Jump to content
Dogomania

Florcia - sunia idealna - u Kasi odzyskała radość życia. Teraz jest szczęśliwa w cudownym DS


Gabi79

Recommended Posts

Ogłaszam, że wizyta wypadła pozytywnie i Florka może się pakować.

Państwo bardzo mili, sympatyczni,  kochający zwierzęta.

Poprzednią sunię zgarnęli z trasy, jak wracali z wakacji.

Jeden z kotków też został przywieziony z wakacji.

Pan pracuje na pół etatu, więc Florka nie będzie siedziała cały dzień sama.

Córka Państwa (dziesięciolatka) początkowo chciała szczeniaczka, ale mama jej wytłumaczyła, że lepiej wziąć dorosłego pieska po przejściach.

Pani zakochała się we Florci widząc jej zdjęcia.

Teraz potrzebne kciuki za aklimatyzację Florci.

Państwo pojadą po Florkę w niedzielę lub w poniedziałek.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Gabi79 napisał:

Ogłaszam, że wizyta wypadła pozytywnie i Florka może się pakować.

Państwo bardzo mili, sympatyczni,  kochający zwierzęta.

Poprzednią sunię zgarnęli z trasy, jak wracali z wakacji.

Jeden z kotków też został przywieziony z wakacji.

Pan pracuje na pół etatu, więc Florka nie będzie siedziała cały dzień sama.

Córka Państwa (dziesięciolatka) początkowo chciała szczeniaczka, ale mama jej wytłumaczyła, że lepiej wziąć dorosłego pieska po przejściach.

Pani zakochała się we Florci widząc jej zdjęcia.

Teraz potrzebne kciuki za aklimatyzację Florci.

Państwo pojadą po Florkę w niedzielę lub w poniedziałek.

 

Bardzo sie cieszę, ze wizyta wypadła pomyślnie ! Dużym atutem rodziny jest to, ze mają serce dla zwierząt . Myślę, ze Florci był pisany TEN domek. Floreczko, doczekałaś się !

Link to comment
Share on other sites

Chociaż nie zabieram głosu to cały czas obserwuję. Bardzo się cieszę że Florcia będzie miała swój dom.

Może ktoś mi wytłumaczy. Wyróżniam na olx na miesiąc. Lecz zaraz mi wyświetla się odśwież za 1 zł. Co daje ewentualne odświeżenie?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Panno Florentyno ogromnie się cieszę, że nadszedł czas pakowania walizki. Życzę Ci Kochana szczęścia, braku samotności i marszu przy nodze, która idzie razem z Tobą tam, gdzie Twoja bezdomność ma swój kres. Z Tobą na pewno będzie Państwu raźniej :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Panno Florentyno ogromnie się cieszę, że nadszedł czas pakowania walizki. Życzę Ci Kochana szczęścia, braku samotności i marszu przy nodze, która idzie razem z Tobą tam, gdzie Twoja bezdomność ma swój kres. Z Tobą na pewno będzie Państwu raźniej :)

Piękne życzenia ! Dołączam do nich w 100% !

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Panno Florentyno ogromnie się cieszę, że nadszedł czas pakowania walizki. Życzę Ci Kochana szczęścia, braku samotności i marszu przy nodze, która idzie razem z Tobą tam, gdzie Twoja bezdomność ma swój kres. Z Tobą na pewno będzie Państwu raźniej :)

... i ja również!ok2.gif

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Panno Florentyno ogromnie się cieszę, że nadszedł czas pakowania walizki. Życzę Ci Kochana szczęścia, braku samotności i marszu przy nodze, która idzie razem z Tobą tam, gdzie Twoja bezdomność ma swój kres. Z Tobą na pewno będzie Państwu raźniej :)

Pięknie i serdecznie powiedziałaś Gusiaczku :) Podpisuje się pod tym obiema rencami :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za kibicowanie i trzymanie kciuków!!!

Państwo pojadą po Florcię jutro.

Dzisiaj miałam telefon od Pani z Katowic.

Pani wypatrzyła Florcię w PP.

Była bardzo zawiedziona, że sunię  już ktoś wypatrzył i się zakochał.

Państwo bardzo mi przypominają ludzi mojej tymczasowej Nutusi i to dobrze wróży!!!

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

No i doczekałaś sie Floreczko domku ! Życzę ci, byś była w nim zawsze szczęśliwa, radosna i obdarzana miłością, no i przede wszystkim zdrowa !

Jutro około 16tej Państwo z córką będą u Kasi po Florcię!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 26.05.2016 o 12:44, bakusiowa napisał:

Chociaż nie zabieram głosu to cały czas obserwuję. Bardzo się cieszę że Florcia będzie miała swój dom.

Może ktoś mi wytłumaczy. Wyróżniam na olx na miesiąc. Lecz zaraz mi wyświetla się odśwież za 1 zł. Co daje ewentualne odświeżenie?

 

 

Bakusiowa odświeżenie polega na tym, że ogloszenie codziennie znajduje się na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...