, niech już przez kolejne lata ma tylko szczęśliwe dni!

Czekamy na zdjęcia.

Havanka - gratuluję!!! Pierwszy wątek i od początku taki wspaniały ciąg wydarzeń zakończony TAKĄ adopcją http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Tola napisał:

Ależ się cieszę!

Kochana sunieczka, niech już przez kolejne lata ma tylko szczęśliwe dni!

Czekamy na zdjęcia.

Havanka - gratuluję!!! Pierwszy wątek i od początku taki wspaniały ciąg wydarzeń zakończony TAKĄ adopcją http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

To prawda, robi wrażenie! :)

Ale kciuki profilaktycznie nadal trzymamy! :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Marleno, czy Vena ma apetyt? Czy załatwia potrzeby bez problemu? Ona kocha cały świat, oprócz schronu. Na tę górę zdjeć, czekam z niecierpliwością !

W czasie podróży nie jadła, bo chyba była trochę zestresowana, ale w nowym domu od razu zaglądała do pojemnika z jedzeniem prosząc o długowyczekiwany obiad :) Z załatwianiem się też nie ma problemów - przynajmniej na wczorajszym spacerze nie było. Porozmawiamy za kilka dni i wtedy dam znać jak się aklimatyzuje dalej, ale teraz ma swój ogród, w którym może poszaleć, górę zabawek, kolegę i ludzką małą przyjaciółkę, która zapewne dostarczy jej rozrywki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Ależ się cieszę!

Kochana sunieczka, niech już przez kolejne lata ma tylko szczęśliwe dni!

Czekamy na zdjęcia.

Havanka - gratuluję!!! Pierwszy wątek i od początku taki wspaniały ciąg wydarzeń zakończony TAKĄ adopcją http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Tolu, ja tylko założyłam wątek. Ciąg szczęśliwych zdarzeń zaczął się, gdy Marlena zaproponowała BDT !  Było sporo nerwów i stresu, ale finał jest piękny !

3 godziny temu, RudyKas napisał:

To prawda, robi wrażenie! :)

Ale kciuki profilaktycznie nadal trzymamy! :)

 

3 godziny temu, bela51 napisał:

Ciesze sie, ze Malutka juz na miejscu i poczatek dobrze zwiastuje.

Ale kciuków nie puszczam ! ( na wszelki wypadek )

 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Wspaniał wieści! Oby szczęście już jej nigdy nie opuszczało, jej i jej nowej rodziny :)

Tak, wciaż proszę o kciuki. To dopiero 3 dni w nowym domu. Mam nadzieję, ze będzie coraz lepiej i sunia w pełni zaakceptuje nowy DOM !

2 godziny temu, Marlena:) napisał:

W czasie podróży nie jadła, bo chyba była trochę zestresowana, ale w nowym domu od razu zaglądała do pojemnika z jedzeniem prosząc o długowyczekiwany obiad :) Z załatwianiem się też nie ma problemów - przynajmniej na wczorajszym spacerze nie było. Porozmawiamy za kilka dni i wtedy dam znać jak się aklimatyzuje dalej, ale teraz ma swój ogród, w którym może poszaleć, górę zabawek, kolegę i ludzką małą przyjaciółkę, która zapewne dostarczy jej rozrywki :)

Podróż była długa i zapewne tak żywiołowa suczka, nie czuła się komfortowo, będąc zamkniętą w klatce. Pewnie na jej miejscu też nie jadłabym. Na szczęście jest już w domu i może biegać do woli ! Będę czekać na wieści i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Havanka napisał:

Patrząc na zdjęcia Karmen -Veny, odnoszę wrażenie, ze jest smutna. Może jeszcze tęskni za Carmen i Marleną?

Na pewno tęskni, była tam taka szczęśliwa, ale i Wena i my musimy jakoś to przeżyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nasza Carmen też mało szczęśliwa - kiepsko je, odkąd Wena wyjechała, tym bardziej, że została sama, bo nasz Toffik w naszym przyszłym domu już urzęduje.
Wena trafiła na świetnych ludzi i sądzę, że z małą Matyldą ma wiele zabaw i radości, a to zdjęcie to takie niefortunne - sądzę, że to zmęczenie po hasaniu jest po prostu :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Marlena:) napisał:

Nasza Carmen też mało szczęśliwa - kiepsko je, odkąd Wena wyjechała, tym bardziej, że została sama, bo nasz Toffik w naszym przyszłym domu już urzęduje.
Wena trafiła na świetnych ludzi i sądzę, że z małą Matyldą ma wiele zabaw i radości, a to zdjęcie to takie niefortunne - sądzę, że to zmęczenie po hasaniu jest po prostu :)

Wiemy, wiemy, ale trzeba trochę Wenę pożałować ;) 

Czekamy na nowe wieści i zdjęcia :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wieści :)

Wena ma się bardzo dobrze. Cały zeszły tydzień biegała z pańcią każdego dnia, z pańciem chodziła na siłownię, a w weekend wszyscy byli na zlocie motocykowym. Sunia ma bardzo dużo atrakcji i szybko się aklimatyzuje. Ola mówi, że zjadła jej tylko jednego buta - jestem pełna podziwu :D
Z Onkiem Leonkiem też się coraz lepiej dogadują i myślę, że już wkrótce będą najlepszymi przyjaciółmi ;)

Mam zdjęcie, ale znowu jest na nim zrelaksowana nie uhahana, więc poprosiłam o filmik, żebyście nie myślały, że ona smutna :P

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marlena:) napisał:

Mam nowe wieści :)

Wena ma się bardzo dobrze. Cały zeszły tydzień biegała z pańcią każdego dnia, z pańciem chodziła na siłownię, a w weekend wszyscy byli na zlocie motocykowym. Sunia ma bardzo dużo atrakcji i szybko się aklimatyzuje. Ola mówi, że zjadła jej tylko jednego buta - jestem pełna podziwu :D
Z Onkiem Leonkiem też się coraz lepiej dogadują i myślę, że już wkrótce będą najlepszymi przyjaciółmi ;)

Mam zdjęcie, ale znowu jest na nim zrelaksowana nie uhahana, więc poprosiłam o filmik, żebyście nie myślały, że ona smutna :P

Marleno, dziękuję za wieści ! Przyznam sie, ze juz się trochę martwiłam, ze może coś jest nie tak... Bardzo się cieszę, ze Wena nie nudzi się i ma mnóstwo zajęć. Bieganie, siłownia - dziewczyna dba o zdrowie ! Z przyjemnością zobaczę sunię na filmie.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Marleno, dziękuję za wieści ! Przyznam sie, ze juz się trochę martwiłam, ze może coś jest nie tak... Bardzo się cieszę, ze Wena nie nudzi się i ma mnóstwo zajęć. Bieganie, siłownia - dziewczyna dba o zdrowie ! Z przyjemnością zobaczę sunię na filmie.

Ja też, ja też!

Marlena kazała cierpliwie czekać na wieści, więc czekałam, ale aż mnie korciło, żeby zadzwonić , wypytać, jakoś wytrzymałam ;)

Wena ma się dobrze, to teraz czekamy na zdjęcia, bo tęsknimy za Piękną ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...